Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, פינדר כתב:

לפני כמה ימים נתתי פה תחזית לבחירות חמישיות.

כרגע יש סימנים שאולי בסוף יצליחו לגבש ממשלה בלי הליכוד.

אני אומר שביבי יארגן עכשיו עוד מבצע "פין זקור מול החמאס" לפני שזה יקרה.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4909

• SlowRide

4777

• פינדר

3807

• m3x7r3m3

2926

לפני 9 דקות, David32 כתב:

לא פסלתי אף אחד, אתה החלטת שפסלתי מישהו.

רק התעלמת מקיומם של המצביעים.

לפני 10 דקות, David32 כתב:

אולי הוא מתחיל בחמוצים, באגודות השמאל והאוטובוסים, בליברמן הוא חלק מגוש השמאל. אולי לא. לא יודע, לא באתי להאשים אף אחד בהסתה.

חמוצים הוא קרא לעיתונאים ואנשי התקשורת שלטענתו מרירים ומחמיצי פנים באולפני הטלוויזיה.

אגודות השמאל - העובדות מוכיחות שיש ארגונים שמקבלים כסף מאנשים ששולטים במפלגות כלשהן,

מה לעשות שהם בעיקר מהצד השמאלי בכנסת.

הוא קרא לליברמן "חלק מגוש השמאל" כיוון שסירב להצטרף לממשלתו לאחר סבב א' ב-2019, אני לא רואה בזה משהו מסית, אלא אם תוכיח לי ששמאלן הוא קללה.

לפני 14 דקות, David32 כתב:

שהצביעו למפלגה שבראשה הוא נמצא.

אם אתה רוצה להגיד שלא אכפת לך משאר הרשימה...

המצביעים פתאום קיימים?

כבר התקדמות.  🙂

לגבי שאר הרשימה - לא תמיד המצביע מכיר אותם,

לדוגמא: מיהו מס' 20 ברשימת הליכוד?  

לפני 28 דקות, יבגניפ כתב:

זו השיטה. הוא שכנע אנשים שהוא עדיף. כמו שהם משכנעים שהם עדיפים. וחלק מזה זו פסילה של אחרים. לפעמים בגבולות הטעם הטוב. לפעמים פחות.

זה נקרא קמפיין בחירות.

אגב לדעתי הוא לא פסל אף אחד - העובדה היא שבכל ממשלותיו הצטרפו מפלגות שמאל

(העבודה ב-2009, יש עתיד ב-2015, כחול לבן ב-2020)

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Mr.Hybrid כתב:

זה נקרא קמפיין בחירות.

אז אני עדיין לא מבין איפה הבעיה.

אני חושב שנתניהו לא מתאים להיות ראש ממשלה. מה הבעיה עם זה?

(בחיים לא הלכתי להפגין, בטח לא עם בובות מין. אותן אני שומר בארון בבית).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Mr.Hybrid כתב:

🙂שבכל ממשלותיו הצטרפו מפלגות שמאל

(העבודה ב-2009, יש עתיד ב-2015, כחול לבן ב-2020)

העובדה שאתה אומר פה שכחול לבן היא שמאל מראה שאתה לא ממש מיושר על מה זה ימין ומה זה שמאל, אלא בעיקר מקבל את מה שנתניה רוצה שתאמר. 

כחול לבן של גנץ בלי לפיד נמצאת כמעט בדיוק באותו שיוך פוליטי כמו הליכוד מבחינת עקרונות וקיים מנחים. יש מצב שכחול לבן אפילו ימינה יותר. 

זה גם נכון לגבי כחול לבן הגדולה. 

יש עתיד היא מפלגת מרכז שעושה עבודה לא ראה להישאר במרכז מבחינת המסרים שהם מעבירים כבר תקופה ארוכה. אז למה היא "שמאל"? ביבי אמר. 

ועכשיו לליכוד עצמה- 12 שנים בשלטון, לא מיישמת שום מדיניות ימין אמיתית. לא מדינית, לא כלכלית, לא מבחינת מדיניות חוץ, ובוודאי שלא בטחונית. אז למה הליכוד היא "מפלגת ימין" בנקודה זו? 

ביבי אמר. 

אגב, כבר מעל עשור שביבי עובד מאוד קשה בתקשורת כדי להפוך את המילה "שמאל" לאיזשהו כינוי גנאי לא רשמי בשביל שיוכל להשתמש ברטוריקת ה "ימין-שמאל" שאנחנו רואים כל הזמן, ובדיוק בשביל הנקודה הזו, כדי שברגע שמישהו יתרעם על העניין הוא יוכל לומר - "ממתי שמאל זו מילה גסה?" 

כל אדם עם קמצוץ שכל בקודקוד רואה ישר דרך התעלול הזול הזה, אז בחייאת, אל תהיה ביבי. אתה מסוגל לנהל דיון מוצלח מזה. 

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יבגניפ כתב:

בטח לא עם בובות מין. אותן אני שומר בארון בבית.

צ'מע, אם הפרטנרים שלך לסקס נמצאים בארון, אולי כדאי שיצאו משם 😜

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mr.Hybrid כתב:

לגבי שאר הרשימה - לא תמיד המצביע מכיר אותם,

לדוגמא: מיהו מס' 20 ברשימת הליכוד?  

האירוניה היא שחלק גדול, אם לא רוב, ממצביעי הליכוד מצביעים לה למרות נתניהו ולא בזכותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שמישהו יצביע לליכוד למרות נתניהו ולא בזכותו? כי למיטב זכרוני אין לו ברשימה אנשים עם עבר מרשים במיוחד.
להוציא בודדים כמו אבי דיכטר מהרשימה, רוב הרשימה שלו די לא מרשימה לעניות דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, MarcNL כתב:

למה שמישהו יצביע לליכוד למרות נתניהו ולא בזכותו? כי למיטב זכרוני אין לו ברשימה אנשים עם עבר מרשים במיוחד.

אני מכיר כמה אנשים כאלו האמת.

הטענות הן ברמה של "האלטנרטיבות יותר גרועות, והשמאל יעשה פה סוציאליזם נוסח מפאי".

אני מנסה לפעמים לשאול אם הם לא מבינים שהליכוד לא מקדם שום דבר שקשור לשוק חופשי מזה שנים, אבל זה לא ככ משנה או עוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Mr.Hybrid כתב:

חמוצים הוא קרא לעיתונאים ואנשי התקשורת שלטענתו מרירים ומחמיצי פנים באולפני הטלוויזיה.

נראה לי שזה בא מהמילה כיבוש (יעני מלפפון כבוש / מלפפון חמוץ) 

זאת אומרת, 

השמאל הוא בעצם פלסטיני, הפלסטיני הוא כבוש ולכן השמאל כבוש גם כן ומכך נסיק שהוא חמוץ... נראה לי לפחות

עריכה אחרונה על ידי Gal Atun

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, MarcNL כתב:

עובדתית יש כאלו אנשים, הרבה יותר ממה שאתה חושב. 

למה? כי על הנייר, הליכוד היא מפלגה ימנית וליברלית. 

יש שם גם מספר חברי כנסת מוערכים כגון ברקת, שטייניץ, דיכטר, אדלשטיין, וכו'. 

בוא נאמר זאת כך, כשישראל כץ שם פתק של מחל בקלפי, הוא בוודאי לא "מצביע לנתניהו". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, MiniMiz3r כתב:

עובדתית יש כאלו אנשים, הרבה יותר ממה שאתה חושב. 

למה? כי על הנייר, הליכוד היא מפלגה ימנית וליברלית. 

יש שם גם מספר חברי כנסת מוערכים כגון ברקת, שטייניץ, דיכטר, אדלשטיין, וכו'. 

בוא נאמר זאת כך, כשישראל כץ שם פתק של מחל בקלפי, הוא בוודאי לא "מצביע לנתניהו". 

מפלגה שתומכת בוועדים הגדולים, בקבוצות לחץ (נהגי מוניות וכו'), זו מפלגה ליברלית?

לחלק חל"תים, לשלם קצבאות, לחבל יום יום בכלכלה הישראלית - זו מפלגת שמאל כלכלי ברמה של הוגו צ'אבס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Pika007 כתב:

כחול לבן של גנץ בלי לפיד נמצאת כמעט בדיוק באותו שיוך פוליטי כמו הליכוד מבחינת עקרונות וקיים מנחים. יש מצב שכחול לבן אפילו ימינה יותר. 

יש עתיד היא מפלגת מרכז שעושה עבודה לא ראה להישאר במרכז מבחינת המסרים שהם מעבירים כבר תקופה ארוכה.

הם לא ימין ובטח לא מרכז,

הם שמאל.

גנץ משתתף בטקס זיכרון לקורבנות פלסטינים ממבצע צוק איתן:

תמונה

קישור לידיעה

יאיר לפיד מסכים להכניס את הרשימה המשותפת לקואליציה שלו:

תמונה

קישור לידיעה

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Mr.Hybrid כתב:

הם לא ימין ובטח לא מרכז,

שמע, בזבזתי הרבה זמן מהחיים שלי בלרדת על יאיר לפיד ולהסביר למה הוא אפס. אתה יכול למצוא פה בשרשור עמודים שלמים שסבבו סביב, עוד בימים שפרנקוס היה כותב כאן וליין מן היה מתעצבן עלי בגלל זה. בהתאם, טרחתי לקרוא את מה שהוא פרסם. הבן אדם כתב ספר שבו הסביר את הגישה שלו כאיש מרכז. הוא לא שמאל בשום דבר. חלק מהשותפים שלו הם כן, או היו כאלו בעבר. אבל השניים העיקריים שאני חושב עליהם (גרמן ושלח) נראה לי כבר שניהם בחוץ.

אגב, מצחיק - מעניין. כתבת לי קודם שאני מניח שאתה ימני בלי שאמרת שאתה ימני או משהו כזה. אז אני לא יודע מה הדעות שלך ולמי אתה מצביע, ויכול רק להסיק על סמך מה שאתה מתאר. אבל בכל זאת - איך אתה מגדיר את עצמך? :)

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Mr.Hybrid כתב:

הם לא ימין ובטח לא מרכז,

הם שמאל.

גנץ משתתף בטקס זיכרון לקורבנות פלסטינים ממבצע צוק איתן:

תמונה

קישור לידיעה

יאיר לפיד מסכים להכניס את הרשימה המשותפת לקואליציה שלו:

תמונה

קישור לידיעה

אני מקווה שאתה מבין שאין לדברים האלו שום קשר לימין או שמאל. אתה ממשיך רק את אותה רטוריקה שהוחדרה לראשך, שבה "שמאל" משמעותו רק "אוהב ערבים" ו "ימין" הוא "פטריוט אמיתי גבר גבר"

רק שמשמעות המושגים שונה לחלוטין, וללינקים שהדבקת פה אין שום רלוונטיות.

*האוכלוסיה הערבית מונה חמישית מאוכלוסיית ישראל, והדחקתם אל מחוץ לתודעה היא חלק ממה שגרם לזה שהמדינה בערה פה בשבועות האחרונים. אולי הגיע הזמן שנתפכח ונבין שזה לא משנה מי אוהב את מי ומי לא, עדיף שההתכסחויות יתרחשו בזירה הפוליטית ולא ברחובות הערים. גם זו דרך לדבר ולפחות להיות מודע. אני לא רואה שום טאבו בזה שמפלגה ערבית כלשהי תהיה חלק מהקואליציה, את הדרך השניה ניסינו מספיק זמן ואנחנו רואים שזה לא הכי עובד. מה הכי גרוע שיכול להיות אם ננסה את הדרך השניה? שזה לא יעבוד? וואלה, את זה כבר יש לנו.

נתניהו כבר הכשיר את עבאס כי הוא ראה שרק זה יכול להציל אותו. אם הוא היה חושב שהרשימה המשותפת תציל אותו- תהיה בטוח שגם זה היה קורה, ואז מה שהיית כותב ברגעים אלו היה שונה לחלוטין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...