Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יכולים לדעת שהרכב נקנה מליסינג?

amit94
שימו לב! השרשור הזה בן 3419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה רכשתי רכב מליסינג. לפי מה שהבנתי אמור להיות ברישיון הרכב שלי חותמת של "השכרה/החכרה".

אבל אין כלום. ממש רישיון רכב של רכב פרטי.

נגיד ואני ארצה בעתיד למכור, איך הקונה יוכל לדעת שהרכב היה בעבר בליסינג? (לא שאני מתכוון לרמות, אני שואל כדי לדעת האם יש מצב שאנשים נופלים תמימים לדברים כאלו ולא מקבלים הורדת מחיר מתאימה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כתוב בסעיף של בעלות מקורית?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים משנת המודל 2008 ומטה לא הייתה חובה לציין ״ליסינג״ ברישיון הרכב. רק בחלק מהרכבים זה צוין.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדרשתי גם אני לסוגיה כשרכשתי את הרכב שלי מאלדן.

למרות שנאמר לי שהרכב ליסינג ולא השכרה, חיפשתי סימוכין לכך ומצאתי את זה.

lease1.JPGlease2.JPG

בתמונה מימין מסומן בלבן מיקום תווית בדלת הבגאז', בהגדלה בתמונה משמאל.

אני יודע שברוב הרכבים תווית זו לא נשמרת, אם בכלל הודבקה ואני לא יודע אם מקור התווית באינטל או בלובינסקי אבל ממה ששמעתי תוויות כאלה מסתתרות ברכבים בכל מיני מקומות, ערכת החרום היא מקום פופולרי.

אני לא יודע אם הייתי רוכש את הרכב לו במקום אינטל הייתה שם תווית של אלביט... עדיף השכרה.

אני שונא כשהקולות בראש שלי משתתקים... אני אף פעם לא יודע מה הבני ז@נ$ת האלה מתכננים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שקניתי הוא מחברת אלבר(היה רשום על שמם, ראיתי את הרישיון המקורי) ושומש לליסינג. הרכב שנת 2013(לא מתחת ל 2008 )

הסברים ?

11007473_942424539102886_889675241_n.jpg

מצורפת תמונה(צונזרו פרטים לא רלוונטים לנושא)

עריכה אחרונה על ידי amit94
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה.

אתה יכול ללכת, לעשות רעש, להתלונן וסביר להניח שיפתרו לך את הסוגיה הזאת. השאלה היא אם כדאי לך לעשות את זה, ובכך להוריד את הערך של רכבך. או כמו שאומרים - הסקרנות הרגה את החתול.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים רכבים הנעים כל הכביש אשר נרשמו ע"ש החברה בלבד ללא התייחסות לשימוש.

הגיעו אלי רכבים לא מעטים של חב' השכרה/ליסינג לשם ביצוע טסט, אך המחשב מסרב לקבלם מפאת היותם רשומים ע"ש חברה ללא ציון השימוש(ליסינג/השכרה).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רישיון רכב ניסו &#.jpgאם הרכב ע"ש חברה ובבעלותה ולא משמש להשכרה או החכרה- בבעלות הבאה לא יהיה לכך סימן.

אם הרכב נרשם במקור ככזה שמיועד להדרכה או ליסינג, תופיע לו ברישיון הערה לנצח.

עריכה אחרונה על ידי micha

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...