Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

מלכת הכביש" - בסוגריים"

ההתנהגות הזו מעצבנת מארד 😡 🤬

בוקר רגיל, תנוע זורמת.

פתעום תנוע מתחילה להאת בגלל "מלכת הכביש" שפתחה את הדלת של האוטו שלה באמצה הקביש צר. ובנוסף משליכה את הזבל שלה מהאוטו על הכביש. שמישהו אחר ינקה :-(((

עריכה אחרונה על ידי alex-kar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בכביש צר מותר לפתוח את הדלת כדי להכנס\לצאת. מומלץ כמובן להזדרז כדי לא להפריע. קשה לראות מהסרטון, אם היא באמת זרקה זבל החוצה זה באמת מקומם.

סיפור אמיתי על "מלכת כביש" או כמו שקוראים לזה אצלנו במשפחה "הכביש של אבא שלה" :

לפני כ25 שנה חזרתי ברגל מחבר שגר קרוב. כל הרחוב שלו מלא מכוניות עומדות במקום, אני מתקדם בהליכה ומגיע לכיכר בקצה הרחוב שגם היא חסומה במכוניות.

הרחוב שאני פונה אליו מהכיכר הוא עם נתיב אחד לכל כיוון מופרד בגדר. גם שם המכוניות עומדות. אני מתקדם עד שאני רואה מישהי יוצאת במהירות מהבנק, נכנסת לאוטו ונוסעת.

הגברת החליטה שחשוב לה להוציא כסף\להפקיד מה שלא יהיה, לא מצאה חניה ופשוט השאירה את הרכב שלה באמצע הכביש כשהיא גורמת לחסימה של 2 רחובות שלמים!

עריכה אחרונה על ידי nev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, nev כתב:

גם בכביש צר מותר לפתוח את הדלת כדי להכנס\לצאת. מומלץ כמובן להזדרז כדי לא להפריע. קשה לראות מהסרטון, אם היא באמת זרקה זבל החוצה זה באמת מקומם.

סיפור אמיתי על "מלכת כביש" או כמו שקוראים לזה אצלנו במשפחה "הכביש של אבא שלה" :

לפני כ25 שנה חזרתי ברגל מחבר שגר קרוב. כל הרחוב שלו מלא מכוניות עומדות במקום, אני מתקדם בהליכה ומגיע לכיכר בקצה הרחוב שגם היא חסומה במכוניות.

הרחוב שאני פונה אליו מהכיכר הוא עם נתיב אחד לכל כיוון מופרד בגדר. גם שם המכוניות עומדות. אני מתקדם עד שאני רואה מישהי יוצאת במהירות מהבנק, נכנסת לאוטו ונוסעת.

הגברת החליטה שחשוב לה להוציא כסף\להפקיד מה שלא יהיה, לא מצאה חניה ופשוט השאירה את הרכב שלה באמצע הכביש כשהיא גורמת לחסימה של 2 רחובות שלמים!

ואף אחד לא שבר לה את האוטו? מינימום שמשות וצמיגים.. בגלל זה אנשים מרשים לעצמם להתנהג ככה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, nev כתב:

נכון, אבל אפשר לפתוח את הדלת בצורה כזו שלא תבלוט ולצאת בעדינות מהרכב עם הפרעה מינימלית לתנועה.

ובטח שמאוד רצוי לא להשאיר את הדלת ככה פתוחה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעניין הזה תקנה ברורה:

image.thumb.png.b86fed6297bc7bf0e3413da70d009273.png

בקיצור - אסור לה לפתוח את הדלת באופן שיפריע לתנועה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, sperial כתב:

יש בעניין הזה תקנה ברורה:

image.thumb.png.b86fed6297bc7bf0e3413da70d009273.png

בקיצור - אסור לה לפתוח את הדלת באופן שיפריע לתנועה.

לפני תקנות תעבורה וחוקים יש תרבות ומחשבה שאתה לא לבד בעולם.

לצערנו בארץ, לרוב, משתינים על שניהם מהמקפצה (על החוק ועל התרבות). 

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מגזים מאד, אבל זה הלך מחשבה מקובל בארץ בכלל ובפורום הזה בפרט.

אתה מוזמן להצטרף אלי לנסיעה ולראות (ולשמוע) שגם בישראל אפשר אחרת. ושגם כשיש נהגים חצופים אפשר להסתדר בלי לריב ואפילו בלי לצפור.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.10.2021 בשעה 12:28, nev כתב:

רואה בשרטון בין שניות 29-32 ותראה גם הר זבל ליד הדלת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיטינסקי עובר באדום, אני מגיע מפניה די עיוורת, קולט שהרמזור מהבהב. מוריד רגל מהגז כדי להבין האם זה הבהוב ראשון שני או שלישי, מסתכל תוך כדי במראות ועל זה שעבר באדום, מרים את העיניים, קולט שכבר כתום, מקבל החלטה של רגע אם לבלום או להאיץ, בוחר לבלום - טיטינסקי נבהל וכועס עליי שעצרתי ברמזור (אחרי שהוא חצה אותו באדום).

כן, זמן תגובה די ארוך (שניה וחצי) כשאני מסתכל על זה דרך המחשב, אבל חוכמה בדיעבד זה קל, בזמן הזה קרו הרבה דברים במקביל כפי שציינתי.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 2
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולכי רגל תמיד ייבהלו מצווחת צמיגים, אין מה לעשות. אם זה גם היה מלווה במערכת פליטה משופרת עם דאונשיפטינג בסל"דים גבוהים, כנראה שזה היה מסתיים עבורו בלידת לבנים במחלקת יולדות.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הבהלה אני מבין, את הכעס עליי, פחות... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...