Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא רכב מאוקראינה לעולה חדשה

OrBenDavid
שימו לב! השרשור הזה בן 3353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

יש לי ידידה שעשתה עליה מאוקראינה לארץ.

יש לה טויוטה יאריס בת שנתיים שנקנתה מהחברה.

מישהו מכיר את התהליך של איך להביא את הרכב לארץ?

מה לגבי מיסים? הבנתי שיש הנחה כלשהי בגלל שהיא עולה חדשה..

אשמח לכל עזרה בנושא, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאי אפשר לרכוש ולייבא רכב שגילו מעל שנתיים. אם הרכב כבר שלה והיא רק רוצה לייבא אותו, אז אני לא יודע אם זה אפשרי. בצע חיפוש, דובר על הנושא המון.

בהצלחה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא צריכה לשלם מכס כדי לקבל לוחית צהובה ישראלית.

בעבר ראיתי מודעה ביד2 של Dodge Viper עם לוחית אמריקאית שעלות הרישוי שלה עולה כמעט כמו הרכב... 300,000ש"ח

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לפני הכל לבדוק כדאיות.

כמה שווה הרכב שם?

כמה יעלה לייבא אותו כולל משלוח ותשלום מסים מופחתים מול מחיר יאריס כזאת מאותו מודל בארץ?

אם ההפרש לא גדול מאוד, לא כדאי להתעסק.

כמו כן יש לקחת בחשבן שהרכב כנראה במפרט שונה (נמוך יותר) ממה שנמכר כאן ובמכירה בארץ בעוד כמה שנים מחירו יהיה יותר נמוך ממחיר מכוניות "ישראליות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולה חדש מקבל הנחה במכס, הוא משלם או 50% או 75%.

עולה חדש גם לא יכול למכור את הרכב 4 שנים.

וגם צריך לקבל אישור ממשרד התחבורה, שהרכב אכן רשאי לנוע בכבישי הארץ.

בקיצור, צריך לבדוק אם זה באמת כדאי לה. טויוטה יאריס לא חסר בישראל, לדעתי לא מדובר ברכב מיוחד שכדאי להתאמץ בשבילו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש הקלה

הרכב גם צריך להיות מצוייד בבקרת יציבות, שזה לא איבזור חובה ברוב המדינות

http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&id=65:importcarolimnoal&Itemid=96

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב עולה חדש רשאי להביא רכב ישן עד 4 שנים ולא שנתיים.

אני חולה חדש, אפשר מביא אלפא 4C? :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אין?

נידונתי נוסעת בפ*זדה 3 אקטיב?

אוי עולם אכזר. אני מזדהה עם צ'כוב בשירו יגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לארץ האפשרויות המוגבלות 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אין?

נידונתי נוסעת בפ*זדה 3 אקטיב?

אוי עולם אכזר. אני מזדהה עם צ'כוב בשירו יגון.

כמדומני לצ'כוב סיפור קצר ולא שיר בשם יגון , מצטער על הקטנוניות.

זה שאתה אוהב את זה, לא אומר שאתה טוב בזה .

אם תשקיע בזה מספיק זמן תהיה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק.

סחתיין על העירנות. אף פעם לא חשבתי שמישהו באמת קורא את מה שאני כותב פה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...