Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

האמת, כל הדברים המעניינים קורים רק בסביבת יקנעם ועפולה. נסעתי אתמול בבוקר לחיפה וטיפסתי על הכרמל, בערב נסעתי להרצליה... ולא תפסתי שום דבר מעניין שמצדיק העלאה ב- 220 ק"מ שהרכב נסע אתמול.

בעצם, הדבר הכי מעניין שתפסתי היה בתוך חיפה, שה- WAZE טוען בתוקף שיש להמשיך ישר למרות תמרור אין כניסה באחד הרחובות, וכשרציתי לחזור הביתה נסעתי על הכביש שמתחת לגשר פז, וה- WAZE טען שיש לפנות לתוך תחנת דלק במקום להמשיך ישר :shock:

eyals05 - שמחתי לעזור :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי 2 מצלמות, לחברה ולי, הנה עבירות תנועה קלות שצולמו ביום חמישי:

רכב אחד החליט לעצור אחרי הקו עצירה ומעבר החציה ולמסחרית בנתיב ליד אין כ"כ סבלנות לחכות לירוק.

watch?v=S2woylKlQI0

רכב מחליט לעמוד באמצע כיכר:

watch?v=vFSIdzUEGLQ

מסתבר שאני לא יכול לפרסם קישורים עדיין, פשוט תריצו חיפוש על זה בגוגל ותמצאו את הסרטון.

המצלמה בסרטון הראשון היא DVR-027 ובסרטון השני Mobius.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה חבר'ה, כמו שאתם רואים באשכול הזה יש מאות ישראלים שלא מגיע להם רישיון נהיגה, ובתור נהג אני ממש לא רוצה אנשים כאלה על הכביש. אז רציתי לדעת, אפשר להראות את הסרטונים האלה למשטרה? הרי רואים בבירור אנשים שעוברים על החוקים פה, עוברים באור אדום, מתעסקים במיליון ואחד דברים ולא בנהיגה, הכל מצולם ומתעוד במצלמות HD (יותר טוב מכל "מילה של שוטר"), אפשר ללכת להתלונן? האנשים האלה הרי לא יכולים לנסות אפילו לערער, הכל מצולם ומתועד !!!

שלא תחשבו שאני סוג של מלשין, משת"פ - פשוט כל אחד מהכוכבים האלה יכול להפתיע אותי בצומת כשהוא יתפוס את האדום ואני אתחיל לנסוע כבר בירוק, ובואו לא נדון באיך זה יגמר.

Honda Civic 93' Manual Transmission

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רציתי לדעת, אפשר להראות את הסרטונים האלה למשטרה?

כן, אפשר. באותה מידה אפשר גם לשים לשוטרים לוחית רישוי מתחת לאף, לתת להם להריח ולצעוק "תפוס'תו!". אותה אפקטיביות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמאל אוטובוס עובר באדום מלא, תמיד בצומת הזאת יש כמעט תאונות.

http://www.youtube.com/watch?v=s_LWYkiWoY8&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שידרו 2 סרטונים שלי.

ידעתי על הכתבה הזאת לפני כמה ימים באמצעות שיחת טלפון עם הכתב שפנה אליי. כל הכבוד לחדשות ערוץ 2 על הרמת הכפפה בנושא.

אמשיך לספק לכם סרטונים איכותיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק שהתחילה הכתבה סגרתי את הטלוויזיה שנייה לפני שהיא נכבית אני שומע "רבים מצלמים ברכב...", פותח מחדש את הטלוויזיה מעביר אחורה וצופה בהנאה בסרטוני הפורום.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול גם בצינור לילה, הראו את הסרטונים מלפני כמה עמודים, שבו נערים בג'יפ עם M16 נסעו לצד מרצדס שחורה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכבד להעלות את הסרטון הראשון שלי של דביל בפוקוס שהפך את הרכב למשרד שלו.

מומלץ להעלות לרזולוציה הגבוהה ביותר ולשים על מסך גדול.

נ.ב

תודה ל-STIO שהביאוני עד הלום 8)

http://www.youtube.com/watch?v=N3E-KqUlFn8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

באיזו מצלמה אתה משתמש?

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שפספס את הכתבה עם הסרטונים שלנו:

http://www.mako.co.il/news-channel2/Weekend-Newscast/Article-a1ec97b83696041004.htm

באיזו מצלמה אתה משתמש?

הוא כתב פה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=493165

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...