Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קיבלתי לאחרונה את הרכישה האחרונה שלי לאחר הבלאק פריידי את השעון של חברת INVICTA דגם 3644 Chronograph מנגנון קוורץ יפני זכוכית קריסטל ספיר.השעון מאוד מרשים ואלגנטי, יושב יפה על היד

עלה לי בסביבות 70ִִִ$ לפני משלוח דרך buy2usa . להלן התמונות.

201412228_132134.jpg20141228_132405.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם בעלי השעונים האוטומטיים יציינו כמה זמן השעון אכן שומר על הזמן לאחר הסרתו. לשעון שבתמונה טרם מלאה שנה, ומהיום הראשון הוא עומד מלכת לאחר כ-24 שעות ולא מחזיק 42 שעות בפעולה כפי שמוצהר בנתוני היצרן, גם במקרה בו אני מותח אותו ידנית. האם מדובר בהתהגות תקינה, ואם תרצו - במקבילה השענית של נתוני צריכת דלק רשמיים, או לחלופין כדאי לפנות לתיקון?

20141228_160619.jpg

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא היה ככה כשקניתי. השעון כבר בן 8 ועבר טיפול מקיף לפני שנה. יש לי עוד לפחות 4 ETA ואין להם את הבעיה. זה מטריף אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מיומיים ונשאר מדוייק!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחת לטיפול אצל היצרן או עשית אצל החאפרים פה?

ניסית פעם ליצור קשר עם יצרן כדי לשלוח אליו ישירות?

אתה מכיר את השענים של רולטיים אישית ויודע מה הכשרתם?

דווקא הם צדיקים מבחינה זו ומחזיקים בעלי מקצוע שמבינים בשעונים קצת יותר מלהחליף סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשלוח Seamaster דרך מכר שוויצרי; המגעים (המצומצמים) שלי עם רולטיים היו יחסית בסדר, למעט פעם אחת שPRC200 חזר מהחלפת סוללה עם סוללה שהחזיקה שנה.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שנים רבתי עם רולטיים שלא רצו לכבד אחריות בשעון של אשתי. הייתי במגעים צפופים עם אומגה. הם לא היו מוכנים לקבל ממני שעון ישירות שלא דרך היבואן הרשמי בארץ. מבחינתם אני אמור לעבור דרך רולטיים ורולטיים אמורים לשלוח את השעון לשוויץ. אין קיצורי דרך. פרדי וויטלי מרולטיים שמטפלים בשעונים מכניים הם בעלי מקצוע אולדסקול שהיום כבר לא עושים כאלה. הבעיה שלא תמיד הם אישית עובדים על השעון. לי אין את הבעיה בזכות הכרות אישית עם נפשות הפועלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי לאחרונה את הרכישה האחרונה שלי לאחר הבלאק פריידי את השעון של חברת INVICTA דגם 3644 Chronograph מנגנון קוורץ יפני זכוכית קריסטל ספיר.השעון מאוד מרשים ואלגנטי, יושב יפה על היד

עלה לי בסביבות 70ִִִ$ לפני משלוח דרך buy2usa . להלן התמונות.

[ATTACH=CONFIG]408931[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]408932[/ATTACH]

אין מה לומר, רולקס יודעים לתכנן שעונים יפים ;-) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...