Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DSG מכה שנית [גיר התקלקל פעמיים ותוקן פעמיים תחת אחריות מורחבת]

alonjp
שימו לב! השרשור הזה בן 4247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי הנקודה החשובה בכל השרשור הזה זה שהגיר תוקן פעמיים! הרי כל מי שיש לו dsg הולך פעם אחת למוסך , מחליפים מה שמחליפים והוא בטוח שעכשיו הגיר תקין ואמין. אז זהו, כנראה שלא ויכול להיות שיצטרך לבצע את התיקון שוב. וזה קריטי במיוחד לתום תקופת 5 שנות האחריות.

עכשיו, אם זה בעיה נקודתית של הגיר הספציפי של החבר של פותח השרשור או שלאט לאט יותר בעלי dsg יחזרו למוסך לתיקון חוזר? ימים ושרשורים כגון אלה יגידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי הנקודה החשובה בכל השרשור הזה זה שהגיר תוקן פעמיים! הרי כל מי שיש לו dsg הולך פעם אחת למוסך , מחליפים מה שמחליפים והוא בטוח שעכשיו הגיר תקין ואמין. אז זהו, כנראה שלא ויכול להיות שיצטרך לבצע את התיקון שוב. וזה קריטי במיוחד לתום תקופת 5 שנות האחריות.

עכשיו, אם זה בעיה נקודתית של הגיר הספציפי של החבר של פותח השרשור או שלאט לאט יותר בעלי dsg יחזרו למוסך לתיקון חוזר? ימים ושרשורים כגון אלה יגידו.

מסכים איתך ומקווה שאכן זו בעיה נקודתית בגיר שלו ולא משהו בייצור המוני ששוחק את הגיר עם הזמן אלא לפי צורת נהיגה או מאמץ דווקא של כל נהג אינדיבידואלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סברתי שמדובר ברכבים משנת 2009, 2010 אולם ראיתי אתמול כי פורסמה הודעה של בעל סקודה יטי שנת 2011 על רעידות בזינוקים וככל הנראה הרכיבים התקולים המשיכו להיות מותקנים גם ברכבים חדשים יותר.(או שמדובר ברכב שעמד במחסני המכס ועלה לכביש מאוחר יותר).

הכתבה ב-ynet פורסמה ב-19/1/2012, ונכתב בה ש"המכוניות החדשות שמגיעות מחו"ל מצוידות כבר בתיבת הילוכים תקינה", כך שסביר להניח שבמהלך רוב שנת 2011 עדיין שווקו רכבים עם המצמדים הבעייתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקטע של לתקן את הכותרת ולהפוך אותה לוורודה כאילו הכול טוב ?:evil:

צמפיון מוטורוס מפרסמים בפורום הזה ?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כי הגיע הזמן להפסיק להיות ישראלי מכוער וללכת עם העובדות, לא עם העצבים ?

צ'מפיון התנהלו פה, לשם שינוי, כמו שצריך. הכותרת לא מראה את זה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקטע של לתקן את הכותרת ולהפוך אותה לוורודה כאילו הכול טוב ?:evil:

צמפיון מוטורוס מפרסמים בפורום הזה ?:roll:

בכותרת כתובות עובדות.

אתה יודע את ההבדל בין מציאות לדימיון או שאתה עדיין מחכה שהנסיך על הסוס הלבן יבוא לתת לך נשיקה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלי למה שהשקרן כתב "מבישה"?

אני מבין שלקרוא שלטעון שמישהו הוא נוכל, שכותב מתוך מניעים כלכליים אינטרסנטי תוך הסתרתם, כמו שפלג עשה, זה לגיטימי בעיניך.

להשתמש בשפה בוטה - לא לגיטימי.

להשמיץ ולכתוב שקרים - לגיטימי.

לשיטתך.

פלג שקרן.

אני אכתוב את זה שוב.

פלג שקרן.

ואם הוא לא יחזור בו ויתנצל על זה שכתב שקרים, זה לא ייגמר בזה.

יש להבחין בין עמדתך העקרונית להודעה של פלג לבין ניסוח עמדתך.

פלג כתב:

לפי התגובות שלך, נראה כאילו לך יש את האינטרס לענות בצורה הזאת....

עכשיו כבר קשה לי להאמין לתגובה שלך. (ניראה כאילו צ'מפיון מושכים פה בחוטים)

לא היתה שם באותו רגע, לא שמעת את השיחה, ולא את הצגת הדברים.

מאיפה אתה יודע מי הוציא למי את המיץ?

אגב יש אנשים שבישבילם 20 אלף ש"ח משום מקום הם חרדה קיומית של ממש.

עצוב לי לקרוא תגובה כזאת ממי שמציג עצמו כאחראי פורום.

ואילו אתה כתבת בתגובה:

אתה לא השקרן הראשון שטוען שיש לי קשרים.

להגיב לגופו של כותב במקום לגופו של עניין זה תמיד נשקם של מי שאין להם טיעון.

או שתביא הוכחה או שתסתום את הפה, כי להאשים מישהו בשחיתות בלי הוכחה זה מעשה נבלה.

לי אין שום קשר לשום פעילות כלכלית בתחום הרכב.

אם אתה יודע משהו אחר - תביא הוכחה.

אחרת, לסתום את פה.

העובדות (כפי שהובאו) הן פשוטות. אמרו לו מהמוסך שייבדקו מול צ'מפיון, וצ'מפיון לקחו אחריות.

היכן כאן הבעיה בשירות?!

עכשיו, תתייחס לעובדות שציינתי או... אתה כבר יודע מה לעשות.

פלג כתב את דעתו כי "נראה"....הוא לא קבע זאת עובדתית וגם לא ציין כי יש לו הוכחות לכך.

לדעתי בתגובה אתה יכולת לציין כי הוא מעלה השערה חסרת כל בסיס, אבל לא לכנותו שקרן או לכתוב שיסתום את הפה, כי הוא רק ציין את מה שנראה לו מהודעתך.

אני חושב שהודעתו של פלג נובעת מהערתי הקודמת והיא שמצפים שבעלי התפקידים בפורום כדוגמתך לא יינקטו בעמדה מסיימת. אולי הציפייה מוטעית.

אבל אני לא רוצה להיכנס לכך, שוב ההתייחסות צריכה להיות לגוף ההודעה ולא לנותן ההודעה ואני גם לא סניגור של פלג :-)

דרך אגב כפי שכתבתי לך בהודעה פרטית שינתי את הניסוח ל- "על גבול המבישה" עוד במהלך עריכת ההודעה ואתה ציטטת את הודעתי עוד לפני שסיימתי לערוך אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך ומקווה שאכן זו בעיה נקודתית בגיר שלו ולא משהו בייצור המוני ששוחק את הגיר עם הזמן אלא לפי צורת נהיגה או מאמץ דווקא של כל נהג אינדיבידואלי.

לא, זה לא נקודתי.

לפי VW (לא צ'מפיון) מרכז הבעיה הוא בקלאצ'ים, שמתחממים יתר על המידה (ומכאן, אני מניח, בא הנזק "למוח").

עקרונית, רכבים חדשים יותר (לא יודע ממתי) אמורים להיות עם קלאצ'ים עמידים.

אלו שלא, מחליפים להם תחת אחריות מורחבת של 5 שנים או 150 אלף ק"מ.

בעיה נקודתית - זו לא.

זו בעיה מוכרת ע"י VW והחברה נותנת אחריות מורחבת גם בסין, רוסיה, ארה"ב ועוד.

מדובר במיליוני רכבים עם אחריות מורחבת.

אין ספק, התיבה הזו, כמה שהיא טובה לנהיגה, נכשלה במבחן האמינות, לפחות בתחילת דרכה.

אחרי זה... נחיה ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להבחין בין עמדתך העקרונית להודעה של פלג לבין ניסוח עמדתך.

פלג כתב את דעתו כי "נראה"....הוא לא קבע זאת עובדתית וגם לא ציין כי יש לו הוכחות לכך.

"נראה..."

אתה חושב שניתן להוסיף את המילה "נראה" לפני כל אמירה, זו תעודת ביטוח לכתוב לאחר מכן כל שקר נלוז?

אתה יכול לגשת לבוס שלך ולהגיד לו "נראה לי שאתה שקרן", וזה לא ייחשב כאילו אמרת לו שהוא שקרן. רק אמרת "שנראה לך" שהוא שקרן...

נו, באמת.

זה שאין לו שום תימוכין לטענות, בטח לא במה שכתבתי, מוכיח את הקלות בה אנשים מסויימים חושבים שהם יכולים להשמיץ באינטרנט, רק כי הם אנונימיים.

למה?!

כי הם לא יעמדו בחוסר הנעימות של לעמוד מול המשמץ ולשאת בתוצאות של הצואה שיוצאת להם מהפה.

אז לא ככה.

מי שישמיץ אותי בלי בסיס, יקבל את היחס המגיע לו, וזה בוז.

בוז לשקרנים קטנים, חסרי חוליות, שחושבים שהם יכולים להציג אדם כנוכל ומניפולטור, רק כי אין להם את היכולת האינטקלטואלית הבסיסית להבדיל בין עובדות לתיאורים סובייקטיבים (כלומר, נראה לי שפלג טיפש. אבל רק נראה...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך המסמך המצורף שפורסם על-ידי VW ארה"ב שלא בהכרח תופס לגבי שאר העולם האחריות היא ל-10 שנים או 160K.

extended the warranty on all DSG or S-tronic.pdf

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק10 - יפה .

הנה יצא לנו דבר אחד טוב מהדיון - למדנו כי יש בעולם אופציה לאחריות מורחבת של 10 שנים .

וברור שאם VAG יתנו אחריות מורחבת , זה ישפיע על כלל שוק הרכבים , וגם יבואנים אחרים יטפלו נכון בבעיות .

וכך כל בעלי הרכבים ירויחו .

צריך להתמקד בהנעת צ'מפיון מוטורס לתת טיפול מלא בבעיות בזמן ואחריות מקיפה , ולא שיעשו לנו טובה .

אם נמשיך לקטול אחד את השני המומנט יאבד - כן צריך לכתוב על הבעיות ולספר , ולהשאיר את הדיון פתוח

עד שנציג של צ'מפיון מוטורס ישמע על כך והם יתנו תשובות .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה לא נקודתי.

לפי VW (לא צ'מפיון) מרכז הבעיה הוא בקלאצ'ים, שמתחממים יתר על המידה (ומכאן, אני מניח, בא הנזק "למוח").

עקרונית, רכבים חדשים יותר (לא יודע ממתי) אמורים להיות עם קלאצ'ים עמידים.

אלו שלא, מחליפים להם תחת אחריות מורחבת של 5 שנים או 150 אלף ק"מ.

בעיה נקודתית - זו לא.

זו בעיה מוכרת ע"י VW והחברה נותנת אחריות מורחבת גם בסין, רוסיה, ארה"ב ועוד.

מדובר במיליוני רכבים עם אחריות מורחבת.

אין ספק, התיבה הזו, כמה שהיא טובה לנהיגה, נכשלה במבחן האמינות, לפחות בתחילת דרכה.

אחרי זה... נחיה ונראה.

אז מה ההסבר לרכבים שבהם מוחלף רק מוח הגיר? אם הקלאצי'ם בסדר איך הם גרמו נזק למוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהודעתו של פלג נובעת מהערתי הקודמת והיא שמצפים שבעלי התפקידים בפורום כדוגמתך לא יינקטו בעמדה מסיימת. אולי הציפייה מוטעית.

ועוד תוספת, אני לא נקטתי עמדה לגבי המקרה.

אני ציינתי עובדות.

אני נקטתי עמדה לגבי אופן הדיווח על המקרה, שהיה (והינו) סוביקטיבי ונובע מזה שהכותב רוצה לכתוב משהו שיגיבו לו ו(מתוך הזדהות, אולי, עם חברו, שכנראה אותות המקרה הקשה ניכרים בו...)

מלבד העובדות (התקלקל פעמיים ותוקן באחריות), כל שאר תיאורי הרגש סוחטי הדמעות, תוך הצגת מה-היה-עולה-אילולא...

מזכיר לי את הרשל'ה שהגיע לבית כנסת בשבת ובירך "הגומל".

שאלו אותו מאיזו צרה ניצל.

ענה: "ראיתי כובסת חובטת בחולצה על גדות הנהר, וברכתי 'הגומל' על שהיה לי המזל ולא לבשתי את אותה החולצה באותו בזמן..."

אם כבר, זה התפקיד שלי, כאדמין, לזכך את העובדות מהשטויות ולעזור למשתמשים להבין את ההבדל בין מה שקרה לבין תיאורים סובייקטיבים/מניפולטיבים/דמגוגים.

לא השתתפתי בדיון (המגוחך) בין הפנבויז של VAG לפנבויז האחרים, כי פנבויז הם תמיד מצחיקים.

------------

מאוחר אני אדגים איך בעזרת כתיבה מניפולטיבית אפשר לקחת את אותו מקרה ולהוציא אצ צ'מפיון אלופים.

ככה, להשכלת הציבור, שילמד מתי עובדים עליו (כמו שפלג מנסה גם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רינור -

לשותפי יש פאסאט DSG7 2011, כבר מעל 40K ק"מ, ובינתיים אין שום בעיה.

לאחותי יש ג'טה 122 DSG7 2011, עם נתונים דומים (כלומר אין בעיה).

אביו של שותפי הינו בעלים של סופרב 2009 DSG7, בה הוחלף פעם אחת הקלאצ' והבעיה לא חזרה.

לקוח שלנו הינו בעלים של פאסאט 2009 DSG7, עם נתונים דומים (כלומר הוחלף פעם אחת ולא חזר).

אחת הבעיות היא התייחסות לכל תיבות ההילוכים של VAG כמקשה אחת, ובעצם הפצת שמועות לא רלבנטיות, שאפילו מנהל בפורום - לפי הציטוט שהובא לעיל - לוקה בה. אגב, כאן ברור שאני בעל אינטרס, משום שיש לי DSG6, וזה מעצבן שעושים כאלה הכללות, ברמה האישית.

ארנון -

אני מאוד בעד שיתוף, גם של חוויות של משפחה וחברים, וכתבתי זאת גם בשרשור זה. אבל אני חושב שהבעיה שפאלו רומז עליה היא הטון שעולה מההודעה הראשונה פה, שאפילו אני, שיודע שהכל תחת אחריות וכו', לא הייתי משוכנע שאני מבין אותה נכון, ובמהלך הקריאה באמת חששתי שהולכים לחייב את הבן-אדם בסכומי העתק האלה. אני גם לא מבין מה הרעש מהעלות ה"תיאורטית" של החלק (שהיא להערכתי מוגזמת בעליל, והרי עוד אין אדם ששילם כאלה סכומים בפועל), אם לא משלמים אותה. אבל, אני כן חושב שידיעה על הנושא היא חשובה, ולכן אני כן חושב שהנושא הוא ראוי בהחלט.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...