Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשים מחרידים במהירות מעל 40 קמש - אוואו 09

ted9
שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי שברולט אוואו 2009, יש לי בעיה אחת ברכב, כשאני נוסע מעל 40 קמ"ש מתחיל רעש נסיעה חזק פי כמה מרעש נורמלי!

מה שלי נראה שזה בגלל הצמיגים, ברכב יש מקדימה 2 סינים זולים ויחסית חדשים, ומאחורה מקסיס נחמדים אבל ישנים וקצת שחוקים..

מה הסיכויים שהרעש נובע מהצמיגים?

תודה.. (:

תן לה לשתות לך ת'שוקו בתוך דירה שכורה :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה מבעיה? תכבה את הרדיו או תעביר תחנה כשמתחיל שיר של אייל גולן.

וברצינות, תנסה להקליט את הצליל ה"מחריד" הזה. זה נשמע כמו שריקה? כמו מה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רעשים?

זה ווווווררררווםםםםם או פק פק פק פק פק או זזזזזזזזזזזזז או אאאאאאאייייייייייייייי?

אם זו שריקה חזקה מאוד, יכול להיות שהלך לך הטורבו.

אני ממליץ בכל לב שלא תחפש כאן פתרון לרעשים אלא שתלך מייד למוסך שיאבחן אם יש תקלה, ושלא נקרא עליך חלילה בעיתון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב ידני או אוטומטי?

האם הרעש קיים במצב עמידה כשלוחצים על הגז?

אם הרכב ידני, האם הרעש קיים בנסיעה מהירה כשהמנוע דומם? (אזהרה: זוהי בדיקה מסוכנת, על אחראיותך בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לא בשכונה שיבדוק נסיעה עם מנוע דומם!

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רעשים?

זה ווווווררררווםםםםם או פק פק פק פק פק או זזזזזזזזזזזזז או אאאאאאאייייייייייייייי?

אם זו שריקה חזקה מאוד, יכול להיות שהלך לך הטורבו.

אני ממליץ בכל לב שלא תחפש כאן פתרון לרעשים אלא שתלך מייד למוסך שיאבחן אם יש תקלה, ושלא נקרא עליך חלילה בעיתון.

טורבו? באמת קיימים כאלה אוואו ב 2009?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעשים הם כמו רעש כביש כמו שרכב ממוצע שומע ב 150 קמש אני שומע ב40 ומעלה..

מבחינה מכנית הרב מעולה! לפני שבועיים יצא מטיפול במורשה. לפני כמה ימים הלכתי בכל מקרה גם למורשה ושילמתי 250 שקל שיבדקו את הרכב ויגידו לי עם יש משהו לא בסדר. נסעו, הרימו, סובבו, בדקו ואמרו לי "צמיגים מאחורה קצת שחוקים, הכל טוב סע!"

אין איזה רעש של ברזל או צירייה או משהו מכני, פשוט רעש כביש מאוד גבוהה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרעש אתה שומע רק עם חלונות פתוחים או תמיד?

יכול להיות שיש בעיה באטימת תא הנוסעים, כלומר: הרעש נורמלי, אבל תא הנוסעים אינו אטום ולכן אתה שומע את הרעש חזק מהרגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שחלונות סגורים לגמרי, ואין בעיה באטימה של גומיות מסביב לחלונות או משהו.. פשוט רעש נסיעה כפול כמה וכמה מהנורמל..

נסעתי על אוואו של חבר שהיא אותה שנה כי חשבתי שכל האוואו ככה, אבל זה לא.

השאלה היא מה ההסתברות שזה הצמיגים גורמים לרעש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שבפיאסטה שהיתה לי היה לי רעש מהסוג שאתה מתאר - זה היה כמו רעש של תוף שהולך ומתגבר ובסוף התברר שנשבר לי מיסב בגלגל שמאל אחורי.

מעבר לכך תעלה את הרכב על ליפט ותחפש חור בצנרת האגזוז - אחרי חמש שנים זה בד"כ בלאי סביר להחלפת התופים של האגזוז.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל יתכן מאוד והוא לא בדק סל"ד גבוה בעמידה.

האפשרויות הנוספות הן תושבות מנוע אבל אז גם הוא היה מרגיש רעידות. מה שלא יהיה זה מגיע מרצפת הרכב ולכן כדאי להרים אותו על ליפט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לי שברולט אוואו 2009, יש לי בעיה אחת ברכב, כשאני נוסע מעל 40 קמ"ש מתחיל רעש נסיעה חזק פי כמה מרעש נורמלי!

מה שלי נראה שזה בגלל הצמיגים, ברכב יש מקדימה 2 סינים זולים ויחסית חדשים, ומאחורה מקסיס נחמדים אבל ישנים וקצת שחוקים..

מה הסיכויים שהרעש נובע מהצמיגים?

תודה.. (:

תבדוק מיסבים או אחד מהסלילים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...