Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DSG מכה שנית [גיר התקלקל פעמיים ותוקן פעמיים תחת אחריות מורחבת]

alonjp
שימו לב! השרשור הזה בן 4238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מצליח להבין על מה הביקורת כאן. היה תיקון, בוצע במסגרת אחריות שהורחבה לצורך זה בדיוק. אממה, דבר הרחבת האחריות לא מובא לכל אחד וגם פותח השרשור (או מי שקשור אליו, או מה אכפת לי מי) נאלץ לאכול סרטים שהוא צריך להנפיץ מאיפשהו 25 אש"ח על העניין, כי יועץ שירות (שבניגוד גמור למה שאמור פה בד"כ כן יודע מה על החשבון ומה לא, בוודאי במסגרת הרחבת אחריות) לא נתן לו מידע מלא ומהימן בעתו. למישהו זה לא נראה פסול? תיקון באחריות הוא לא עשיית טובה וככל ש-VW ממצבים עצמם כפרימיום כדאי מאד שגם יתנהגו בהתאם.

גם אני לא הצלחתי להבין על מה בדיוק אלון מתלונן כאן... במבחן התוצאה הבן אדם קיבל שירות מלא ולא שילם שקל, אבל "יש לו תחושה" שניסו לחלוב ממנו כסף והוא אולי היה משלם 40 אלף שקל מכיסו. על מה הטענה? אם היה משלם את ה-40 אלף מכיסו כשמגיעה לו אחריות - הייתי אפילו מצטרף להשמצה הגורפת על צ'מפיון, אבל הוא לא! למה קשה לפרגן במדינה הזו ליבואן שכן מתנהל נכון (גם אם זה רק במקרה הזה...). על סמך ה"שיחות" שלך עם החבר שלא מעוניין לכתוב בפורומים - הרכבת כאן סיפור שלם שאין לי דרך אחרת להסתכל עליו אלא כאל השמצה. כל הסיפורים על כאלו ש"רצו לקנות" ועל אלו ש"קנו ואכלו אותה" נשמעים לי מצוצים מהאצבע ותסלח לי אבל אני כן מפקפק באמינותך. אני חי עם DSG כבר כמה שנים וזה פשוט גיר נפלא ואמין (אצלי לפחות) וכואב לי ברמה האישית שמגיע מישהו ומספר סיפורים על צד שלישי בלי שום עובדות קונקרטיות ומלאות בהאשמות סובייקטיביות.

אגב, גם הכותרת המפוצצת שנתת לשרשור מעידה במידה רבה על המגמתיות של הפוסט הזה.

We are the Human Race

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכירים את הסרט "החיים יפים" בהשתתפות רוברטו בניני?

יש כאלה שרואים את הסרט ויספרו לחברם שהסרט עצוב.

אחרים יספרו שהוא מצחיק.

מדובר בקומדיה טרגית.

מי ששמע מחברו שהסרט עצוב ואף יקבל פירוט מלא על הסיבות לכך - יוכל לספר בפורום קולנוע על הסרט ועל כך שהוא עצוב. ואם ישאלו אותו הוא יוכל אפילו לפרט. (ולא יהיה לו שמץ של מושג על הקטעים הקומיים).

כמובן שגם מי ששמע על כך שהוא מצחיק, יכול לעשות אותו דבר בהתאמות הנדרשות.

מדובר ב 2 אנשים ישרים, אשר משוכנעים בצדקתם בדיוק כמו ALONJP.

הבעיה, ששניהם לא מכירים את הסרט באופן אישי ושניהם אינם כשירים בעיני לכתוב ביקורת על הסרט.

בחיים, לצדק ולאמת יש הרבה פנים. הרבה פעמים מגלים שהם איפשהו באמצע. כל זה בזמן שיש 2 צדדים ישרים שבטוחים שהצדק איתם.

אותי מעניין כמה אנשים מהפורום, מהתנסות אישית שילמו עשרות אלפי ש"ח על תיקונים ל DSG? לא חברים ולא "שמעתי מחברים", התנסות אישית.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך ה"שיחות" שלך עם החבר שלא מעוניין לכתוב בפורומים - הרכבת כאן סיפור שלם שאין לי דרך אחרת להסתכל עליו אלא כאל השמצה. כל הסיפורים על כאלו ש"רצו לקנות" ועל אלו ש"קנו ואכלו אותה" נשמעים לי מצוצים מהאצבע ותסלח לי אבל אני כן מפקפק באמינותך.

אודה אם תסביר לי איך הגעת מפותח השרשור אלי ואל אמינותי, שאתה מפקפק בה. באמת אודה לך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הצלחתי להבין על מה בדיוק אלון מתלונן כאן... במבחן התוצאה הבן אדם קיבל שירות מלא ולא שילם שקל, אבל "יש לו תחושה" שניסו לחלוב ממנו כסף והוא אולי היה משלם 40 אלף שקל מכיסו. על מה הטענה? אם היה משלם את ה-40 אלף מכיסו כשמגיעה לו אחריות - הייתי אפילו מצטרף להשמצה הגורפת על צ'מפיון, אבל הוא לא! למה קשה לפרגן במדינה הזו ליבואן שכן מתנהל נכון (גם אם זה רק במקרה הזה...). על סמך ה"שיחות" שלך עם החבר שלא מעוניין לכתוב בפורומים - הרכבת כאן סיפור שלם שאין לי דרך אחרת להסתכל עליו אלא כאל השמצה. כל הסיפורים על כאלו ש"רצו לקנות" ועל אלו ש"קנו ואכלו אותה" נשמעים לי מצוצים מהאצבע ותסלח לי אבל אני כן מפקפק באמינותך. אני חי עם DSG כבר כמה שנים וזה פשוט גיר נפלא ואמין (אצלי לפחות) וכואב לי ברמה האישית שמגיע מישהו ומספר סיפורים על צד שלישי בלי שום עובדות קונקרטיות ומלאות בהאשמות סובייקטיביות.

אגב, גם הכותרת המפוצצת שנתת לשרשור מעידה במידה רבה על המגמתיות של הפוסט הזה.

זכותך לומר לי שאתה מפקפק באמינותי, שסיפורי מצוצים מהאצבע ושאני משמיץ את צ'מפיון.

זכותי לומר שאתה קשקשן מניפולטיבי ומונע מאינטרסים אישיים וגם קצת פתטי.

כואב לך? לא נורא עד החתונה זה יעבור.

הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לוקח מהשרשור הזה הוא שאין מצב שאני קונה VW משומשת עם DSG.

GTI ידנית, סבבה. DSG - אין מצב.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים את הסרט "החיים יפים" בהשתתפות רוברטו בניני?

יש כאלה שרואים את הסרט ויספרו לחברם שהסרט עצוב.

אחרים יספרו שהוא מצחיק.

מדובר בקומדיה טרגית.

מי ששמע מחברו שהסרט עצוב ואף יקבל פירוט מלא על הסיבות לכך - יוכל לספר בפורום קולנוע על הסרט ועל כך שהוא עצוב. ואם ישאלו אותו הוא יוכל אפילו לפרט. (ולא יהיה לו שמץ של מושג על הקטעים הקומיים).

כמובן שגם מי ששמע על כך שהוא מצחיק, יכול לעשות אותו דבר בהתאמות הנדרשות.

מדובר ב 2 אנשים ישרים, אשר משוכנעים בצדקתם בדיוק כמו ALONJP.

הבעיה, ששניהם לא מכירים את הסרט באופן אישי ושניהם אינם כשירים בעיני לכתוב ביקורת על הסרט.

בחיים, לצדק ולאמת יש הרבה פנים. הרבה פעמים מגלים שהם איפשהו באמצע. כל זה בזמן שיש 2 צדדים ישרים שבטוחים שהצדק איתם.

אותי מעניין כמה אנשים מהפורום, מהתנסות אישית שילמו עשרות אלפי ש"ח על תיקונים ל DSG? לא חברים ולא "שמעתי מחברים", התנסות אישית.

נניח שאני מקבל את דבריך (אני לא אבל נניח).

הנושא העיקרי ממש לא היה השרות של צ'מפיון, הם לא מעניינים אותי יותר מידי.

בתור אחד שהתעניין בעבר ברכב עם DSG7 (הייתי מילימטר מרכישה של סופרב מהאחרונות שהגיעו עם DSG7, לפני שעברו לאוט' פלנטרי עקב "מחסור", וזאת בגלל לחץ שניסו להפעיל עלי בסוכנות שזה היום האחרון למבצע ונשארו רק שלושה רכבים במלאי, אגב גם דיווחתי על זה בפורום בזמנו בכדי שמי שמעוניין ינצל את הרגע), לדעתי הרבה יותר מעניין עיניין אמינות הגיר (וזו הייתה מטרת השרשור).

אין ספור פעמים קראתי כאן שרשורים אשר אמרו שאם המוח מוחלף אז זהו, יותר לא יהיו בעיות כי המוח החדש משופר ובלה בלה בלה..

כולם אמרו שאין רכבים אשר הוחלף להם החלק וחזרו שוב עם אותה תקלה.

אז כאן יש חידוש, הרכב חזר לאחר שנה וחצי עם מוח תקול וגם עם מצמדים תקולים.

אז ככל הנראה התקלות עלולות לחזור והחלקים החדשים לא בטוח שאמינים יותר מאשר הישנים.

וזה עיקר הסיפור.

אם לא זה לא הייתי מפרסם את הסיפור (כפי שלא עשיתי לפני שנה וחצי עת הלך לעולמו המוח הראשון) וזאת מאחר ובמקרה זה באמת לא הייתי מחדש משהו.

לגבי התשלום,

לא צריך לשאול שאלות תם, הרי ברור לך שאם הם האריכו את תקופת האחריות, המצב היחידי שמישהו נאלץ לשלם הוא באם הלך לו הגיר לאחר תום תקופת האחריות המקורית (עקב ק"מ גבוה) ולפני קבלת ההחלטה להארכת האחריות.

אם ישנם מקרים כאלו הם בטח בודדים וזניחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ישנם מקרים כאלו הם בטח בודדים וזניחים.

בקיצור, כל הסיפור שלך עם זיקוקי הדינור~"...מי יקנה רכב שעלות התיקונים שלו 40K..."הוא סוג של פיקציה.

גם אתה לא מכיר אף אחד ששילם את המחירים האלו. הצגת את זה כסוג של מכה שנוחתת בהסתברות גבוהה על בעלי הDSG. שטויות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור כל הסיפור שלך עם זיקוקי הדינור~"...מי יקנה רכב שעלות התיקונים שלו 40K..."הוא סוג של פיקציה.

גם אתה לא מכיר אף אחד ששילם את המחירים האלו. הצגת את זה כסוג של מכה שנוחתת בהסתברות גבוהה על בעלי הDSG. שטויות!

תגובתך היא דמגוגיה בגרוש.

אומנם כיום ישנה אחריות של חמש שנים, SO?

מה לגבי מיש שרוכש נניח סופר 2009 (אגב, במחיר היסטרי של 89K ש"ח, אם הבעלים יהיה בר מזל ויקבל מחירון).

לו נשארת רק שנת אחריות אחת. אחת!

ומה אז?

מה יקרה אם ילך המוח, אשר כבר הוחלף בעבר והרי אין שום סיכוי שילך שוב, לא ככה?!

אז עכשיו אתה מבין מה הקשר.

בדיוק בגלל זה המחירון שלהם בריצפה (מחירה של C5 לדוגמא, שנת 2009 הכי בסיסית גבוה ב-26K ש"ח)

וכן, עלות תיקון כל כך פשוט של החלפת מוח לא צריך לעלות 15K ש"ח.

כמו כן, עלות החלפת מצמדים גם היא לא צריכה לעלות כל כך הרבה.

אולי יירד בעתיד, ואולי גם לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובתך היא דמגוגיה בגרוש.

את זה ישפטו אחרים, לא אתה.

אגב, למה אתה לא פותח שירשור על החלונות הנופלים של VAG?

זה קרה אפילו לי בפולו לפני כ 15 שנה. איזה חגיגה! לא תאמין, בסוף נמצא לכך פתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

צודק.

את זה ישפטו אחרים.

בניגוד אליך, לי זה לא חידוש...

בכל מקרה, מאוד הצליח לך. השירשור "חזק" והרבה מושפעים...

בהפוכה...אין מצב שבצ'מפיון עיוורים לעיניין, הלקוחות שלהם רק ירוויחו מכך. למרות שזה צ'מפיון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותי לומר שאתה קשקשן מניפולטיבי ומונע מאינטרסים אישיים וגם קצת פתטי.

כואב לך? לא נורא עד החתונה זה יעבור.

הלאה.

הסגנון מדבר בעד עצמו,וכל מילה נוספת מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין:

החליפו לו את הגיר שלא היה באחריות בחינם, האריכו לו את האחריות ל5 שנים והוא עוד מתלונן על השירות ?

שאתה קונה מוצר יש תקופת אחריות, שנגמרת תקופת האחריות אין אחריות, האריכו לך את האחריות ל5 שנים מיוזמתם וזה לאחר שהתגלתה תקלה. איפה מקבלים שרות כזה ?

אז תעשה טובה ולפחות תהייה הגון !!

תהיה בטוח שאם ילך לך רכיב בכל רכב אחר לא יאריכו לך את תקופת האחריות מעבר למה שסוכם איתך שרכשתה את הרכב, ובטח שבטח לא יתנו לך אחריות אחריי שקרתה תקלה.

האם מישהו אמר לך שזה יעלה כסף או שפשוט הפחידו אותך ? תאמין לי אתה מצחיק.

אז באמת אולי כדי שתרכוש קאיה .

ואני עדיין לא מכיר הרבה אנשים שהלך להם גיר, החלפת קלאצים למחוזקים לא נחשב שהלך גיר .

ובוא תשמע עוד תוספת קטנה לתגובה, אני בקרוב מחליף את הרכב שלי לרכב אחר, חשבתי על BMW רק שאני מפחד ממה שיקרה ביום שתיגמר האחריות לכן אני לא בטוח שארכוש BMW.

מה שבטוח ששם אחרי סיום האחריות לא יתקנו לי בחינם אפילו על מיים לוישרים יגבו מיני 1000 ש"ח.

אולי יש לי את הכסף לרכוש את הרכב אבל מה יהיה אחר כך ?

אני יודע ש25 אלף ש"ח זה הרבה כסף וגם אני הייתי נופל מהכסא מסכום כזה,לכן מיד עם גמר האחריות אני מחליף רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחשבת על שירות גרוע - חכה ותיראה מה עם קרסו :loco:

אתה ממש לא קיים עבורם :brickwall:

החזקת פעםן רכב שקרסו נותנים לו שירות?

אם כן אז מתי ומה היו הבעיות בשירות?

אחת הסיבו שבחרתי בפלואנס כמחליפה למגאן זה השירות שקיבלתי. נכון שהוא ממש לא זול אבל הוא מאוד מקצועי (לפחות במוסך בו אני מטפל).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאף אחד, וכנראה שמי שיצטרך בפועל לשלם, ישלם הרבה פחות, או כי ימצאו פתרון או כי יהיו תחליפים או כי הם יוותרו קצת כדי לא להרוס לגמרי את השוק של עצמם.

מה שאני לוקח מהשרשור הזה הוא שאין מצב שאני קונה VW משומשת עם DSG.

GTI ידנית, סבבה. DSG - אין מצב.

וזו בדיוק הבעיה בשרשור מסוג זה. אין שום בעיה ב- DSG6 שמורכב ב- GTI, ובדגמים אחרים. היו בעיות בדגמי 2009/10 ב- DSG7. בחדשות לא שמעתי על שום דיווח בעל עיה של DSG7 ואני מכיר לפחות שלושה כאלה מקרוב. אבל מה, ההמון קורא ואומר לעצמו - יש בעיה עם כל הגירים של VAG. אז יודע מה? עכשיו גם אני מתחיל לקחת את זה אישית ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...