Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 23 שעות, Coro כתב:

אכן שחור בעיניים.  הימין מכניס שופטים שלו לעליון? לאן הגענו?! הרי שופטי עליון יכולים להיות רק שמאל, בלי זה אין דמוקרטיה!

אתה בכלל יודע מה זה ימין? או שאתה פשוט ניזון מהפוליטיקאים "הימניים" שמנסים לשכנע אותך שבניית בית המקדש מכספי ציבור, חלוקת מענקים כספיים למי שלא עובד (ולא רוצה לעבוד) וכו' זה ימין?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4772

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, oryo כתב:

זה לא משנה כן/לא הסכמה עם דעות, רצח של בנאדם שלא מסכן אחרים אקטיבית זה דבר רע.

הדעות של כהנא אולטרה קיצוניות רעות ומסוכנות, אבל זה לא אומר שהרצח שלו מוצדק או ראוי.

לא אמרתי שצריך לרצוח אותו (אם כי זה דיון פילוסופי האם מילים יכולות לסכן אנשים אחרים בצורה אקטיבית - לדעתי כן).

הטענה שלי היא שאני לא הולך לבכות על פשיסט שנרצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הצדיק את הרצח שלו?

ציינתי שהאיש היה טרוריסט, ישב בכלא מספר פעמים, היה בקשרים עם המאפיה ואנשים כאלה קונים לעצמם הרבה שונאים ובדרך כלל לא מתים מזקנה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ליפיגו כתב:

Image

זה לא המעונות ברחוב חנוך?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זו משילות?

נעלים עין מעבירה על החוק.

אה וגם נבטל את התועלת של הנתצים בשיא העומס.

חכמי חלם מתהפכים בקברם.

D3AEC39A-6022-41F9-8193-F050C96ECE66.jpeg

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב איסור הפגנות: 

(זה מפריע לשכנים אתם מבינים.. שהרי בבלפור לא מתגוררים בני אדם עם חוש שמיעה מתפקד)

image.thumb.png.6373278efa4937eca94e02fff17534bb.png

לבג"צ כמובן השקט בשכונה מאוד חשוב.

image.png.2349f975019de085425d263939778420.png

אז אולי חסימת כבישים (שלא מזיזה לי אישית..), טיפה יותר מטרידה אזרחים תמימים מאשר רעש. אבל נו, שיהיה. 

סה"כ המשטרה לא עצרה בנות 12 - 14 בגלל חסימת כבישים. זה מעולם לא קרה.

( כמה פעמים מתה כבר הדמוקרטיה? מה היא חתול?( 

image.thumb.png.1f6687304f944f8c6d0e9b5f797e2c65.png

בת 12?  את את חייבת במצוות ויכולה לשבת במעצר על חסימת כביש.

image.png.b41a62986687be3295f463915a152c4d.png

בעניין אחר:  ישנם היו ויהיו חברי כנסת עם דיעות "מגוונות" להפליא:  

(אגב סופרים את המסגיר להאג ואת פושעי המלחמה באותו מחנה משום מה..).

עדיין, אין שום הצדקה לרצח, וכמובן שאין הצדקה לפסול מועמד (למעט מועמד שמתכנן פיזית לפגוע באזרחים).

image.thumb.png.817d3ef8eb204344857353fec6412a6f.png

image.png

image.png

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה השם של החבוב בוואטסאפ של הליכוד שיושב כל היום ומרכז עבורכם את ערימת הכותרות בשביל הקופי פייסט בפורומים? אני רוצה לשבח אותו על הטרחה.

יש טיעון רציונלי שאתה מסוגל להעלות שהוא לא להצביע על משהו ולצעוק גוועלד? משהו עם הגיון קוהרנטי, רציף, שניתן לקיים עליו דיון? להציף את הפורום בגזירים שיראו שהעמדה שלי כביכול נכונה (כביכול!) גם אני יכול, אפילו אם העמדה שלי היא בכלל שהציבור החרדי הוא זה שמהווה את חוד החנית של המדינה ומוביל אותה לקדמה.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, אולי את ההתנשאות והעיסוק בגופו של מגיב תשמור למי שמתרשם מקשקשנים

אולי אתה רגיל לחלק לאנשים ציונים. מציע לך להתרכז במי שזה מרשים אותו. 

תהנה. 

• אהבתי 1
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להבין מה האינטרס של ׳טאלנטים׳ כמוה לעשות את השוואה הגזענית הזאת? הרי כמה מחבלים יהודיים יש שצריך ׳להקל׳ עליהם?

מה ההבדל בעונש צריך להיות? 5 שנים? 10?

למה מדברים רק על רצח? מה עם עבירות תנועה? אולי צריך הנחה של חמישים אחוז בקנס ליהודי? כמובן הנחה גדולה יותר כמספר הילדים… מדינת רווחה אחרי הכל…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, פינדר כתב:

אתה עדיין מעמיד פנים שאכפת לך מדמוקרטיה?

אתה מסוגל לכתוב משהו בלי פנייה בגוף שני? 

יש לך משהו ענייני לתרום? 

או רק לקשקש חירטוט גנרי על דמוקרטיה? 

וזה לא שאין קורטוב של בידור התסכול והבילבול של רל"ביסטים סטנדרטיים מזה שמישהו טורח לענות להם עם עובדות שאין להם תגובה פאבלובית בשלוף, אבל לפעמים גם אני נופל בפח של לצפות מאנשים לטיפה ליותר. 

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ליפיגו כתב:

עובדות

כדאי שתחפש במילון מה הפירוש של המילה הזו.

לפני 1 דקה, ליפיגו כתב:

ו רק לקשקש חירטוט גנרי על דמוקרטיה

אתה זה שחירטט פה והעמיד פנים שאכפת לו מדמוקרטיה. גרמת לי לכתוב לך תגובות מפורטות, שבדיעבד היו מיותרות ולא הייתי טורח לכתוב אותן, אם הייתי יודע שאתה כהניסט.

לפני 6 דקות, ליפיגו כתב:

התסכול

בזה אתה צודק.

אני מתוסכל וכועס ומאוכזב ועצוב שהמדינה שלי, שהייתי גאה בה, נפלה לידיים של גזענים ומושחתים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, ליפיגו כתב:

אגב איסור הפגנות: 

(זה מפריע לשכנים אתם מבינים.. שהרי בבלפור לא מתגוררים בני אדם עם חוש שמיעה מתפקד)

לפחות אבל היית קורא מעבר לכותרת. 

בבלפור השכנים עותרים לבגצ ובגצ שולחים אותם נאחוי?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נפרוש באהבה מהשרשור.
זו היתה חוויה מעניינת. להיכנס לדיון עם רל"ב זה קצת כמו לזרום לסקס בלי קונדום עם מישהי (שאולי היתה מישהו מתישהו) שפגשת בבר בבנקוק.
כנראה שיהיה סבבה בכמה דקות הראשונות, אבל אם תעשה את זה יותר מדי משהו יתחיל לשרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, המעגלים במוח שאחראיים על חשיבה לוגית, כי נראה שזה כואב כאשר מישהו מנסה להעיר אותם.

לראיה, אתה מתייג את כל מי שבשרשור ולא מסכים איתך כ "רל"ב" למרות שמאחורי החבורה הזו שיושבת פה ומסכימה על קו כללי כלשהו יושבות מגוון דעות והרבה חוסר הסכמה על שלל נושאים, אבל לכל אחד יש סוללת טיעונים הגיוניים ומוצקים מדוע הוא חושב כמו שהוא חושב או תומך בעמדה בה הוא תומך, לא ערימת גזירים מוויינט (שהולכת אחורה עד 2005! כמה עמוק צריך לחפור כדי למצוא משהו שכביכול יראה שאתה "צודק" "?

כאשר מבקשים ממך לדבר במילים שלך ולא של דף המסרים על מנת שנוכל לנהל דיון, דיון ולא זריקת כותרות אחד על השני, אתה טועם שזה "לגופו של אדם"

אם אכנס למקדונלדס ואצעק עליהם שאני רוצה עכשיו ומיד קרוק מאדאם, לא משנה כמה אוכיח להם שזה דבר שיש במסעדות אחרות וכמה אצעק ואזעק, את מבוקשי לא אקבל. מבחינתי כביכול, מדובר במסעדה נוראית שלא נתנה לי מה שאני רוצה. הפנו אותי להסתכל על התפריט של המסעדה, החוצפנים האלו. איך מעזים להעליב אותי ככה אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...