Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנהג חדש בן 17 במחיר של 10 - 15K.

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 3376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

העדיפות כרגע היא ל-פיג'ו 206 XS או XT (הגג מאוד מחמיא לרכב) או פיאט פונטו , רציתי מאוד HGT אך אני מאוד פוחד להסתכן בכך שהרכב יהיה חור בכיס מבחינת תקלות .. כך שאני מאוד זקוק לעזרתכם.

הצרכים שלי :

אמינות.

צריכת דלק נמוכה.

זריזות.

חשוב לי שיהיה מראה צעיר יחסית , הפונטו לא מגיע עם גג למעט ה-HGT אך הסברתי מה הפחד שלי , אולי תוכלו להוריד ממני את החשש הנ"ל.

הרכב לא יסע הרבה מאוד , לב"ס וחזרה , יציאות מדי פעם , רוב הזמן הוא לסידורים בעיר , לא מעבר כך שאין נסיעות ארוכות מאוד (יכולות להיות מדי פעם אבל פעם בכמה זמן).

מה הייתם ממליצים?אשמח לעוד רכבים מעבר לשנים שנתתי כאן , כי חשבתי גם על מאזדה 323 וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכזה תקציב XS לא חושב שקל למצוא ביד 2 יש אולי רכב אחד שהייתי מתקשר לבעלים.

הבעיה שרוב מי שקנה אותם זה צעירים שכניראה גם קרעו את הרכב,לכן לא בטוח עד כמה אמינות הם יהיו.

מה עם רכב סופר מיני אבל פחות ספורטיבי כמו גטס,פונטו ספייס אבל לא HGT,או אפילו הפיגו 206 בגירסאות הפשוטות יותר?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכזה תקציב XS לא חושב שקל למצוא ביד 2 יש אולי רכב אחד שהייתי מתקשר לבעלים.

הבעיה שרוב מי שקנה אותם זה צעירים שכניראה גם קרעו את הרכב,לכן לא בטוח עד כמה אמינות הם יהיו.

מה עם רכב סופר מיני אבל פחות ספורטיבי כמו גטס,פונטו ספייס אבל לא HGT,או אפילו הפיגו 206 בגירסאות הפשוטות יותר?

תראה , אין ספק שאני מוכן לוותר על יופי למען אמינות וצריכת דלק נמוכה , חשבתי על גטס , אך שמעתי שהיא שתיינית גדולה מאוד כמו כן , חשבתי על הפונטו ספייס ועל ה-206 XT (שגם מגיעה עם גג) , אשמח לשמוע ממך בתור אדם אשר מבין , מה יתן לי מענה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מוותר על גירסאות ה"ספורט" שלהם וקונה רכב שיש הרבה יותר סיכוי למצוא שמור כמו הרכבים שציינתי.

הגטס פחות חיסכונית מהפונטו אבל נחשבת לאמינה וזולה לאחזקה,כיוון שרשמת שלא תיסע הרבה זה לא ישפיע הרבה מבחינה כספית.

נסה לחפש ברמות איבזור GLX/GLS/GLIרוב הגטסים יהיו ברמת איבזור GLF ללא ABS ועם כרית אחת בלבד,בGLI יש כבר 2 וGLS יש 4 כריות ואפילו בחלקם יש גג שמש שזה נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מוותר על גירסאות ה"ספורט" שלהם וקונה רכב שיש הרבה יותר סיכוי למצוא שמור כמו הרכבים שציינתי.

הגטס פחות חיסכונית מהפונטו אבל נחשבת לאמינה וזולה לאחזקה,כיוון שרשמת שלא תיסע הרבה זה לא ישפיע הרבה מבחינה כספית.

נסה לחפש ברמות איבזור GLX/GLS/GLIרוב הגטסים יהיו ברמת איבזור GLF ללא ABS ועם כרית אחת בלבד,בGLI יש כבר 2 וGLS יש 4 כריות ואפילו בחלקם יש גג שמש שזה נחמד.

רב תודות לך!

אז אני אסכם , אחפש בינתיים גטס ברמת גימור כפי שציינת , כמו כן , לבדוק פונטו ? , האם יש גרסאות של 206 אשר באות עם גג שמש ?

מה אתה אומר על הלאנטיס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פונטו תבדוק,חלפים זולים ומאוד חיסכונית.

הייתי גם בודק פיאט פנדה,שתהיה מאוד חיסכונית וגם מאוד זולה לאחזקה,לי הייתה במשך 3 שנים כזאת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?530358-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A9%D7%A0%D7%94-3-%D7%95%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%A2%D7%9D-%D7%A4%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%A4%D7%A0%D7%93%D7%94-2011

הלנטיס תהיה זריזה יותר ומרווחת,אבל לא חיסכונית וישנה יותר,לדעתי לצעיר הכי מתאים סופר מיני,קטנה,חיסכונית וזולה לאחזקה ועם גיר ידני מה שיחסוך לך שיפוץ גיר שיכול להיות בלנטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כללי אצבע ברכב אוטומט במחירים האלה:

- לשקלל עלויות יישור קו בתוך עלות רכישה

- להבין שזה הימור נגד תקלה רצינית במנוע\גיר\מערכת חשמל שמשמעותה לתקן את הרכב ולהתחתן איתו, או למכור לחלקים אם יש למי.

- להתכונן מראש להיות עירני וללכת למוסך גם על דברים קטנים לפני שיהפכו לתקלות גדולות. מן הסתם חשוב שיהיה מוסך שרגיל לטפל ברכבים כאלה במחיר נכון (אתגר גדול).

- לא להסתנוור מסיפורים על טויוטות ישנות ולעשות קניה לא טובה. שלא תבין לא נכון אני מאוד אוהב דגמים ישנים של היצרן הזה ולפני כמה שנים רציתי לקנות קורולה GLI 5 דל' מאמצע שנות ה90. הייתי מוכן לשים בצד 10K לבלת"מים, אבל מי שחושב שיש לטיוטה קסם בברגים וקונה על סמך זה, עלול לאכול אותה.

אתה שוקל ידני במקרה?

עריכה אחרונה על ידי Stone
הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בתקציב הזה הייתי מסתכל על הפונטו 2005-6 ..

אם תגיד ל 20 אלף, תוכל להסתכל על גרנדה פונטו 2008 , ידני חסכוני וצעיר ביותר.

ה HGT , פשוט תוותר , ידיים גבוהות, אחזקה יקרה יותר ושום חסכון כמו שביקשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

התקציב הוא בגג 15K כך שבינתיים יש לי כמה אופציות , פונטו , גטס , פנדה (רובם ככולם שחוטות מאוד) , פיג'ו 206 , מה לדעתכם עדיף מבחינת אמינות ?

לא כדאי לשקול 323 ? הנסיעות שלי מאוד מאוד קצרות ככה שחשוב לי בעיקר אמינות ולאחר מכן דלק.

כמו כן , הקלוט גם מאוד נחמדה.

יתר על כן , סיווק ?

אני מאוד רוצה רכב שיהיה טיפה יותר מפואר (גג פתוח) וככה גם צעיר , אבל כנראה התקציב לא יאפשר זאת.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה קונים את הרכב במצב הטוב ביותר עם היסטוריית טיפולים מלאה וטסט הכי ארוך ושכל המכלולים עובדים. עדיפות לגיר רגיל.

הייתי מחפש 206 ידנית, אבל זה לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו עומדים בפניי מספר רכבים , אני מודע לכך שאני אחפש את הטוב ביותר.

סוזוקי בלנו , סיוויק , 323 , פונטו ספייס , גטס , יונדאי אקסנט , 206 וזהו .. השאלה מבחינת אמינות איזה רכב אמין מביניהם ?

הנטייה שלי היא לכיון הגטס ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מבחר הרכבים, או סיויק או בלנו הייתי הולך, סיויק לרוב יקרות יותר וקרועות יותר.

הסוזוקי בלנו מאוד אמין, מנוע מעולה, חסכוני, אחזקה של גרושים, וחוץ מזה, כדאי לך גם להתלמד על הרכב במכאניקה וכו' , זאת הזדמנות להשתפשף, רכב מאוד נגיש מבחינת מנוע, לכל המכלול, ומאוד פשוט.

על הסיויק אני לא יכול להגיד לך יותר מידי, פשוט כי לא היה לי ניסיון איתה חוץ מנסיעות עם חברים וכו'. אבל אמור להיות אמין וללא בעיות יותר מידי, המון צעירים אוהבים את הרכב הזה ולא בטוח שתהיה לך בעיה בבקשת עזרה במשהו, אם תרצה להתעסק לבד.

מומלץ ברכב הראשון ללמוד כמה דברים בסיסיים, למענך לידע הכללי, ולחיסכון בכיס , בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הם יהיו די דומים,אבל יש יתרון לרכב חדש יותר כמו הגטס והפונטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאנו לא בטיחותית בעליל, ורוב הסיביק בתקציב שלו הן מהדגם הלא בטיחותי (2.5/5 כוכבים במבחני הריסוק) ורובן הגדול שירתה קהל נהגים שלא שומר במיוחד על הרכב וחושב שהסיביק שלו היא מינימום F15.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...