Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקספלורר 92 , דעתכם?

ADRIANFARINA
שימו לב! השרשור הזה בן 4123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא יקר בגלל שהוא מתקלקל כל הזמן? או בגלל החלקים היקרים בארץ?

את העבודות אני עושה ואת החלקים אקנה בחו''ל , כמו לשאר הכלים שלי ..

הג'ימי נשמע כמו משהו טוב בשבילי , אבל הוא נורא נורא... סונומה..:|

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ריינג' זה לא CJ, לתקן אותו על הברכיים יהיה קשה מאוד (אומרים גם על לנד רוברים שאם לא נוזל להם שמן אז נגמר השמן - אני לגמרי לא בטוח שאתה רוצה להכנס לזה). גם במחיר שלך מדובר על כלי מאמצע שנות ה90, כמה שאני יודע אצלו גיר 4HP22 זה ZF, היה לי גיר כזה בבימר - החלפתי אותו בחדש. אתה חושב שמנוע חזק יותר על גיר הזה יחזיק אותו זמן? אין חלפים בארץ לשפץ אותו ורק מקום אחד משפץ כאלה והם לוקחים הרבה מאוד כסף.

זה שיקולים שלך כמובן, מה לקחת ואם תצליח לתחזק או לא. אבל עכשיו כאשר הוספת למשואה שאתה משפץ לבד, אני ממליץ לך על ג'יפ CJ או סופה. אלו באמת רכבי שטח קשוחים מאוד עם עבירות מדהימה, הם גם פשוטים יחסית לאחזקה עצמית.

מעבר לזה, אני לא מבין מה רע בסונומה? היא נוחה, בעלת עבירות טובה ואמינה יחסית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החיים זה פשרה. בתקציב כזה צריך לעשות הרבה פשרות ולדעתי הכי טובה זה ג'ימי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אופציה לעסקה על קוראנדו טורבו דיזל. מה אומרים?

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ועדיין מעוניין ברשותי יוקון 96 מונע במערכת גז ברשיון מצב מכני מעולה אוטו שמור שנקנה בדיוק למטרה שאתה מחפש..

ההנעה בגז מוציאה מהמשוואה את הזלילה הענקית של הדלק באוטו הזה.. המחיר שאני מבקש ממש ממש לא בשמיים ב30 אלף תקבל אותו עם טסט עד יוני אחרי טיפול ומצבר חדש.ליותר פרטים 0527073812

541994_10151344956167996_395021344_n.jpg

לו הכלבים יכלו לדבר סיפוריהם הלא מתוחכמים היו מעצבים מחדש את טרגדית המין האנושי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...