Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה צרות יכולה לעשות שורת קוד אחת

השמה אחת פשוטה שאנסה לי את הצורה

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התקשר לקוח גדול וביקש את כל החומר שלו למחר בבוקר. אני הכנתי רק חצי ואין לי כל כך תירוץ טוב עבורו.

העניין שהוא משלם שותף 90 וגם לא בזמן. הפרוייקט הנ"ל היה כתוספת למחזור הרגיל ואני לא יכולתי להרשות לעצמי היקף עבודה כזה של לשלם 4 משכורות בחודש ללא תמורה. לכן מרחתי קצת את הזמן ועכשיו אני בלחץ מטורף.

עברתי היום על 2k דפים מלאים טקסט ויש לי לעבור מחר על עוד אלף. אז אנשי מחשבים לא לבכות פה. אצלי כרגע מול העניים רצים שורות של טקסט כמו בסרט מטריקס. מקווה שאני לא יחלום על זה.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר חשוב מזה-

אתה מורח את "השחר" או "ממרחית"?

להרטיב את המצה עד שהיא מתרככת מעט.

קטשופ וגבינה צהובה ולטוסטר

גיליתי את זה בצבא ומאז זה נהיה מסורת

גם הפך למסורת אצל כל מי שניסה

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקו אני מה זה מבין אותך. פעם הייתי נוסע המון לביקורים ואז גליתי שהם כמעט ולא מגיעים כי דימונה זה רחוק. מעכשיו גם אני הפסקתי לנסוע. הקטע שהם גם נעלבים ממך ובאים בטענות של " מתי אתה מגיע? למה אתה לא מגיע הרבה זמן? איפה נעלמת?.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ככה היה אצלי, גם היום הם בקושי באים אבל גם אני בקושי נוסע.

שמעתי לא מעט משפטים כמו "אתה גר בחור", "מה יש לעשות שם? ".

מי ישמע הם גרים בדיסנילנד.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...