Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

איזה תותחים ומפרגנים.. העיקר החברה "מכוער לגמרי..."

האמת שגם לא יקר בכלל חבר'ה, מאוד ממליץ.

עלה לי משהו כמו 750/850 לא זוכר... המחיר שלו 1300 אבל כידוע זה מחיר מדף.. תגיעו והמחיר יורד :)

Seat Mii 3Doors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי בשעון ייחודי, מדובר במהדורה מוגבלת של 250 יחידות משנת 1996 של Breitling לחגיגת ה F-14 Tomcat בצי האמריקאי. שלי מספר 216.

מבוסס על Chronomat A13050.1

[ATTACH]394970[/ATTACH]

[ATTACH]394971[/ATTACH]

בקרוב אוסיף רצועת עור חומה לסבב.

שעון מהמם!

היה לי כרונומט ממש דומה בסדרה של 50 שנים ל us air force שבה היו כ400 פריטים

הראשונים בסדרה חולקו לקציני חיל האויר (175~) האמריקאי וכל השאר בסדרה נמכרו

לי עלה בזמנו 3000$ כחדש

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

יותר מסובך לקריאה מקוקפיט של מטוס קרב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט, הייתי אז בפייז של שעונים עם המון complications

מאז רוב הקולקציה עברה לכיוון של three handers

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סייקו 5, דגם SNKL17, מתנה לבת שלי ליום ההולדת 14.

מוגדר כשעון גברים, אבל היא לא רצתה את המיניאטורות שמגדירים לנשים. היא רצתה קלאסיקה, פשטות, אמינות אבל גם יופי כמובן.

כמו כן ביקשה נגיעות של זהב. הרצועה ללא צבע זהב, אגב.

כמובן שבמגוון שמציעים סייקו בקבוצת ה- 5 האלמותית שלהם, היא מצאה בדיוק מה שרצתה ולי זה עלה כ- 60 דולר בלבד.

תהנו מהתמונות (2 הראשונות מהרשת). אגב-במציאות? = מדובר בשעון מדהים ביופיו, וקישורי הצילום-עם-הנייד-הענטיקה-שלי לא עושים עימו חסד, בלשון המעטה.

יש מצב לקישור של המוכר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהאהבה לשעונים לא פחותה מהאהבה לרכבים וכיף לראות את זה. :mm_yeah:

בתור מישהו שלא נמצא בברנז'ה של חובבי השעונים, מה ההבדל בין אוטומטי, מכני וקוורץ? יש מומלצים יותר ופחות?

השעון הקודם שלי החזיר את נשמתו וזו הזדמנות לרכוש שעון חדש. אם ישנה קטגוריה של שעונים בעלי מסך (לוח / עיגול / משטח או איך שתקראו לזה) גדול, אני אשמח לשמוע את שמה וכך לדעת לחפש יותר טוב.

השעון של Nitch מהמם בעיניי.

attachment.php?attachmentid=391896&d=1407759769&thumb=1

עריכה:

אחרי שיטוט מהיר הגעתי ל"ז'אגר לה-קוטור", אחרי שהחסרתי פעימה מהעיצוב ולאחריה עוד פעימה מהמחיר, נותרה לי רק שאלה: למה משמש ה"גלובוס" בתחתית?

http://www.jaeger-lecoultre.com/US/en/watches/duometre-unique-travel-time/6062520#/t1

עריכה אחרונה על ידי Michael_N

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהאהבה לשעונים לא פחותה מהאהבה לרכבים וכיף לראות את זה. :mm_yeah:

בתור מישהו שלא נמצא בברנז'ה של חובבי השעונים, מה ההבדל בין אוטומטי, מכני וקוורץ? יש מומלצים יותר ופחות?

השעון הקודם שלי החזיר את נשמתו וזו הזדמנות לרכוש שעון חדש. אם ישנה קטגוריה של שעונים בעלי מסך (לוח / עיגול / משטח או איך שתקראו לזה) גדול, אני אשמח לשמוע את שמה וכך לדעת לחפש יותר טוב.

השעון של Nitch מהמם בעיניי.

attachment.php?attachmentid=391896&d=1407759769&thumb=1

עריכה:

אחרי שיטוט מהיר הגעתי ל"ז'אגר לה-קוטור", אחרי שהחסרתי פעימה מהעיצוב ולאחריה עוד פעימה מהמחיר, נותרה לי רק שאלה: למה משמש ה"גלובוס" בתחתית?

http://www.jaeger-lecoultre.com/US/en/watches/duometre-unique-travel-time/6062520#/t1

בעיקרון אוטומטי הוא שעון שנטען על ידי תנועת היד, ישנו "מחולל" המסתובב על ידי תנועת היד שמותח קפיץ שמפעיל את השעון. שעונים אלה לרוב נחשבים ליותר יקרים וברמה יותר גבוהה עקב התכנון של המנגנון, אני יכול לומר לך שכל השעונים הנחשבים יקרים מאוד למשל פטק פיליפ AP, jcl, וכו' הם אוטומטים או מכנים. ( בעיקר בשנים האחרונות, לפי ההבנה שלי מהאינטרנט ומכמה שענים שדיברתי איתם, תור הזהב של מנגנוני הקוורץ היה בערך בשנות ה70-80, למשל חברת אומגה יצרה את המנוע החשמלי הקטן בעולם באותם ימים שהיה מותקן בשעון קוורץ.)

השעון המכני הוא שעון שמופעל על ידי קפיץ, בדומה לשעון אוטומטי אבל ההבדל הוא שהקפיץ נמתח על ידי סיבוב של הכתר, החלק שאותו מסובבים כדי לכוון את השעון, אתה מסובב את הכתר של השעון ובך מותח את הקפיץ, לי למשל ישנם שלושה שעונים של החברה DOXA שהמנגנון שלהם מכני ( כולם בני יותר מ60 שנה ) והם עובדים כמו חדשים.

המנגנון קוורץ הוא בעצם מנגנון סוללה, בעל גביש קוורץ, ישנם חברי פורום המכירים יותר טוב ממני את אופן פעולת המנגנון אבל אני יכול להגיד לך שהוא נחשב למנגון מאוד אמין, מדויק ויחסית זול לייצור, רוב השעונים ה"פשוטים" בעלי מנגנון קוורץ עקב אופן ייצורו הזול.

הגלובוס בשעון של JLC משמש לאזורי זמן שונים ברחבי העולם, ידוע לי כי לפטק פיליפ ישנו דגם שעון ספציפי המתמחה באזורי זמן שונים, כמו כן לlange shone גם ישנו דגם מיוחד ה"מתמחה " באזורי זמן שונים.

לרוב, לכל חברה "בעל שם " בעולם השעונים ישנו שעון עם אזורי זמן משתנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אופיר,

תודה על התשובה המפורטת.

תן לי לשאול שאלה מביכה, השעון מגדיר את אזורי הזמן בעצמו? כיצד הוא יודע לעבור בין אזורי זמן? (בהנחה שבאמת זה מתבצע עצמאית).

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השעון עם בגלובוס הוא כנראה משמש להצגת איזורי זמן אבל כולו הצגת יכולת של רמה גבוהה בחריטה על זהב ושימוש שטכניקות צביעה באמייל.

לז'ז'ר יש שעונים הרבה יותר תכליתיים ממנו כמו Master Geographic לדוגמה.

מכל שעוני GMT שאכן קיימים אצל כולם, אני אישית הכי מתחבר לGMT+_ של אוליס נרדן. פשוט וגאוני. כמעטכמו כל דבר שלודוויג אושלין עושה.

DSCN7615.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...