Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא חבל על ה206??

zx6r
שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבורת מטומטים ...

עושים כזאת נהיגה בכזה כביש , אתם לא הייתים צוחקים אם הם היו הורגים את רוכב הקטנוע הזה ...

אנשים כאלו צריכים להיות על כסא גלגלים כדי שלא יוכלו לנהוג ולהרוג אנשים חפים מפשע ( כמו רוכב הקטנוע ) ....

כביש כזה גרוע , פס לבן , צר .... מגיע לו ... אני מקווה שהוא לא ינהג יותר אף פעם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששש יאללה חבל בטח חבל.

לזה אני קורא תת היגוי עצבני במיוחד:lol:

תת היגוי - ממש לא...

תת היגוי היה זורק אותו החוצה מהסיבוב...

יש פה החלקה של כל הרכב עם נטייה להיגוי יתר - בריחת הזנב...

הוא הצליח לקחת את הסיבוב...

תיקון עם ההגה והוספת גז הייתה מוציאה אותו מזה...

אבל הוא בלם הזנב ברח הוא הסתובב והתהפך.

דרך אגב - מקביל להתהפכות הראשונה שלי באחד ממירוצי הראלי הראשונים שהשתתפתי - גם אז כבר ידעתי מה צריך לעשות - רק שהיה יותר קל בתיאורייה מהביצוע....

מאז כבר השתפרנו...

אני מקווה :wink: ...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לאורות הברקס שנדלקים לקראת סוף ההחלקה...

טעות.... טעות חריפה ויקרה..

איזה מזל לאופנוען...

באמת לא מבין, למה לנסות את זה בכביש...

חסר מקומות ללא רכבים נוספים...

אני מקווה שאף אחד לא ינסה את זה פה בארץ.

משום מה יש לי תחושה שמדובר בבחור צעיר עם הרבה פוזה וחוסר כשרון נהיגה... בארץ בטח הוא היה איזה ערס ממוצע - מהמפרפרים במפגש בר"ג אולי...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לאורות הברקס שנדלקים לקראת סוף ההחלקה...

טעות.... טעות חריפה ויקרה..

אלון

מסכים ולא מסכים.....

יש טעות נפוצה לחשוב שבלימה בסיבוב, לקראת סיבוב או בהחלקה היא מסוכנת ושגויה. לפעמים הבלימה הזו היא זו שתחזור את האחיזה לגלגלים הקדמיים ותסייע ביציאה מהחלקה בהיגוי נגדי. מה שכן, נראה באמת שהבלימה אצל הההוא בסרט היא תגובה אינסטינקטיבית ולא מיומנת...אז במקרה הזה, כן, טעות חריפה... :)

שימו לב לכרית האוויר שנפתחת בשניית ה impact עם ה"הר"..

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה רואים שהנהג פשוט לא מיומן ,

הוא אפילו לא ניסע לתת קצת היגוי נגדי ולישר אותה ,תשימו לב שהוא מפנה את הגלגלים לצד שני שהרכב כבר בנתיב הנגדי , זה פשוט חוסר מיומנות , חוסר מיומנות ושוויצריות שיכולה להרוג אנשים .

בכל מקרה לחיצת בלמים יכולה להחזיר את האחיזה בתנאי שהזווית שלך עוד מאפשרת את זה , ותשים לב שהוא לוחץ על הבלמים בנקודה שזה רק מחמיר את זה כי זה זורק אותו יותר חזק הצידה .

בכל מקרה , בנס רוכב הקטנוע שהגיע לא נהרג , אם הוא היה בא אחרי 3 שניות תחשבו מה היה קורה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים ולא מסכים.....

יש טעות נפוצה לחשוב שבלימה בסיבוב, לקראת סיבוב או בהחלקה היא מסוכנת ושגויה. לפעמים הבלימה הזו היא זו שתחזור את האחיזה לגלגלים הקדמיים ותסייע ביציאה מהחלקה בהיגוי נגדי.

שימו לב לכרית האוויר שנפתחת בשניית ה impact עם ה"הר"..

אבל פה הוא לא איבד אחיזה בגלגלים קידמיים - הוא רק איבד עשתונות.... :wink:

לגבי הכריות אויר - אתה צריך להיות טייס בחיל האויר - חד אבחנה... :wink:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, מגיע לו שנהרס לו האוטו ואני באמת מקווה שהוא נפגע באופן פיזי!

מתי נפסיק לראות אנשים עושים שטויות כאלו? הרבה יותר מדיי אנשים נהרגו בגלל דברים כאלו! הרבה הרבה יותר מדיי חפים מפשע!

טוב שהוא נבלם על ידי ההר ולא על ידי רוכב הקטנוע המסכן שכנראה רק רצה להגיע הביתה בשלום ולא חלם להכנס לסיטואציה כזאת של סיכון חיים.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כל ההחלקה של התחת הייתה עם בלימה (נראה לי שהאורות ברקס דולקים)?

במידה הזאת אם הוא היה שובר את הההגה לצד השני ולוחץ גז אולי יוצא מזה?

אם היית רוכב הקטנוע היתי יורד ודופק מכות רצח לנהג הפוזואיסט, ואם שום דבר לא נשבר אצלו מהניגה היית שובר לו כמה שיניים ועצמות!!! :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שדעתי שונה קצת אך באמת לא נראה לי שאיחולים לבביים כמו לאחל לו נכות כזאת או אחרת זה הדבר הנכון.

כי אני בטוח שיש פה בינינו נהגים מיומנים פחות ומיומנים יותר שגם בחיי היומיום שלהם לוקחים איזה סיבוב קטן פה ושם בכבישים עירוניים שרכבים של חפים מפשע גם נוסעים בהם.

אל תבינו אותי לא נכון, אני לא חושב שמה שהוא עשה זה הצעד הנכון לעשות, להיפך, כביש עם פס לבן ללא כל ראות לצד השני של הפניה זה בהחלט לא המקום וזה שטות מוחלטת לעשות כזה דבר אך לא לגנות כל מי שלוקח סיבוב כזה או אחר ולאחל לו נכות פיזית במיוחד לא שאתם עושים דברים דומים.

אני בטוח שהנהג הדביל הזה למד את לקחו, ואני יודע שאם חס וחלילה היה קורה משהו לאותו רוכב קטנוע חף מפשע אז באמת הנהג הזה היה בוכה עד יומו האחרון וכך גם משפחת הרוכב אך עדיין תכניסו דברים לפרופורציות.

אתם תרצו שעוברי אורח כאלה או אחרים יאחלו לכם שתעשו תאונה ותהיו נכים כל פעם שתקחו איזה סיבוב שבו הצמיגים שלכם יצרחו!?

אני בטוח שלא!

שבת שלום לכולם

סעו בזהירות

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שדעתי שונה קצת אך באמת לא נראה לי שאיחולים לבביים כמו לאחל לו נכות כזאת או אחרת זה הדבר הנכון.

כי אני בטוח שיש פה בינינו נהגים מיומנים פחות ומיומנים יותר שגם בחיי היומיום שלהם לוקחים איזה סיבוב קטן פה ושם בכבישים עירוניים שרכבים של חפים מפשע גם נוסעים בהם.

אל תבינו אותי לא נכון, אני לא חושב שמה שהוא עשה זה הצעד הנכון לעשות, להיפך, כביש עם פס לבן ללא כל ראות לצד השני של הפניה זה בהחלט לא המקום וזה שטות מוחלטת לעשות כזה דבר אך לא לגנות כל מי שלוקח סיבוב כזה או אחר ולאחל לו נכות פיזית במיוחד לא שאתם עושים דברים דומים.

אני בטוח שהנהג הדביל הזה למד את לקחו, ואני יודע שאם חס וחלילה היה קורה משהו לאותו רוכב קטנוע חף מפשע אז באמת הנהג הזה היה בוכה עד יומו האחרון וכך גם משפחת הרוכב אך עדיין תכניסו דברים לפרופורציות.

אתם תרצו שעוברי אורח כאלה או אחרים יאחלו לכם שתעשו תאונה ותהיו נכים כל פעם שתקחו איזה סיבוב שבו הצמיגים שלכם יצרחו!?

אני בטוח שלא!

שבת שלום לכולם

סעו בזהירות

אלירן

אלירן ,

אני לדוגמא חורק צמיגים במקום שהיחידים שיכולים לאחל לי נכות או תאונה הם חתולים שצופים מרחוק , חיצונים כו' ....

לא עושים שטויות במקום שיש אנשים אחרים !!! . נקודה ... אין תירוצים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...