Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

FESTI CAR 2014 חוף סוסיתא עין גב 24-25/10/2014

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שבטוח לפי כמות האנשים סגרו קופה יפה.

מצויין אז תארגן גם אתה ארוע, תעשה קופה יפה.

חברים התפלחו מהגדר כמו שאמרת, כי למה הם צריכים להגיע עד לבית שאן מהמרכז ובסוף לא מכניסים אף אחד?

מזל שהיה את החור בגדר כי כל זה לא היה שווה תכסף!

אני נכנסתי דרך הגדר. לא מצטער לרגע שעשיתי את זה...אחרי נסיעה יחסית קצרה - גר בחיפה...

ברגע שהבנתי שאפשר להיכנס דרך הגדר, עשיתי את זה.

אולי הם ילמדו מזה לקח לשנה הבאה ויארגנו את האירוע הזה כמו שצריך.

אחרי שיצאתי משם גם ממש שמחתי שלא שילמתי בסוף. אם הייתי משלם על זה 100 שקל הייתי ממש מתבעס. לא שווה את הסכום הזה.

פשוט בלתי יאמן, גונבים ומתלוננים !!!! :evil: WTF

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני גם לא אוהב לראות אנשים שמרמים (מתפלחים) זאת תרבות שחייבים לשנות במדינה שלנו... אין שום סיבה לרמות. רוצה? שלם לא רוצה? אל תבוא. אין ביניים במצב הזה.

אתה לא מבין שכולם הגיעו מוכנים לשלם פשוט לא הכניסו אף אחד רק מקושרים?

מצויין אז תארגן גם אתה ארוע, תעשה קופה יפה.

התכוונתי כמובן שסגרו קופה יפה ושמו פס על כל מי שעוד לא נכנס.

לא הרגשתי שמישהו לחוץ למצוא פתרון, עשו טובה שעמדו בכלל ליד השער.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לא משנה, המעשים משנים.

בתור אחד שהיה אחראי להפיק אירועים לצעירים אני יכול להגיד לך שברגע שיש פירצה והרבה מאוד נכנסים (לא קשור לשלם או לא), היינו סוגרים את האירוע יחד עם המשטרה. מי שלא מתנהג בהתאם צריך לעוף מהאירוע, למה לא עשו את זה? וואלה לא הייתי שם לא יודע, כנראה שלא הגיעו מוכנים מספיק.... בכל מקרה באותיות הקטנות הייתה להם אפשרות לסגור וכך פעלו.

יש להם הגבלות בעניין ומחייבות כלפי האנשים, ברגע שאין לך שליטה על כניסת האנשים לאזור סגור, אתה בבעיה גדולה.

מי ששילם על הכרטיס צריך להיכנס או לקבל את כספו בחזרה, מי שלא שילם וסגרו את השערים יכול לבוא בטענות אבל זהו! אם הכניסו מקושרים ואחד שלא מקושר גם יכול לבוא בטענות אבל זהו.

זה מאוד מזכיר לי את סצנת המועדונים, מקושרים נכנסים מהר (ולפעמים רק הם נכנסים), תכלס לא ניתן לעשות כלום בעניין.

אבל בשום מצב זה לא נותן לגיטימציה להתפלח, כולכם גם הבנתם אחרי זה שלא היה שווה בכלל ובזבזתם את הזמן.

עריכה אחרונה על ידי aka77

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבינו כולם פה או לפחות הרוב באו מרחוק בהתחלה אמרו טבריה אח"כ שינו לגני חוגה ספגנו את זה אמרו שיש מוקדמות ,אף אחד לא מייחצן לזה לא כלום, בכניסה חיכינו כמו כולם לשלם ולהיכנס וציפינו למעל ומעבר גם חיכינו ,גם באנו מרחוק,ובסוף אמרו לכו הביתה אחרי שסגרו תאירוע אז התחילו להיכנס מהגדר וזה לא פרצה, זה אשכרה דלת בגדר כמו כניסה צדדית.

ואם האירוע נסגר בגלל כאלה שעשו "קצת רעש" שיעיפו אותם לא אותנו .

ולא שהאירוע היה מי יודע מה הרגשתי שאני מטייל במגרש מכוניות קצת מעל הסטנדרט,תמאה שקל שלי שילמתי על הדלק לשם ואת המאה האחרים תרמתי לBBB במול כנרת תמורת ארוחה טובה וכניסה בלי לעמוד שעות בשביל כלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה איך תסובב את זה - בסדר לא תצא.

לא אכפת לי אם תרמת גם מיליון שקלים לבניית בית חולים לילדים. זה לא מקנה לך את הזכות להיכנס בחינם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שמיקי כבר אמר, באנו מוכנים לשלם. המזומן היה בארנק.

ושוב כמו שמיקי אמר, לא היה איך לצאת משם. הכביש היה חסום לחלוטין בגלל הפקק שנוצר שם.

אז לשיטתך, נקמיצ'י, היית עומד שם בחוץ, בחום, ופשוט מחכה עד שיתפנה? משהו אומר לי שלא.

אגב, על הדש גם הייתי מוכן לשלם. פשוט בסופו של דבר הסיפור הסתבך, לא לטובתי כמובן, והתוצאות כבר ידועות.

אם המקום היה מסודר כמו שצריך, בלי פרצה בגדר, בלי דרך להיכנס, והיו פשוט סוגרים את השערים וזורקים את כל מי שעמד בחוץ הבייתה, זה היה עוד יותר גרוע. הרבה יותר גרוע. התנהלות מזוויעה.

מי ששילם לא יראה את הכסף שלו בחזרה. בחיים לא. אין למי לבוא בטענות. יזרקו אותך מכל המדרגות.

אני יכול רק לקוות שהם יפיקו לקחים מהאירוע השנה ושנה הבאה יעשו את זה במקום יותר מסודר עם עוד אירועים מלבד "חשפניות מכוערות שיוצרות סוורילים על רכב".

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נכנסתי חינם דרך השער הראשי כשמי שעמד בכניסה הסתכל לי בלבן של העיניים. אם הייתה קופה מסודרת להולכי רגל (כמו שציפיתי שתהיה במקום) הייתי עוצרת לשלם.

עכשיו בואו נסתכל על הצד השני של המטבע, נגיד והייתי מגיעה לשם שניה לפני שסגרו את השערים, משלמת את הסכום הנקוב ושעתיים וחצי אחרי זה האירוע היה נסגר (לפי מה שנראה בינתיים בגלל שאנשים לא ידעו לשמור מרחק מהבנות ששטפו את המכוניות) במקום להימשך 6 שעות, מישהו היה מחזיר לי אגורה?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפה או לפה לא משנה איך אני יסובב את זה הייתי עושה אותו דבר ולא יושב באוטו מסתובב ומתחיל להצטרף לפקק בכיוון השני וכל זה אחרי שבאת ונסעת במיוחד, כמו שמשה אמר גם אני הייתי מוכן לשלם והבאתי כסף והכל וגם עם היה מעפן בכל מקרה הייתי משלם.

אבל בשום מקום לא רשמו בואו מוקדם,מקומות מוגבלים ,יש סיכוי שלא תיכנסו אני בא לאירוע לא למועדון עם הגבלה ל500 איש זה בושה לדעתי לא היה שם שום דבר ששווה תכסף ותגיד מה שתגיד הם אשמים בכל אם הם היו מכניסים ודואגים לאבטחה כמו שצריך ומשקיעים קצת כסף אולי כל זה היה נראה אחרת ,אפילו ויזה לא קיבלו שזה פשוט טמטום אבל גם ברור למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאף אחד מהמארגנים לא מופתע מהתוצאות. כאשר אתה מארגן אירוע ציבורי ומפרסם אותו בכל רחבי הארץ יש לך אחראיות לא רק למי שנכנס כבר פנימה , אלה כלפי כל מי שהגיע בזכות הפירסום והשיווק שלך. בדיוק כמו שלחנות יש אחראיות לא רק כלפי מי ששילם , אלא כלפי כל מי שנכנס בשעריה. הארגון פה היה כושל, לא תכננו מקרים ותגובות והכנה לבלת"ם ולדעתי המארגן עשה נכון שפתח את השערים בחינם אחרי שראה שהוא כשל כלפי כל האורחים שהזמין.

ופה זה הגבול הדק בין "ישראלים מתנהגים כמו בבונים" לבין המצב האמיתי של "אני בתור מארגן האירוע אחראי גם על כל מי שעומד בחוץ ומחכה עד אחרון הממתינים".

מקווה שהבהרתי את נקודתי.

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חתכתי משם ישר איך שהכרוז הכריז שהאירוע נגמר בגלל ההתנהגות של האורחים. ולא, לא ציפיתי שיחזירו לי אגורה. לא תודה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה בק פיירים זה לא בסדר בפסטיבל רכב?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה נמצא במדינה שכל פיצוץ נשמע כמו אתה יודע מה. בכל מקרה, למה זה כן טוב? פעם פעמיים סבבה, אבל 30-40 פעם רצוף 2-3 רכבים יחדיו? קצת הגזימו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור כבר לכולם שזה בגלל חלק מהמציגים, הרי אף אדם (נורמלי בכל אופן) לא ייכנס לרכב שהוא זר לו ויתחיל לפמפם בגז ולפוצץ בק פיירים.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...