Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

https://m.ynet.co.il/articles/ryyrQjl500

@יבגניפ כשאתה מחפש שותפים לעבודת הגשה אבל אף אחד לא רוצה לעשות איתך.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4900

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, avi 1234 כתב:

מי שחושב שהממשלה שמתרקמת לא סגורה כבר לפני הבחירות הוא תמים.

לנתניהנו אין 61, כי התכסיס המאוד מתוחכם שלו לנסות לבנות ממשלה שתשען גם על ערבים (מחוסר ברירה כמובן) וגם על הציונות הדתית (שותפים על מלא מלא מלא בחזקת הכי מלא - מגיע לביבי גם פרס על אינפנטיליזציה של השפה, אבל זה דיון נפרד) נכשל כמו רוב הדברים שהוא מנסה לעשות. לציונות הדתית, מסתבר, יש אידיאולוגיה - משהו שהוא לא רגיל אליו מהשותפים הטבעים האחרים שלו. ובנט הוא האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות על זה.

אבל אין לו 61 גם - או בעיקר - כי סער, ליברמן, לפיד, גנץ ומיכאלי לא מאמינים לשום מילה שיוצאת לו מהפה. וכל אחד מהם קיבל מספיק קולות, רובם גם בדיוק בשביל להחליף את ביבי. אתה כתבת בעמוד הקודם שביבי רימה פוליטיקאים אחרים או משהו כזה. אז יש לזה מחיר. וזה המחיר. וזה קצת מצחיק שיש מצביעי ליכוד שמצד אחד מתגאים איך ביבי שוב רימה את כולם, ומצד שני לא מבינים למה אף אחד לא רוצה לשחק איתו. חוץ ממי שבטוח שיש לו מספיק אמצעים להפעיל לחץ על ביבי שלא ידפוק אותו.

מעבר לזה, אין בסיס למה שכתבת בפוסט הזה. סער רץ מלכתחילה כאלטרנטיבה לביבי. הוא לא היה "בא על 4" וההוכחה לזה מאוד פשוטה: היו לו כמה חודשים לעשות את זה, והוא הצהיר בכל הזדמנות והזדמנות שהוא לא ישב עם נתניהו. ועמד בזה. מניח שזה ששליחים של המלך באו לצעוק על אישתו של אלקין ולאיים עליה ועל הילדים שלהם גם לא עזר לקירוב לבבות כאן. זה גם די בטוח שאם לנתניהו היה 61 כולל בנט אז בנט היה הולך איתו. ומה שאתה עושה עכשיו, לצערי, זה שיתוף פעולה עם מה שנתניהו אולי הכי מצטיין בו: המצאה של מציאות אלטרנטיבית בה תמיד יש מישהו אחר להאשים. 

לפני 3 דקות, Gosser1860 כתב:

ממש.

אני תוהה כמה אנחנו רחוקים מכותרת ברמה של "נתניהו הציע רוטציה לכל שאה 119 חברי הכנסת. רק הוא ישאר בבלפור. כל השאר לא משנה".

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד ראש ממשלה למשך 12 ו1/6 ימים. האמת יכול להיות משעשע.

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה משעשע אם זה לא היה קשור לחיים שלנו.

במציאות הנוכחית זה עצוב לרמה שהמדינה שלנו התדרדרה. שתרבות השקר, המרמה, השטיקים והטריקים הפכו לדרך חיים. אבל ככה זה כשהמדינה לא מעניינת ומה שמעניין זה הג'וב והכסא. וזה לא רק ביבי. לביבי אפשר להוסיף גם את הבית. כאילו שאם יצא ממעון ראש הממשלה הוא יגור ברחוב. לפעמים צריך לדעת לשחרר ולהמשיך הלאה. זאת תכונה חשובה אצל מנהיגים. גם התכונה הזאת לא קיימת אצל ה"מנהיג" שלנו יחד עם עוד הרבה תכונות שלא קיימות אצלו.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתם מאמינים שה-meme של אופרה יהפוך למציאות, רק עם ראשות הממשלה?

כווווולם מקבלים ראשות ממשלה, לא לדאוג, יש מספיק לכווווולם!

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא שביבי הפלגן והמסית, הצליח (אולי) לעשות את הבלתי יאומן ולאחד את סער ובנט עם מרב מיכאלי וניצן הורוביץ.

אולי צריך לתת לו להדליק משואה ביום העצמאות הבא, על זה שפעל לקירוב לבבות ואיחוד העם.

• רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״הדג מסריח מהראש״.

קצת כואב לי שבנט יהיה ראש ממשלה. לא מגיע לבנט להיות יום ראש ממשלה, וזה לא בגלל שיש לו רק 7 מנדטים, זה בעיקר בגלל שהוא אפס מאופס.

הייתי מעדיף את סער אם כבר אבל אם זה מה שצריך כדי להעיף את הדג הרקוב שנקרא הליכוד בראשות נתניהו לפח הזבל אז שיהיה.

• אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, fatboy1340 כתב:

https://news.walla.co.il/item/3438536

למישהו היה ספק ??

כל דבר כזה מתחיל בהתחלה עם סיבה טובה ובהמשך יכול להיות מנוצל מסיבות לא כל כך טובות, זה מה שמסוכן ומפחיד.

לפני 58 דקות, Gosser1860 כתב:

https://m.ynet.co.il/articles/ryyrQjl500

לגבי רוטציה משולשת- אשכרה חשבתי על זה לעצמי בתור בדיחה ורציתי לשתף כאן מדוע שלא יעשו ראש ממשלה אחר כל רבעון חחח, מה שעצוב שאשכרה בדיחה כזו נישקלה באמת.

לפני 59 דקות, asix כתב:

עד כה, כל השריונים וסיפורי מפלגות לתוך הליכוד לא הביאו לביבי מנדטים נוספים. רק ירדו לו מנדטים ממהלכים כאלו.

אשכרה כמה קולות הליכוד באמת היו אמורים לקבל אחרי שבלעו את זהות וכולנו? לא ניראה שזה הוסיף להם קולות אלא הוריד, בחירות הבאות לדעתי עוד יותר יאבד קולות.

נ.ב: במידה וממשלת שינוי אכן תקום ואפילו אם זה רק לשנה, זה יהיה מספיק שבבחירות הבאות לפיד ושות' יקבלו יותר מנדטים רק מהסיבה שפיתאום אזרחים יגלו שכל תסריטי האימים שביבי פימפם לאזרחים על מה שיקרה אם חס ושלום תקום ממשלת שמאל - לא קרו, אז יהיו מספיק אנשים שיעשו 1+1 ובבחירות הבאות יבחרו אחרת.

לדעתי הפחד של ביבי מהקמת ממשלת שינוי הוא שהוא מפחד שקהל בוחריו פיתאום יגלה שסוף העולם לא יגיע ביום שיקימו ממשלה בלעדיו, לכן הוא רוצה לימנוע הקמת ממשלה כזו אפילו ליום אחד.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ההצעה לרוטציה משולשת, כדי שזה יקרה צריך שסער ובנט יפילו את המנדט של לפיד ויגרמו למנדט לחזור לכנסת.

ואז, הם תלויים ברצונו הטוב של ביבי, אם לחתום על רוטציה כזו או ללכת לעוד בחירות.

ופה כבר נכנסת האמינות המופלאה של ביבי בקיום הסכמים..

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hans כתב:

לא הבנת אותי. אתה מדבר על היום שאחרי במפלגה,

אני מדבר על המינויים של פקידים במשרדי ממשלה/לשכות שר/מועצות מקומיות, אלה שמיישמים את המדיניות בשטח.

כמה זמן עובר עד שהם מוחלפים?

ממה שאני יודע, יש די הרבה תפקידים לא מאוישים אז השינוי שתרגיש יהיה אחרת לעומת אם המצב היה רגיל והיו חילופי שלטון רגילים. יענו בחירות הבאות (במידה ותקום ממשלה חדשה השבוע ) כבר יהיו אנשי מפתח בתפקידים כאלה ואחרים. 

ועד שיגמר להם החוזה, יקח כמה שנים עד שיתאפשר חילוף.

יש תפקידים שנכנסת לתפקיד ויצאת בגיל פרישה. אלה יותר הפקידות הנמוכה יותר. פחות התפקידים הגדולים, מנכ"לים,  יורים וכדומה. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, farkash7 כתב:

הייתי מעדיף את סער אם כבר אבל אם זה מה שצריך כדי להעיף את הדג הרקוב שנקרא הליכוד בראשות נתניהו לפח הזבל אז שיהיה.

גם החסימה של קואליציה שכוללת את בן גביר וחבריו, היא סיבה ראויה בעיני.

• מבאס 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, פינדר כתב:

יצא שביבי הפלגן והמסית, הצליח (אולי) לעשות את הבלתי יאומן ולאחד את סער ובנט עם מרב מיכאלי וניצן הורוביץ.

אולי צריך לתת לו להדליק משואה ביום העצמאות הבא, על זה שפעל לקירוב לבבות ואיחוד העם.

עזוב את זה, הוא הצליח לאחד את בנט, לפיד, ליברמן, הורוביץ ועבאס.

אם זה לא דו קיום, לא יודע מה כן.

• מצחיק 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנתיים עמית סגל מדווח שהורודס הודיע הבוקר לפעילי ליכוד שביקש מביבי לקיים בחירות לראשות המפלגה הכי דמוקרטית בישראל, וסורב.

אפשר כבר להגיד שביבי מנע הקמת ממשלת ימין על מלא מלא מלא מלא מלא בחזקת עוד יותר מלא? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אפשר כבר להגיד שביבי מנע הקמת ממשלת ימין על מלא מלא מלא מלא מלא בחזקת עוד יותר מלא? 

ביבי מעולם לא תכנן להקים ממשלת ימין מלא מלא אלא "ממשלת ימין בראשות בנימין נתניהו".

אם היא לא ברשותו,היא דיי על היין שלו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...