Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדינת משטרה

בני זהר
שימו לב! השרשור הזה בן 3770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשנה האחרונה שוטרים עוצרים אותי כשאני נוהג בפונטיאק השחורה בכל מחסום ובלילות כל ניידת מסמנת לי לעצור והשוטרים מבצעים חיפוש יסודי באוטו הגשתי תלונה בענין למפקדת פיקוד העורף וכעבור כשבוע קבלתי תשובה ובה נאמר כי כיוון שאני נוהג ברכב של ראש אירגון פשע אני נחשב לבדוקאי ולכן עוצרים אותי ואפילו חשבו לגרוט את הרכב הלכתי למשרד הרישוי ומצאתי שהרכב היה יד ראשונה ב1939 בבעלותו של באגסי סיגל יהודי יקר מייסד העיר לאס וגאס שנירצח בדמי ימיו השם ינקום דמו אז רציתי לשאול מה עושים במקרה כזה והאם לגרוט את השברולט 1927 שלי שהייתה יד ראשונה של עוד יהודי יקר מאיר לנסקי ז"ל ברצוני לציין שאני אדם שמרן שלא מחפש בעיות

ברשותי אוסטין מודל 58 ופליימוט בלוודר מודל 55

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי להבין,

אתה טוען שיש לך פונטיאק כל שהיא שביד הראשונה רשום בגסי סיגל ושיש לך גם שברולט שביד הראשונה שלה רשום מאיר לנסקי?

וסתם הערת אגב, על עבריינים מזוהמים שאמללו עשרות אלפי אנשים, עשקו מאות אלפים ורצחו מאות אנשים אומרים "ברוך שפטרנו", לא "ז"ל", אין שום ברכה בזכרון של אפסים שכאלה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש ברכב כשאין חשד סביר הוא אסור על פי פסיקת בית המשפט העליון (ראה בן חיים נ׳ מדינת ישראל ) , וחשד סביר צריך להיות מגובה בראיות ! כמו הקלטת קריאה במוקד 100 ופרטים של עד לזימון עתידי .. וסביר להניח שדברים כאלה לא בדיוק קיימים !

אני לפני שנה הגשתי כנגד 2 שוטרים תביעה אישית על סך 150.000₪ בגין לשון הרע (עצם מהות החיפוש פגע בשמי) ניצול סמכות וחדירה לפרטיות . והפלא ופלא פתאום אין חיפושים ואין הצקות!

קנה מצלמת נסיעה (200₪ גג) וששוטר עוצר אותך , לפני שאתה נותן לו את הרשיונות תשאל אותו מה עשית .. ואז תראה איזה פנינים ייצאו לו (כמובן שהכל מתועד) אבל אל תסרב למסור לו תעודה מזהה .

נ.ב קיומו של עבר פלילי אינו עילה לבצע חיפוש ברכב או על גופו של אדם וכליו ללא צו מבית המשפט .

מח״ש לא עוזר וסיכויי התלונה להסגר מחוסר אשמה הינם 32% לעומת 3% סגירה מחוסר אשמה לתיקים של אזרחים ככה שאם תגיש והתלונה תיסגר מחוסר אשמה אתה עלול להתבע ע״י השוטר בגין לשון הרע ועוולת נגישה , וכל עו״ד יגיד לך לא להגיש תלונה כי הסיכוי שהיא תטויח גבוהה ביותר. אז מאחר ואנו נמצאים במדינה דמוקרטית ולא ברוסיה של תקופת הקג״ב ויש לך אופציה לתבוע גם שוטרים והם לא חסינים בפני תביעות .. אז השוטרים צריכים להפנים שעל כל רמיסה של זכויות אזרח הם יצטרכו לשלם משכורת של שנתיים באופן אישי , וככול שיוגשו יותר תביעות ככה צהיה לנו משטרה יותר יעילה פחות דורסנית כלפי החלשים ועושה את העבודה שלה בדיוק לפי החוק כמו בכל מדינה דמוקרטית ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש ברכב כשאין חשד סביר הוא אסור על פי פסיקת בית המשפט העליון (ראה בן חיים נ׳ מדינת ישראל ) , וחשד סביר צריך להיות מגובה בראיות ! כמו הקלטת קריאה במוקד 100 ופרטים של עד לזימון עתידי .. וסביר להניח שדברים כאלה לא בדיוק קיימים !

אני לפני שנה הגשתי כנגד 2 שוטרים תביעה אישית על סך 150.000₪ בגין לשון הרע (עצם מהות החיפוש פגע בשמי) ניצול סמכות וחדירה לפרטיות . והפלא ופלא פתאום אין חיפושים ואין הצקות!

קנה מצלמת נסיעה (200₪ גג) וששוטר עוצר אותך , לפני שאתה נותן לו את הרשיונות תשאל אותו מה עשית .. ואז תראה איזה פנינים ייצאו לו (כמובן שהכל מתועד) אבל אל תסרב למסור לו תעודה מזהה .

נ.ב קיומו של עבר פלילי אינו עילה לבצע חיפוש ברכב או על גופו של אדם וכליו ללא צו מבית המשפט .

מח״ש לא עוזר וסיכויי התלונה להסגר מחוסר אשמה הינם 32% לעומת 3% סגירה מחוסר אשמה לתיקים של אזרחים ככה שאם תגיש והתלונה תיסגר מחוסר אשמה אתה עלול להתבע ע״י השוטר בגין לשון הרע ועוולת נגישה , וכל עו״ד יגיד לך לא להגיש תלונה כי הסיכוי שהיא תטויח גבוהה ביותר. אז מאחר ואנו נמצאים במדינה דמוקרטית ולא ברוסיה של תקופת הקג״ב ויש לך אופציה לתבוע גם שוטרים והם לא חסינים בפני תביעות .. אז השוטרים צריכים להפנים שעל כל רמיסה של זכויות אזרח הם יצטרכו לשלם משכורת של שנתיים באופן אישי , וככול שיוגשו יותר תביעות ככה צהיה לנו משטרה יותר יעילה פחות דורסנית כלפי החלשים ועושה את העבודה שלה בדיוק לפי החוק כמו בכל מדינה דמוקרטית ..

אח"כ כשהשוטרים יאכלו בורקס במקום לבצע חיפוש על חשוד, כי הבורקס אומנם משמין

אבל חיפוש על חשוד יעלה לשוטר כסף, שאף אחד לא יתלונן.

כשמשפחות הפשיעה יחגגו ברחובות, וכולם יבכו שהמשטרה איבדה את כושר ההרתעה

שאף אחד לא יתפלא...היי רגע, הרי זה קורא ממש עכשיו...

אני לא יודע איזה שוטרים עשו לך מה ולמה, אבל הם פראיירים, היית צריך ליפול עלי! -רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה שוטרים עשו לך מה ולמה, אבל הם פראיירים, היית צריך ליפול עלי! -רן

אתה אומר, אם כבר תלונה מאזרח עליך, לפחות שתהיה מלווה בחוות דעת מפרוקטולוג! :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאף אחד לא יתפלא...היי רגע, הרי זה קורה ממש עכשיו...

קורה קורה קורה קורה...תיקנתי לעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאף אחד לא יתפלא...היי רגע, הרי זה קורא ממש עכשיו...

רן דווקא עשית עד עכשיו רושם של שוטר שקודם כל בנאדם ולא נראה לי שיש לך הובי להתעמר באזרחים סתם ושכל השוטרים צריכים לקחת ממך דוגמא ..

בכל אופן בסדר דין פלילי של יעקב קדמי חלק א׳ עמוד 37 כתוב ״החשד חייב להיות מבוסס על ראיות להבדיל מניחוש או תחושה גרידה אשר איננה מלווה אליהם ראיה אחרת כל שהיא אינם כשלעצמם בגדר יסודות מספיקים ליצירתו של חשד סביר״.

הכי קל בעולם לנפנף בחשד סביר בעל פה, אבל שפתאום נופלים על אזרח עקשן שמחליט אחר כך ללכת כמה צעדים קדימה ולבקש צו לגילוי החשד (ובתי המשפט נותנים צווים כאלה ללא הרבה מאמץ מנסיון) וכל שכן שאנחנו נמצאים בעידן האייפונים והסמרטפונים שאפשר לתעד הכל בשניות (גם כשהמכשיר כבוי !! וההקלטה נשלחת לאימייל)

אנשי החוק שגם ככה יש להם המון המון כוח וכמעט אין סוף סמכויות , כדאי ורצוי מאוד שישתמשו בו בתבונה מ2 סיבות .

1. עומד מולם בנאדם/אזרח שמרגיש תמיד חסר אונים ופחד מול השוטר .

2. ברגע של חריגה מסמכות או ניצול סמכות זה יעלה לו בכסף מהכיס בדיוק כמו כל בעל סמכות במדינה (חוץ משופט) שעלול להתבע בחיוב אישי (כהגדרת החוק)

נ.ב אלפי תיקים פלילים נסגרו מעילה של חיפוש שלא כדין , אז בשביל מה לטרטר את האזרחים לחינם , לבזבז המון כספי ציבור ולשרוף זמן יקר שאפשר להקדיש לדברים אחרים (כמו השירות לאזרח במשטרה שהוא מתחת לכל ביקורת)

ולסיכום משטרת ישראל חייבת לשמש דוגמא כגוף ייצוגי וממלכתי לשמירת ואכיפת החוק וחס וחלילה לא לפעול/להרגיש מעל החוק .

זו היא דמוקרטיה ולדמוקרטיה יש כללים זכויות וחובות . וביום ששוטרים יתייחסו לאזרחים כמו שהם היו רוצים ששוטר יתייחס אליהם אמון הציבור יעלה ותתחיל להיות הערצה למשטרה כמו בהרבה מדינות באירופה וארה״ב .

עריכה אחרונה על ידי אסף22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נכון, אבל ישנם סעיפים שבאים להגנת השוטר שהם נגזרת מתקנות לשעת חירום לשעבר, חוק הסמים ואפילו תקנות תעבורה.

נניח שראיתי רכב שלהערכתי כשוטר (סובייקטיבי) נסע בצורה לא סבירה והיה לי חשד כי הנהג נמצא בגילופין או תחת

השפעת סמים, או כאשר הבחין בי עשה תנועה חשודה של השלכת חפץ או העלמת ראיות, דיבר בטלפון או ביצע התנהגות אסורה.

נניח שהחזקת בפיך מנת סם (נוהג רווח בקהילות מסוימות) והחלטת לבלוע אותו כשראית אותי, לכאורה אין בידי ראייה מוצקה

אבל יש לי סמכות עיכוב/מעצר/חיפוש.

בעוונותיי ביצעתי עשרות רבות של מעצרים בחיי, כולל של מפורסמים ומוכרים חלקם מתחכמים לא קטנים וחלקם מלווים בעו"ד

מהשורה הראשונה. אם אתה יודע מה אתה עושה לא תתקל בבעיה.

כמו בכל דבר יש מקצוענים ויש מקצועניים פחות, כנראה שנפלת על הסוג השני...

כולם רוצים משטרה חזקה, בעלת יכולת ושליטה אבל גם פודל מקשקש בזנב ומלקק את האורחים

מצטער זה לא עובד ככה...רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבירה ידידי אתה מתעלם מתרומתה של המאפיה האמריקאית לכלכלת ארה"ב כשהייתה במשבר למשל אספקת סמים במחירים סבירים שווים לכל נפש. חיסולים של הרעים שהשילטון נימנע מלחסלם. וסידור סקס מזדמן למיליוני אזרחים לחוצים

לסיכום בכל רע יש גם טוב

ברשותי אוסטין מודל 58 ופליימוט בלוודר מודל 55

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...