Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט דיטיילינג ידני לגרמניה שחורה

שימו לב! השרשור הזה בן 3670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דווקא זכרתי שאתה אמרת שזה לא מחזיק ואתה מחפש עכשיו MCL (הווקס של מנזרנה) בשביל לראות איך השילוב של שניהם.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Rupni צודק לגמרי. יש מוצרים שמבטלים אחד את השני, בידיוק מהסיבות שהזכרת.

בגלל זה צריך לדעת בדיוק מה תכונות החומר ולעשות שיעורי בית לגבי שידוך של מוצר אחד למוצר אחד, דבר שמקבל תוקף במיוחד בגלייזים.

פותח השרשור, בגלל סוג הצבע שלך הייתי מוותר על פוליש ידני והולך על גלייז מפוצץ בפילרים, שימסך כמה שיותר את השריטות, ומעליו אטימה טובה.

עדיף לחכות שתיפול לידיים שלך מכונה.

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה בקוצר רוח לתמונות ולחוות דעת שלך, על פניו ממה שקצת הסתכלתי באינטרנט זה אמור להיות פתרון מעולה למילוי סווירלס ידני, גם לרכבים "קשים".

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) בדקתי עכשיו ואכן צבע הרכב הוא קרמי :shock2:

בעסה, אבל אני עדיין נחוש לעשות את הטיפול הידני המתוכנן.

2) בקשר להצעה של הוקס קודם ואז BL+ v7, ה BL יוריד לי את כל שכבת הוקס בגלל החומרים שיש בו לא? אז למה לעשות את זה? וגם הבנתי שהגלייז צריך לשבת על הצבע כדי שיחזיק ו"יתלבש" יותר טוב.

חקרתי עוד קצת את הוקס שיש לי ונתקלתי בתמונה המעניינת הזאת. מה שאומר שהוקס אכן משמש כ AIO ומכיל חומרים שאולי יסירו את שכבת הגלייז שתהיה מתחת? מה אתם אומרים לוותר על הוקס הזה ולעשות את השילוב של BL+V7 בלבד? ואולי פעם הבאה אלך על השילוב של BL+PETE's 53+V7 ?

3) בקשר להצעה לוותר על הפוליש הידני ולהשתמש בגלייז, זה לא יהיה פתרון זמני בלבד? הרי אני רק אמלא את השריטות ולא באמת אסיר אותן.

האם אפשר לנסות קודם לעשות פוליש על מכסה הדלק למשל ולבדוק אם לא עשיתי יותר נזק מתועלת ורק אז להמשיך? או שעלול להיגרם נזק לטווח הארוך שלא אוכל לראות מיד ?

תודה רבה לכולם!

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

darkmanxxx איזה פוליש מתאים לפוליש ידני?

כי על הפוליש שלי רשום שמתאים לישום גם כפוליש ודני וגם במכונה, ככה שאני לא רואה צורך לרכוש פוליש שמיועד רק לעבודה ידנית, גם לא מכיר אחד כזה.

זה פוליש טוב ליישום ידני ומכונה,יש גם יותר גס. ובאופן כללי אין פוליש שמותאם רק לעבודה ידנית,אלא יש כאלה שמותאמים רק לעבודה עם מכונה.

הפולישים של מגס שניתנים לעבודה ידנית טובים מאוד,וכדי להגיע למקסימום תוצאה יש להשתמש בפד טוב כדוגמת הקאנטרי.

Srp אמור לעשות עבודה טובה מאוד אפילו.

אגב קיבלתי את הבקבוק שלי לפני כמה ימים, אוטוטו פרוייקט חדש.

רק חושב על lsp סבבה.

תתחדש! תביא אותו למפגש,אשמח לדוגמית קטנטנה כדי לבחון את יכולת ההסרה שלו.

לפותח השרשור,

לפי דעתי תחכה עוד קצת, אולי תוכל להשכיר מכונה ולבצע את העבודה כמו שצריך. צבע שחור הוא לא סלחני במיוחד והכל רואים,גם עם עבודה במכונה. אני מציע לך לראות קצת סרטונים על עבודה עם מכונה וצבע שחור ואז תתחיל לבדוק על השכרה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עבודה ידנית היא יותר סלחנית מעבודה עם מכונה נכון ?

אני מפחד לעשות את העבודה הראשונה שלי במכונה על הרכב הזה, אולי מישהו מתנדב להשכיר לי את הרכב שלו גם ? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עבודה ידנית היא יותר סלחנית מעבודה עם מכונה נכון ?

אני מפחד לעשות את העבודה הראשונה שלי במכונה על הרכב הזה, אולי מישהו מתנדב להשכיר לי את הרכב שלו גם ? :)

עבודה ידנית יכולה גם להזיק,אבל הרבה פחות. אם מתמקדים באזור מסויים הרבה זמן, מפעילים יותר מידי לחץ במקום אחד, יכול להיות פאשלות אבל הנזק יהיה קטן.

במכונה יש מקום לטעויות,אומנם במכונות מסוג DA הנזק הוא קטן מאוד מאוד, וגם זה מאוד תלוי במצב הצבע, איזורים קמורים בעייתיים ועוד קטנות. עם הצבע הקשיח של הגרמנייה לפי דעתי יהיה קשה לבצע נזק.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לא הייתי עושה עבודה ידנית, לא על רכב שידוע עם לכה קשה ובטח ובטח לא על רכב עם CLEARCOAT קרמי. אני מבטיח לך, אחרי כמה דקות לא ארוכות של עבודה ידנית אתה תבין לאיזה בור נכנסת. גם עבודה קשה בטירוף וגם כמות ה SWIRLS שתוריד לא משתווה לעבודה עם מכונה. בוא נגיד ככה, אנשים שעובדים עם מכונה יוצאים קרועים ממאמץ (אם עושים עבודה טוב ולא חפלפ) אז בטח ובטח עבודה ידנית.

כדאי לך להשכיר מכונה, המחיר בטופקולור הוא 150 ש"ח לסופ"ש, אלה יהיו ה 150 ש"ח הטובים ביותר שתוציא בחייך אחרי שתבין כמה קשה העבודה הידנית.

תוכל לראות בחתימה שלי עבודות פוליש שעשיתי על הרכב שלי, הראשונה עם השכרת מכונה והשניה עם מכונה שקניתי.

לגבי נזק, עם מכונת DA כמעט ואי אפשר לעשות נזק. יש סרטונים ביוטיוב של בחור בשם JUNKMAN2000 שהעלה 5 סרטונים שמסבירים לפרטי פרטים איך עושים פוליש. אם תראה את הסרטונים כמה פעמים ותבין את הטכניקה אתה לא תעשה טעויות, זה מה שאני עשיתי.

עריכה אחרונה על ידי adidas1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל לשקול את הרעיון.. אבל:

1) ~350 על מכונה ושני פדים בשביל שימוש חד פעמי קצת יקר לי

2) 1800 פנויים להפקדה בויזה אין לי

3) אני מהצפון

הצפייה שלי הייתה לקבל תוצאה שהיא "שיפור נראה לעין" ברמה של נגיד 50% מתוצאה של מכונה.. יש אפשרות להגדיל את זמן העבודה ל 12 שעות + לנסג'ר חבר טוב שיעזור לי לעשות 20% מהעבודה..

האם זה עדיין לא ריאלי ? :(

תודה! מאוד מעריך את העצות שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא זכרתי שאתה אמרת שזה לא מחזיק ואתה מחפש עכשיו MCL (הווקס של מנזרנה) בשביל לראות איך השילוב של שניהם.

טענתי את מה שטענתי בעבר ואני יודע שזה תפס אצל כמה

אבל אחרי שזה נאמר עשיתי עוד כמה ניסיוניות והגעתי לעוד כמה תבונות.

אחת מהם היא שחייבים ליישם ווקס/אוטם נוסף לאחר יום יומיים ולא לאחר חודש

זה מה שגורם למריחות אצלי, יותר מהתאמה.

אני אוהב לעשות ניסיונות כל הזמן –חייבלחוות את הדברים דרכי

וכך להבין טוב יותר איך אוטמים/ווקסים/גלייזים וכד' מתנהגים אם בנפרד

ואם ביחד.

לפני שבועיים עשיתי טיפול דיטיילינג על שני רכבים בבית.

על אחד רק פוליש פיניש של מגווירס(ידני) ושני בשילוב קאומפאונד (רציתי SF400 לא היה)

בקיצור פוליש דו שלבי. ברכב שיישמתי דושלבי יישמתי מנזרנה פעמים בהפרש של יום (הייתי מיישם אפילו יד נוספת בכיף) ולאחרמכן אופטיסיל פעמים. יצא מצוין, ללא מריחות. כמובן שרק במבחן הזמן אדע מה היתרונותאו החסרונות. בנוסף ניסיתי אחרי מנזרנה רק על כנף ליישם ווקס "דודו ג'ויס"יצא מעולה רק שהווקס מאוד קשה ליישום ומצריך מריחה בידיים (לא הולך עם פד) וגוזלהרבה זמן

לכן דחיתי את זה לפעם אחרת.

על רכב שיישמתי רק פוליש פיניש יישמתי אופטיסיל על כל הרכב מלבד קטע אחד שיישמתי מנזרנה לפני,אין בכלל מה להשוואת –מנזרנה נותן פיניש/שטח/חלקות עדיפה על אופטיסיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...