Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 37 דקות, oryo כתב:

לא באמת משנה כמה בן גביר מנסה להבעיר את השטח, החמאס לא עשה את הפעולה כי בנ"ג

אני בסך הכל הבאתי קישור עבור מי ששאל במה מדובר.

גם אני לא חושב שהמוטיבציה של החמאס הגיעה מבן גביר או מהמחאות נגד הממשלה.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4898

• SlowRide

4769

• פינדר

3785

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

למנהיגי חמאס ירושלים ואל אקצה מעניינים את התחת. הם לא מאמינים בכלום חוץ מבכסף. המוטיבציה הגיעה כפקודה מאיראן לחרבן את נסיונות הנורמליזציה של האמריקאים.

אבל הפרובוקציות המיותרות וחסרות האחריות האלה מוצגות לציבור הערבי ולשאר ה"עולם" כאיזה תירוץ לגיטימי לטבח ועכשיו משחקות לידיים של אנשי פלסטין חינם. 

חוץ מזה, מפגעים בודדים ועוד איך מקבלים מוטיבציה מפרובוקציות כאלה, ולמה צריך להעמיס קושי נוסף על מערכת הביטחון בחודש הכי קשה בשנה? ליהודים אין איזה ציווי דתי לעלות להר הבית ברמאדן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, SlowRide כתב:

ליהודים אין איזה ציווי דתי לעלות להר הבית ברמאדן.

הפוך. ליהודים יש איסור לעלות להר הבית.

הפרובוקציות של בן גביר כל כך חשובות לו, עד שהוא מצא רב שלא הולך עם הזרם, שיתן לו היתר.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם עושים לבנגביר הנחות?

לאירגון מוסלמי דתי קיצוני לא אכפת מאל אקצא ואלקודס?

פרובוקציות על הר הבית לא יעצבנו אותם?

מוכח שמעצבנות אותם, מוכח שהם מגיבים. מה אתם עוד צריכים כדי לקבל את זה שבנגביר לא הועיל ביציאות שלו?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין "בן גביר לא הועיל" לבין "בן גביר אשם".

בן גביר יכול להיות אשם אם תמצא הוכחה לכך שההתחמשות של חמאס וחפירת המנהרות התחילה יום אחרי העלייה שלו להר הבית. מכיוון שחמאס ארגון טרור כבר איזה 30-40 שנה לזרוק את זה על בן גביר זה טמטום ופגיעה בהסברה, אז ברור שירוצו לצעוק את זה בחדשות.

לפני 57 דקות, פינדר כתב:

הפוך. ליהודים יש איסור לעלות להר הבית.

הפרובוקציות של בן גביר כל כך חשובות לו, עד שהוא מצא רב שלא הולך עם הזרם, שיתן לו היתר.

אז מה אם יש איסור דתי? אם אני חילוני גם אסור לי לעלות להר הבית? עצם זה שאתה מתייחס לעליה של פוליטיקאי ישראלי להר הבית כפרובוקציה זה אומר שאתה מקבל את העמדה של חמאס.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתגרויות האלה התחילו לפני הרבה שנים.

החמאס לא צריך אותו כדי לארגן פיגועים, זה ה-DNA של החמאס כמו של עוד הרבה ארגונים. כל מה שהחמאס צריך זה איזה "אוייב" שאינו מקיים את האיסלאם לפי דרכו, ובעיקר אינו סר למרותו.

That said, ההתנהלות של בן גביר וחבריו מהווה דלק לשלהוב ההמונים, ומצד שני גורמת נזק עצום ליחסי החוץ של ישראל, וכמובן שהיא המקבילה לקיצוני הצד השני בגרימת מתיחות גם אם אינה מחוייבת המציאות.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, יובל .מ. כתב:

מכיוון שחמאס ארגון טרור כבר איזה 30-40 שנה לזרוק את זה על בן גביר זה טמטום ופגיעה בהסברה, אז ברור שירוצו לצעוק את זה בחדשות.

בן גביר לא המציא את החמאס. אבל הוא זה ששופך שמן על המדורה ועוזר לחמאס לגייס מתנדבים חדשים. הוא גם זה (יחד עם הסמוטריץ') שמספק תחמושת לתעמולה נגד ישראל לארגונים כמו BDS. אפשר להגיד ש-2 אלה הם חברים הכי טובים של BDS.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, יובל .מ. כתב:

זה רק הטוויט הזה טוען שהוא אשם בטבח.

אני לא טוען את זה, אבל לא נותן לו את ההנחה ש "מה שהוא עשה לא מעניין אותם". איך אמר אור? היה קטליזטור, ולטעמי קטליזטור משמעותי. והנה ההוכחה.

זה מעבר ל "לא להועיל", זאת השפעה שלילית

לפני 59 דקות, יובל .מ. כתב:

יכול להיות אשם אם תמצא הוכחה לכך שההתחמשות של חמאס וחפירת המנהרות התחילה יום אחרי העלייה שלו להר הבית. מכיוון שחמאס ארגון טרור כבר...

יש איזה אחד אז שבטוח אשם 🙃

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלישתי בסלולר נתקלתי בזה. לא נכנסתי. באיזה שהו מקום צודקים.

אחשב אנחנו חושבים על החשמל. ומה יהיה. וגם פינינו תושבים.

Screenshot_20240217_171448_Chrome.thumb.jpg.ef7f86ea7caddc825c0143a39c32a826.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, יובל .מ. כתב:

בן גביר יכול להיות אשם אם תמצא הוכחה לכך שההתחמשות של חמאס וחפירת המנהרות התחילה יום אחרי העלייה שלו להר הבית. מכיוון שחמאס ארגון טרור כבר איזה 30-40 שנה לזרוק את זה על בן גביר זה טמטום ופגיעה בהסברה, אז ברור שירוצו לצעוק את זה בחדשות.

אז מה אם יש איסור דתי? אם אני חילוני גם אסור לי לעלות להר הבית? עצם זה שאתה מתייחס לעליה של פוליטיקאי ישראלי להר הבית כפרובוקציה זה אומר שאתה מקבל את העמדה של חמאס.

במקום להגיד "אנחנו שונאים יהודים ורוצים להרוס את ישראל" שזה קשה לבליעה גם למפגרים כמו קווירז פור פלסטין הם יכולים להגיד "הכיבוש פוגע במקומות הקדושים שלנו" וזה הרבה יותר נח. המעשים של בנגביר עוזרים להם לתרץ את הפשעים שלהם המוני מטומטמים.

ובטח שזה פרובוקציה, בטח בחודש הרמדאן. 

להיות חכם במקום להיות צודק זה לא לקבל את העמדה של חמאס, כי אין לישראל יכולת לסכל 100% מהפיגועים. כמו שאתה לא תחנה את הרכב החדש שלך בשכונת פשע כי לפי החוק בישראל אסור לגנוב מכוניות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

עצם זה שאתה מתייחס לעליה של פוליטיקאי ישראלי להר הבית כפרובוקציה זה אומר שאתה מקבל את העמדה של חמאס

חוץ מחמאס זה מדליק גם את ערביי ישראל, את הירדנים, את המצרים. גם הסעודים והאמירתים מגנים פרובוקציות בהר הבית. כנראה גם הם חמאסניקים.

• רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמאס ממש לא צריך את בן גביר, פיגועים, רצח וכו' זה חלק מה- DNA שלו. הבעיה בבן גביר זה שהוא מצרף לחמאס את ההמון, הוא עושה זאת כפרובוקציה נטו. זוכרים את האקסטזה בחלק מהציונות הדתית בתחילת המלחמה? זו בדיוק המטרה של האפס הזה והדומים לו, הם באמת רוצים מלחמת גוג ומגוג. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yor2 כתב:

בגלישתי בסלולר נתקלתי בזה. לא נכנסתי. באיזה שהו מקום צודקים.

אחשב אנחנו חושבים על החשמל. ומה יהיה. וגם פינינו תושבים.

Screenshot_20240217_171448_Chrome.thumb.jpg.ef7f86ea7caddc825c0143a39c32a826.jpg

זה הקמפיין החד, המדוייק והישיר שמובילים מולו החברים בתנועת המחאה שמורכבת מלוחמי 73. 

יש כמה מיני סרטונים באפליקציה לטלוויזיה החכמה של 12 שמופיעים בכל הדלקה. הופכים את הבטן, ומכילים אך ורק עובדות. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

איזה 30-40 שנה

לך 100 שנה אחורה זה היה ווקף הנאצי

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.2.2024 בשעה 16:14, oryo כתב:

לא ממש פירטת

באמת? חשבתי שכן. לאיזה פירוט נוסף התכוונת?

בתאריך 16.2.2024 בשעה 16:14, oryo כתב:

אתה נשארת הבחור החביב והענייני

image.png.fd0415dd8e44f01797525332fe96b62f.png

--

@יבגניפנו, התגעגעת לבריטון של שמונה בערב? 🫠

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...