Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא חבל על ה206??

zx6r
שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלירן ,

אני לדוגמא חורק צמיגים במקום שהיחידים שיכולים לאחל לי נכות או תאונה הם חתולים שצופים מרחוק , חיצונים כו' ....

לא עושים שטויות במקום שיש אנשים אחרים !!! . נקודה ... אין תירוצים .

מה?!

אתה חורק צמיגים במסלול המרוצים הראשון בארץ?!

אתה מוכן להגיד לי איפה זה בבקשה? (אני מוכן לקבל תשובה גם בפרטי)

בחייך, רק בגלל שהמקום שאתה עושה את זה בו עזוב ונטוש, זה לא אומר שהוא סגור לתנועה. בכל רגע יכול להגיע גם אליך רוכב דו"ג או משפחה או כל כלי רכב מאויש כזה או אחר. רק בגלל שהסבירות יותר נמוכה לא אומר שלא יכולים ליהיות שם "אנשים אחרים".

דרך אגב, אם אתה עושה את זה בשטח פרטי וסגור, קבל את התנצלותי הכנה על ההשתלחות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה?!

אתה חורק צמיגים במסלול המרוצים הראשון בארץ?!

אתה מוכן להגיד לי איפה זה בבקשה? (אני מוכן לקבל תשובה גם בפרטי)

בחייך, רק בגלל שהמקום שאתה עושה את זה בו עזוב ונטוש, זה לא אומר שהוא סגור לתנועה. בכל רגע יכול להגיע גם אליך רוכב דו"ג או משפחה או כל כלי רכב מאויש כזה או אחר. רק בגלל שהסבירות יותר נמוכה לא אומר שלא יכולים ליהיות שם "אנשים אחרים".

דרך אגב, אם אתה עושה את זה בשטח פרטי וסגור, קבל את התנצלותי הכנה על ההשתלחות הזו.

בכל מקרה צריך להכניס דברים לסדר מסוים.

אני חושב שאפשר לבצע "שטויות" עם האוטו באדמת כורכר או בכביש ציבורי אך נטוש (חניה גדולה במקום מבודד או כבישים אחרים) זה איכשהו בסדר, זה אומר שהנהג לפחות עשה דין עם עצמו ואמר אני לא מוכן לסכן עוברי דרך אחרים רק בגלל שבא לי טיפה ללחוץ על הגז ולשבור הגה. ובגלל זה אני במקום הנטוש הזה. זה עדיף מאשר ללכת למקומות עם ראות לקויה, כביש צר מאוד, פניות חדות מאוד וכל זה בכלל מקום שעוברים בו דיי הרבה מכוניות (אפשר לראות את הפקקון הקטן לאחר ההתנגשות) זה ידידי חסר אחריות מאוד ומזל שאין עוברי דרך שנפגעו מהפרענויות הללו.

ואני חושב שכולם יסכימו איתי שהנהג הנ"ל בסרטון עשה את זה רק בשביל ה"פוזה" וכדי שכל הבחורות והחברים יראו אותו מבצע את הפעלולים המסוכנים האלה ולא מדובר באדם שרק רצה לבדוק את המגבלות ברכבו.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר לבצע "שטויות" עם האוטו באדמת כורכר או בכביש ציבורי אך נטוש (חניה גדולה במקום מבודד או כבישים אחרים) זה איכשהו בסדר, זה אומר שהנהג לפחות עשה דין עם עצמו ואמר אני לא מוכן לסכן עוברי דרך אחרים רק בגלל שבא לי טיפה ללחוץ על הגז ולשבור הגה.

יוסי.

בגלל שהוא השקיע מחשבה ואמר לעצמו "זה סיכון שאני מוכן לקחת על עצמי" זה בסדר?

אני לא פה כדי לחנך או להטיף מוסר. פשוט נראה לי מגוחך להגיד "לא עושים שטויות במקום שיש אנשים אחרים", וכן לנהוג מהר ולהגיע למגבלות שלך\של הרכב בכביש ציבורי .

שכל אחד פה יעשה ככל העולה על רוחו, אבל שלא יהיה צבוע כשמדובר באנשים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לאורות הברקס שנדלקים לקראת סוף ההחלקה...

טעות.... טעות חריפה ויקרה..

אלון

במקום שבו הוא לחץ על הברקס הכל כבר היה אבוד, ולכן אני לא בטוח שלחיצה על הברקס היא מה שהייתה הטעות הגורלית והחריפה, מכיוון שזה היה בסוף ההחלקה יחסית.

הוא היה צריך בהתחלת ההחלקה, לכוון את ההגה לכיוון הנגדי ולתת כמות גז נכונה (או ברקס אם המהירות לא גבוהה והוא יכול לעצור את ההחלקה - מה שלא נכון במקרה הזה).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה איכולי נחות ?

כי שניה היא ההבדל בין מוות בטוח של הקטנוען הזה ובת זוגתו שלא עשו שום דבר רע לבין התאונה ,

תחשוב אם הוא היה מגיע שניה יותר מאוחר ... הוא היה הורג 2 אנשים תמימים .

כזה בן אדם עדיף שיהיה נכה ושלא ינהג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בראש ובראשונה, זו טעות של נהג הפיג'ו שעושה במקום כזה את ההחלקה, במיוחד בפנייה כזאת בעלת 50%- שדה ראייה, אז קודם זה אשמתו רוכב האופנוע נסע כרגיל אומנם אם יודעים שעושים במקום כזה משהו, רצוי, או לרגע לחסום את הכביש להגיע למישהו שיעמוד בכקטע כביש מסויים, ועם סיום ההחלקה לתת לאנשים לזרום.. אך זה רעיון ממש טיפשי או להעמיד מישהו שיעמוד ויודיע מתי הכביש פנוי,

לדעתי כללי זה שטוטי לעשות את זה במקום כזה... רוכב האופנוע הדבר האחרון שמגיע לו זה איזה שהיא תלונה ... ובאמת זה לא היה צודק הקטע של האיחול נכות וכו'.

בכל מקרה, דבר מפחיד מאוד, הפיג'ו אכן נראת דיי חזקה, בקשר לקרית אוויר, חוויתי זאת מזווית יותר קרובה, מפחיד ביותר.

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה איכולי נחות ?

כי שניה היא ההבדל בין מוות בטוח של הקטנוען הזה ובת זוגתו שלא עשו שום דבר רע לבין התאונה ,

צודק, דבר כזה צריך להחשב בתור נסיון לרצח בכוונה תחילה! הוא ידע את הסיכונים, סובב את המפתח ולחץ על הגז כשידע שדבר כזה או אפילו הרבה יותר גרוע יכול לקרות.

רק מזל שאף עובר אורח לא נפגע.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום ספק שלכזה נהג פשוט אסור לתת רישיון

במידה והכביש היה פרטי ולא הייתה בו תנועה מבחינתי שמשני הצדדים יהיה מצוק ובלי גדר הפרדה ושיעשה כמההההההההה סיבובים שהוא רוצה שיהיה לו לבריאות ברגע שהוא מסכן אותי ואותכם אני הייתי מחנך אותו יפה יפה.

פשוט עצוב איך מגיע לאנשים חסרי כל אחריות כזה כלי מסוכן :(

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה איכולי נחות ?

ואם ואם... ואם הייתי שם טורבו בטייפון ונוסע על גלגל קדמי 500ק"מ...

לא קרה כלום, נקודה. כן הוא דפוק והוא שילם על זה, אבל לאחל נכות לבן אדם? ( רובכם לא יודע מה זה להיות נכה. ואני לא מאחל לאף אחד את זה, גם אם הוא מפגר )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם ואם... ואם הייתי שם טורבו בטייפון ונוסע על גלגל קדמי 500ק"מ...

לא קרה כלום, נקודה. כן הוא דפוק והוא שילם על זה, אבל לאחל נכות לבן אדם? ( רובכם לא יודע מה זה להיות נכה. ואני לא מאחל לאף אחד את זה, גם אם הוא מפגר )

ואם ואם ואם ? , הרי אתה ראית בעצמך שחצי שנייה בערך הפרידה בין רוכב הקטנוע התמים למוות ע"י המפגר הזה , איפה אתה חי שאתה יכול להגיד "אם אם אם אבל לא קרה כלום ... "

גישה של לא קרה כלום נקודה היא ילדותית ולא מציאותית ...

הרי הסכנה היא ברורה ומיידית , רוכב הקטנוע רק בנס נשאר בחיים .

ונהג הפג'ו הוא לא אלוהים ואין לו זכות להרוג אנשים , לדעתי כל צורה שתוריד אותו מהכביש היא ברוכה , ולדעתי על כזאת נהיגה צריך ללמוד לקח , לקח רציני .

תחשוב שהרכב שבא מול יכול להיות כל אחד מבני המשפחה שלך שנוסעים הבייתה ( חס וחלילה ) , מה היית חושב אז ... שאיזה מפגר בפג'ו נכנס בהם חזיתית והרג אותם כי הוא החליט שהוא נהג מירוצים ?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם ואם ואם ? , הרי אתה ראית בעצמך שחצי שנייה בערך הפרידה בין רוכב הקטנוע התמים למוות ע"י המפגר הזה , איפה אתה חי שאתה יכול להגיד "אם אם אם אבל לא קרה כלום ... "

גישה של לא קרה כלום נקודה היא ילדותית ולא מציאותית ...

הרי הסכנה היא ברורה ומיידית , רוכב הקטנוע רק בנס נשאר בחיים .

ונהג הפג'ו הוא לא אלוהים ואין לו זכות להרוג אנשים , לדעתי כל צורה שתוריד אותו מהכביש היא ברוכה , ולדעתי על כזאת נהיגה צריך ללמוד לקח , לקח רציני .

תחשוב שהרכב שבא מול יכול להיות כל אחד מבני המשפחה שלך שנוסעים הבייתה ( חס וחלילה ) , מה היית חושב אז ... שאיזה מפגר בפג'ו נכנס בהם חזיתית והרג אותם כי הוא החליט שהוא נהג מירוצים ?...

אתה סתם רותח. לא אמרתי שהוא צודק, הוא מפגר וקיבל את שלו.

עזוב, אתה קצת יותר קיצוני ממני פשוט. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו ראיתי את הסרטון (משום מה קודם לא פעל)

זה אחד הנהגים היותר מטומטמים שראיתי - הוא לחץ חזק על הברקס רק כשהוא רצה לעבור לצד השני של הסיבוב (לפנות ימינה)

הפניה שמאלה שלו הייתה טובה אבל הוא הגיע במהירות גבוהה מדי לפניה ימינה שהייתה חדה יותר

הטעות הכי גדולה שלו הייתה לטוס במקום שהוא לא מכיר (כנראה)

ולכל המתחסדים פה - סתמו את הפה כבר , נמאסתם!!!

כמה אפשר לשמוע את השטויות האלו?!

נראה לכם שיש פה מישהו אחד שלא יסכים שהוא מטומטם?!

Damn...

נמאס לשמוע את החר* הזה בכל נושא!!!

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן, נהג הפיג'ו לא בסדר, נהג הפיג'ו טרוריסט, נהג הפיג'ו רוצח - אותו למשטרע! (שגיאה במקור)

אבל אני רואה את הסרטון מנק' ראות אחרת לחלוטין ממה שאנשים רשמו פה - מוקדש כחומר למחשבה לכל האופנוענים וילדי האופניים שמשתחלים בין המכוניות ולא נותנים לבצע רוורס פשוט במפגש ר"ג:

שימו לב כמה אתם פגיעים(!) -

את אף אחד לא מעניין שאתם דופקים חריקה בין שתי מכוניות או רוצים לבצע הרמת גלגל! תעשו את זה במקום אחר ותתנו לבעלי הרכבים לנהוג בלי לדאוג שאיזה קופנוען מתבגר על DT מרעיש מבצע הרמת גלגל או ילד בן 12 שפשוט חייב להשתחל בזמן שאני עושה רוורס יהפוך לקישוט אינטגרלי על הפגוש. (במיוחד עכשיו שהחושך בא מוקדם. אתם פשוט בלתי נראים)

קצת לא קשור לנושא אני יודע, אבל הייתי חייב להתוודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...