Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקספלורר 92 , דעתכם?

ADRIANFARINA
שימו לב! השרשור הזה בן 4128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש את GMC ג'ימי עם מנוע V6 4.3 - הרבה יותר זולה, אפשר לקנות ב20~30K שמורה ואפילו פחות.

זה כמו אקספלורר.

c436116a.jpg

על איזה תקציב אנחנו מדברים?

זול, גדול ושטח זה יונדאי גלופר. אבל מנוע חלש ובכביש זה לא תענוג גדול. נהגתי על פג'רו 2.5 טורבו דיזל ידנית - זה סוס מת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגימי הזה הוא אופצייה טובה , אבל אני לא אוהב את העיצוב שלו , מעדיף את האקספלורר של אמצע\סוף שנות התשעים.

תקציב 20+-

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו היוקון המדוברת עם מנוע 5.7 כמובן V8. שלי עשתה 1 ל3, אבל אני מאמין שאפשר לעשות איתה 1 ל5 אם מאוד רוצים.

רצית רכב נוח שיש מקום לכולם? ביוקון יש המון מרווח פנימי, הוא נוח וגם תא מטען מאוד פרקטי בנוסף לכל. אחרי שתשמע איך המנוע הזה עובד לא תרצה לנסוע על שום דבר אחר. אין יום שאני לא מתגעגע ליוקון.

כמה עולה? בדוק ביד 2. מניח שב40~50K אפשר למצוא שמורה. ב65~80K אפשר למצוא גם דיזלים שתי דלתות מאוד סקסית.

כן, המחירים הזויים יחסית לשנתון, אבל זה רכב יחיד שנהגתי בו כל הדרך בחיוך.

זאת צריכת דלק שמתאימה לשנות ה 30 של המאה ה20 בארה"ב, אתה יודע, כשגלון בנזין עלה אז 10 סנט.

אמריקאים היו מסתכלים עליך כאחד שהגיע ממאדים אם היו שומעים את מחיר התדלוק פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ב40-50 גדול עלי לשימוש שלי .

האמת שגם צריכה ש 1:3 נראה לי כמו משהו ששמור להאמר H1.

התחלתי להתעניין בגרנד צ'רוקי שנתונים 95+-.

יחסית זולים ונראים טוב .

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצפה שגרנד עם מנוע 5.2 יעשה יותר מ1 ל5.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ב40-50 גדול עלי לשימוש שלי .

האמת שגם צריכה ש 1:3 נראה לי כמו משהו ששמור להאמר H1.

התחלתי להתעניין בגרנד צ'רוקי שנתונים 95+-.

יחסית זולים ונראים טוב .

גרנד צרוקי חפש עם הדיזל VM האיטלקי (שבבעלות GM -אותו דיזל שבסופה וברובר) מנוע מאד מוצלח,אמין,חסכוני,טורק טוב בנמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אחלה אבל בארץ נדיר ומייקר את האחזקה.

גרנד ממודל 2000 בערך יכנס במסגרת התקציב שלך והוא אחלה מכונת שטח עם רמת פינוק ומרווח סבירה ביותר, אני עצמי שוקל לעבור לאחד כזה (מנוע 4700).

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TOYOTA COROLLA 2006

VW SUPER BEETLE 1303 1973

SUZUKI JIMNY JLX 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מהתחום מכירים את הספציפי הנ"ל , אמרו לי שהוא נסע לא רק על הצד של הגלגלים .. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הריינג' רובר?

הם נראים מרווחים , הם זולים והם יפים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריינג' רכב מדהים, אבל אני מאוד בספק שתצליח לתחזק אחד כזה. זול לקנייה לא אומר זול לאחזקה.

אני חושב שג'ימי יהיה אופטימלי עבורך מבחינת מחיר ועלות אחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...