Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טמפ' egt גבוהה בפיאט טיפו טורבו

שימו לב! השרשור הזה בן 4139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב המדובר הוא פיאט טיפו עם מכלולים של פיאט קופה, קרי - מנוע+גיר+מערכת קירור+צמת חשמל ומחשב ניהול.

משאבת דלק של וולברו, ווסת דלק מתכוונן וצ'יפ שמכוון לדלק 95. הרכב גודש 1.2 בפיקים.

האינטקולר גם של קופה וממוקם בכנף.

הבעיה היא, בלחיצות/טורים גבוהים ה-EGT מטפס עד 920 ויורד לאיזור ה880 שזה נורא גבולי.

ובהילוך חמישי בעלייה ב-120 קמ"ש הטמפ' מגיעה ל-920 ב-EGT, במישור או ירידה זה לא קורה.

איך ניתן לפתור את זה? האם פתיחת ווסת דלת תעזור?

המשך ערב נעים.

נ.ב

מקווה שהשרשור תקין ולא עובר על חוק כלשהו :-)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במטוסי בוכנה עם קרבורטור היה צריך שעון EGT כשאפשר היה לשלוט בתערובת עשירה/עניה,קרבורטור מחומם/קר ופיטש פרופלור - בהתאם לגובה הטיסה , לחץ ברומטרי (QNH) ועוד. בשביל מה לך EGT באוטו ומה אתה עושה עם זה ? ססנה זרק את השעונים לשוק הילדים כשהתחיל עם הזרקה ממוחשבת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זאת פיאט טיפו שעוברת הסבה למטוס בוכנה עם קרבורטור.

לשם כך הEGT.

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זאת פיאט טיפו שעוברת הסבה למטוס בוכנה עם קרבורטור.

לשם כך הEGT.

בשביל זה לא צריך שעון חום פליטה באוטו. צריך אחד בנהג ונראה לי שגם כאן הטמפ' בתחום שחששת שהוא לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחבר למחשב ניהול וקח לוגים.

אם הוא מטפס ואז יורד בזמן הלחיצה, יש נקודה בה התערובת לא מספיק עשירה על מנת שהדלק יקרר את העסק.

זו רק אחת מהאפשרויות. אולי באותה נקודה איחרו הצתה כדי להלחם בדטונציות וזה מעלה את ה EGT.

בקיצור - קח לוגים מהמחשב בלחיצה דומה ותנתח מה קורה.

ואם יש לך רק צ'יפ ולא מחשב ניהול, אז זו בעיה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HAIMY,

חבל שבמקום לשאול ולהשכיל אתה גם מדבר לא לעניין וגם מפגין בורות.

שעון EGT ברכב גודש משופר הוא MUST!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא בכלל אם רכב גודש מאולתר חובבנית הוא מאסט ? למי ? איפה ? מתי ? בטח שלא לילדים שעוד לא יודעים לנהוג,על כביש ציבורי.אלה הרוב המוחלט של המאלתרים וצריך להילחם בהם בהתאם לחוק.לא לתת להם עצות מעודדות.ילד שרוצה לראות שעון EGT בסביבתו הנכונה שייגש למבדקי טיס.(אני יודע שכבר אין בוכנה- גם בטורבופרופ יש EGT) .אשמח לשמוע תוצאות .מי כמה מה"משפרים" הגיעו לגיבוש קדם מכין.בהכירי את החומר שמגיע לקורס (ובייחוד שמסיים) , אני מהמר על כך שהם לא מה"משפרים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

haimy

הזלזול שלך ...

ה''משפרים'' הכבדים כפי שאתה מכנה אותם/אותנו משכילים הרבה יותר מתואר כללי במדעי המדינה וקצת פיסיקה תיכונית בקורס טייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא בכלל אם רכב גודש מאולתר חובבנית הוא מאסט ? למי ? איפה ? מתי ? בטח שלא לילדים שעוד לא יודעים לנהוג,על כביש ציבורי.אלה הרוב המוחלט של המאלתרים וצריך להילחם בהם בהתאם לחוק.לא לתת להם עצות מעודדות.ילד שרוצה לראות שעון EGT בסביבתו הנכונה שייגש למבדקי טיס.(אני יודע שכבר אין בוכנה- גם בטורבופרופ יש EGT) .אשמח לשמוע תוצאות .מי כמה מה"משפרים" הגיעו לגיבוש קדם מכין.בהכירי את החומר שמגיע לקורס (ובייחוד שמסיים) , אני מהמר על כך שהם לא מה"משפרים".

כבר היו טייסי קרב (טייסת יירוט, סתם בשביל לחדד) שהעדיפו לרדת ממכונית מוגדשת כי זה הפחיד אותם. דרך אגב, המכונית צוידה בחיישן EGT.

מסור ד"ש לטייסים.

אתה בפורום הלא נכון.

הזלזול שלך עולה אפילו על הבורות שאתה מפגין בתחום. קיבלת אזהרה על זה.

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הערכים שרשמת כאן נחשבים לערכים גבוהים ברכב משופר?

ומהן ההשלכות של הטמפרטורה הגבוהה?

תודה.

זה תלוי ברכב, בשירוקו הטמפרטורה מגיעה ל900-950 מעלות בלחיצה, שהאוטו סטנדרטי!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיימי, חיים שלי. אם רק היית שואל כמו בן אדם, היית מקבל תשובות בהתאם. גישת היהירות הכל כך אופיינית במחוזותינו

כנראה דבקה בך ואתה החלטת לנקוט בה. הרי אני סמוך ובטוח שאין לך מושג על מה אתה מדבר. אגב, אני אישית גם לא גאון גדול ובגלל זה באתי ושאלתי פה, כי יש פה אנשים שכן יודעים לתת תשובות כמו פיזבן או פאפא קרלוס ועוד רבים וטובים.

עצה אישית שלי, תפסיק להסתמך על מה שרשום בויקיפדיה, לפעמים עדיף להניח למקלדת ולהחכים מאשר להגיב ולהראות

כמה אתה ''מבין''.

אין לך מה לדאוג בקשר לרכב ובעליו, את זה תשאיר לאחרים. מאיפה אתה יודע איך הרכב משופר והאם בחובבנות או לא?

תעשה טובה ותשאיר את הפורום הזה לפחות נקי מהתחסדויות וצדקנות, יש מספיק שרשורים שאתה יכול לרשום בהם את האג'נדה שלך.

ואתה יכול להמשיך לקרוא לי ילד, זה מוצא חן בעיניי.

אגב, תראה לי עוד ילדים שיש להם את הצעצוע הזה, או את הטייס שמוכן לעלות איתי לטיסה נמוכה.

319440_348496671897617_973910782_n.jpg

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנושא שלשמו פתחתי את השרשור, טמפ' תקינה אמורה להיות 680 בשיוט, 880 בלחיצה חזקה.

פיזבן- יש מחשב ניהול וניתן לבצע לוג. אני אנסה לבצע את זה.

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...