Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

כפי שרשמת, המחלוקות תמיד היו, מחלוקות קשות, אבל לא היה ראש ממשלה כזה שכל מה שהוא עושה במשך 30 שנות שלטונו זה להעצים את המחלוקות, להרעיל אנשים אחד נגד השני ולקרוע את העם לגזרים.

גם בחברה הומוגנית מנהיג כזה היה גורם לנזקים עצומים, בטח בחברה כמו שלנו.
בגלל זה הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להיפטר מביב השופכין בנימין נתניהו.

מסכים לחלוטין, אבל מה זה אומר עלינו כחברה וגם כפרטים, שנתניהו הצליח להלך עלינו קסמים כל כך יפה, עד שיש פה חלק בלתי מבוטל של ציבור שפשוט לא יכול לראות אלטרנטיבה אחרת במקומו? 

זה יפה שרובנו כאן בפורום מבינים עם מי יש לנו עסק, אבל מה עושים עם הציבור שלא? בסוף, ביום בחירות, אתה תלוי בהם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

הזנב מקשקש בכלב.

נתניהו סחיט וחלש ובן גביר מנצל את זה כדי להשיג את המטרה שלו: כאוס.

חמאס יצא להתקפה שלו ובנה על זה שיצטרפו אליו גם ערביי ישראל ויו"ש. זה לא קרה.

עכשיו יש סיכוי שזה יקרה. ואם זה יקרה, כשאנו עומדים לפני פעולה ברפיח ו"הנצחון המוחלט", זה עלול לשחק לידיים של חמאס ולהגביר את הלחץ הפנימי והבן לאומי.

IMG_8656.jpeg

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, yohai71 כתב:

מסכים לחלוטין, אבל מה זה אומר עלינו כחברה וגם כפרטים, שנתניהו הצליח להלך עלינו קסמים כל כך יפה, עד שיש פה חלק בלתי מבוטל של ציבור שפשוט לא יכול לראות אלטרנטיבה אחרת במקומו? 

זה יפה שרובנו כאן בפורום מבינים עם מי יש לנו עסק, אבל מה עושים עם הציבור שלא? בסוף, ביום בחירות, אתה תלוי בהם. 

זה לא משהו ייחודי לישראל.
בחייך תראה מה קורה עכשיו באמריקה עם טראמפ. האידיוט הזה טירלל חצי מדינה ושם מדובר על מדינה של 300 מיליון אזרחים.
הבנאדם הזה לחלוטין לא כשיר להוביל שום דבר, הוא שקרן פתולוגי, נרקיסיסט שקרן וגם פושע מורשע שניסה לבצע שם הפיכה ועדיין יש לו סיכוי טוב לנצח את הבחירות הקרובות.

כל מה שצריך זה מכונת רעל משומנת, פייק ניוז, הפצת שקרים, ערוצי טלויזיה, פולחן אישיות והמסר יחלחל.
הרי אם הם הביביסטים היו שפויים ולא חברי כת אחרי ה-7 לאוקטובר הם היו אמורים להכנס למחילות שלהם לכל הפחות, ואחרי הביזיון הזה חלקם היו צריכים לעלות על הבית שלו עם קלשונים, ימין חזק לא?

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, farkash7 כתב:

זה לא משהו ייחודי לישראל.
בחייך תראה מה קורה עכשיו באמריקה עם טראמפ. האידיוט הזה טירלל חצי מדינה ושם מדובר על מדינה של 300 מיליון אזרחים.
הבנאדם הזה לחלוטין לא כשיר להוביל שום דבר, הוא שקרן פתולוגי, נרקיסיסט שקרן וגם פושע מורשע שניסה לבצע שם הפיכה ועדיין יש לו סיכוי טוב לנצח את הבחירות הקרובות.

כל מה שצריך זה מכונת רעל משומנת, פייק ניוז, הפצת שקרים, ערוצי טלויזיה, פולחן אישיות והמסר יחלחל.
הרי אם הם הביביסטים היו שפויים ולא חברי כת אחרי ה-7 לאוקטובר הם היו אמורים להכנס למחילות שלהם לכל הפחות, ואחרי הביזיון הזה חלקם היו צריכים לעלות על הבית שלו עם קלשונים, ימין חזק לא?

בדיוק בגלל זה הייאוש. אני פוגש אנשים שפשוט מבחינתם מה שקרה בשביעי הוא אפיזודה חולפת, ושמזל שביבי בשלטון כי מה היה קורה לו לפיד היה בשלטון באותו זמן. והכל ברצינות גמורה. 

ואלו לא מטומטמים חסרי בינה, אתה מבין ששוב נפגוש אותם בקלפי עם אותן "העדפות". 

ייאוש. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

אם זה קורה הם מקבלים ביחד 3.5 מנדטים.

אם מחר יהיה רוב חילוני ומפלגת העבודה בראשות גלעד קריב תהיה מפלגת השלטון, אתה זורם עם הפיכת כל רחבת הכותל לרחבה רפורמית?

כי רוב וזה.

אני לא אצטרך לזרום כי כנראה לא ממש ישאלו אותי....

תראה איזה יופי של שיטה עולה בהודעות האחרונות. לא הולך לנצח אתכם במגרש הפוליטי. אז נשנה את השיטה.....

זה מזכיר לי מהפיכה משטרית.

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, yohai71 כתב:

בדיוק בגלל זה הייאוש. אני פוגש אנשים שפשוט מבחינתם מה שקרה בשביעי הוא אפיזודה חולפת, ושמזל שביבי בשלטון כי מה היה קורה לו לפיד היה בשלטון באותו זמן. והכל ברצינות גמורה. 

ייאוש. 

זה כי אתה פוגש את אותם אנשים כל הזמן, נדמה לך שכולם כאלה.

לפני 31 דקות, yd b-4 כתב:

תראה איזה יופי של שיטה עולה בהודעות האחרונות. לא הולך לנצח אתכם במגרש הפוליטי. אז נשנה את השיטה.....

אם השיטה היתה עובדת, לא היו קמות מחאות ענקיות. לא מדובר על מיעוט שמרגיש שאין לו יצוג. חוץ מזה, כמה צרחות שמענו על בנט שהיה ראש ממשלה עם 6 מנדטים, אבל כששמשון ויובב עם מעט המנדטים שלהם מחרבים את הביטחון והכלכלה זה בסדר כי זו השיטה? עשה לי טובה...

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, yd b-4 כתב:

לא ענית על השאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, yd b-4 כתב:

אף אחד כאן לא הציע שום דבר שהוא לא תהליך פוליטי, שיתאפשר אם הרוב יאפשר. וזה מצחיק שאתה מתלונן, כשרק לפני עמוד טענת שהרוב נותן לכם לגיטימציה לא ללמוד.

(לא שהמחנה שלך מאמין בדמוקרטיה או מתנהל לפי ערכים דמוקרטים כלשהם.)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פריג'י כתב:

מחדל גולדה 
מרחץ הדמים רבין 
אינתיפאדת שרון
מלחמת אולמרט 
טבח קפלן

זה בגלל הפסל בודהה שהניפו בנובה..

מקסימום באן, מאחל לינון מגל שיהיה לו תופת כמו השביעי אבל בבית שלו.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yohai71 כתב:

לפי הערכות והסקרים הנוכחיים, מדובר על גרעין קשה של 200-300K ביביסטים. אלה שאומרים"אצביע לו גם אם יאנוס את הבת שלי". האנשים השקולים יותר, שהצביעו מחל מהרגל, כנראה לא יצביעו לו שוב. 

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצביעו לו שוב. בתנאי שתהיה אלטרנטיבה אליו.

קשה לי להאמין שמישהו ששם כל חייו מחל בקלפי. ילך וישים גנץ או לפיד.

כנראה ישים בן גביר-סמוטריץ או שס (תלוי כמה הוא דתי)

סקרי הבחירות לוקחים את הקהל הזה לגנץ. ולדעתי הם טועים בקריאת המפה.

הקהל הזה ילך למפלגת הימין החדשה שתקום.

אולי יחד עם סער. אבל סער לבד לא יצליח לקחת אותם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, פריג'י כתב:

הציוץ של ינון מגל:

חשבתי שלסיירת מטכ"ל צריך פסיכוטכני גבוה. 

קשקוש כמו שהוא רשם יכשיל אותו גם במבדק הכי ראשוני של פילת.

לא יודע מה הסיבה אבל במחנה ביבי יש אנשים חכמים שהפכו להיות חולים בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yd b-4 כתב:

לא הולך לנצח אתכם במגרש הפוליטי. אז נשנה את השיטה.....

אתה טועה כי צריך להחליף את שיטת הבחירות מכיון  ששיטת הבחירות הנוכחית מובילה אותנו לאסון במובנים רבים שלא קשורים בכלל לחרדים. למשל:  הממשלה תמיד היתה מושחתת אבל השחיתות גברה מאוד בעשורים האחרונים,  מערכת המשפט גרועה מאוד ולאף אחד לא איכפת,  מחירי הדירות עולים כל הזמן ולאף אחד לא איכפת, אין טיפול בפשיעה הבדואית בדרום, אין מי שיטפל בבעיה של האזרח הקטן בניגוד לארה"ב ששם פונים לקונגרסמן ועוד.
מה דעתך על ההצעה הבאה:

בתאריך 3.2.2024 בשעה 10:04, yehuda-k כתב:

בהמשך לתגובות  המיואשות צריך גם לפעול, והפתרון הוא שינוי שיטת הבחירות.

בחירות אזוריות לחלק מהח"כים  עם סיבוב שני (כמו בצרפת)  יכניסו לכנסת יותר מתונים ופחות קיצונים.

שאר הח"כים יבחרו לכנסת ברשימות מפלגתיות, כאשר הבוחר יסמן בפתק של המפלגה שלו את חברי הכנסת שהוא מעדיף וכך יקבע את הסדר ברשימה (כמו בנורבגיה ובפינלנד)

https://www.mako.co.il/news-columns/2022_q2/Article-d36383685b98081026.htm

חשוב גם חוק משאלי עם כמו בשוייץ שיתן לנו כוח לבטל את ביזת הקופה הציבורית ויאפשר הקטנת המיסים.

עריכה אחרונה על ידי yehuda-k
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yohai71 כתב:

לפני 8 שעות, yohai71 כתב:

ייאוש. 

אתם לא מסתכלים לכיוון הנכון.

יש עוד 2 מיליון בעלי זכות הצבעה שלא הצביעו (לא כולל קצת אלפים שהצביעו למפלגות שלא עברו את אחוז החסימה)

נגיד חצי לא מצביעים בגלל שהם לא בארץ(מעניין כמה כאלו יש) או מסיבות עקרוניות

בוא תשכנע "רק" 100,000 שאתה כן טוב (ולא רע במיעוטו) והמפה תשתנה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...