Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואוו לזה לא ציפיתי.

אחרי הניוד להוט מובייל, פלאפון התקשרו הציעו 89 ללא הגבלה כולל אינטרנט בלי הגבלה במהירות 8 מגה + חודש חינם. שוקל ברצינות לחזור, בייחוד אחרי שכמעט שבוע אני מנסה להשיג את השירות של הוט מוביל.

מצד אחד, אם אתה חוזר לפלאפון אתה דואג לעצמך בטווח הקצר .

מצד שני, אם כולם יחזרו ל3 הגדולות אז הקטנות ימותו ונחזור למצב הקודם שבו 3 חברות שולטות ואז אולי גם המחירים יעלו בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם עוברים להוט מובייל עם אייפון 4, צריך להגדיר apn גם אם האינטרנט פועל פיקס?!

אשמח לתשובה חד משמעית.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי היום הזמנה של כרטיס סים מגולן,

איך הקליטה/ מהירות גלישה? האם יש ניתוקי שיחות וכו' ?

חשבתי לבטל את העיסקה, כיוון שקראתי תגובות לא חיוביות במיוחד בדף הפייסבוק שלהם (פיקטיביות?)

(דרך אגב, האם iMessage ושליחת הודעת תמונה [MMS] עובדות אצלם?

תודה לעונים.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור שלי (חיפה) הקליטה של גולן זהה לזו של סלקום, כלומר אותן נקודות טובות ואותם חורים. מהירות הגלישה שקיבלתי על נקסוס S - 4 מס"ש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוברים להוט מובייל עם אייפון 4, צריך להגדיר apn גם אם האינטרנט פועל פיקס?!

אשמח לתשובה חד משמעית.

אצלי הכל עבד תקין גם בלי הגדרת ה APN, עוד כשהייתי בגרסא 5.0.1.

אם תשדרג ל 5.1.1, תקבל עדכון מפעיל באופן אוטומטי.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחרי פיילוט שביצעתי עם 5 קווים בהוט מובייל אני מפציר בכם חד משמעית לא להתקרב להוט מובייל.

נתחיל עם זה שהניוד לקח שבועיים (!), אין להם שירות לקוחות, כל הנציגים שם ברמה שכלית של נעל בית,

אני כבר שלושה שבועות עם הקווים, מתוכם 1 חסר קליטה תמידית, השני זה הקו הפרטי שלי ואי אפשר לתפוס אותי 60% מהיום ואי אפשר להוציא שיחות, לא משנה איפה אני נמצא בארץ. רק ריסט למכשיר פותר את העניין. אותו מכשיר עם קו סלקום עובד פרפקט.

השירות פשוט זוועתי, ביקשתי 5 פעמים שמישהו יחזור אלי וכולם שמים עלי %#!.

בקיצור אני עובר היום לגולן נקווה ששם יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצפה לשום שירותלקוחות מגולן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהספיריט הוא ברכב - מדובר במכשיר GSM שלא יפעל ברשתות החדשות.

ספיריט GSM יעבוד יופי בגולן.

אבל מאחר ואין אפשרות לסים כפול בגולן, זה קצת חסר טעם.

אולי יכול להיות הגיוני בשביל קו בעיקר לקבלת שיחות במסלול 9.99.

ולגבי שירות לקוחות בגולן - לא מוכן לשלם 150%-300% בשביל שירות לקוחות מעפן.

זוגתי עברה לגולן לפני כמה ימים והכל סבבה. בלי לבזבז זמן ודלק על נסיעה למרכז שירות, בלי נציגים רמאים, תענוג.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, אם אתה חוזר לפלאפון אתה דואג לעצמך בטווח הקצר .

מצד שני, אם כולם יחזרו ל3 הגדולות אז הקטנות ימותו ונחזור למצב הקודם שבו 3 חברות שולטות ואז אולי גם המחירים יעלו בחזרה.

מסכים איתך לחלוטין!! הגדולות יעשו מיבצעים ואחרי שיפילו את הקטנות הכל יחזור לקדמותו! לא לחזור לשלושת הגדולות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 האגורות שלי:

יש לי נוקיה E71 גרסה אירופית, יענו רק 2100 עובד.

אם אני מניח אותו בטעות באיזו פינה נטולת קליטה בבית (אצלי יש פינה כזאת לכל הרשתות...)

הסוללה נגמרת בצ'יק, כנראה בגלל שהחיפוש בדור שלישי דורש יותר מהסוללה.

במיקום הרגיל, איפה שהוא במרכז הבית, הכול תקין.

מעבר לכך, קליטה מעולה ואינטרנט זריז בכל מקום שהייתי בו עד כה בארץ

(מקומות מרכזיים, עירוניים).

תודה על התגובה.

אם הייתי מעוניין בחבילה ללא הגבלה, אז בהחלט הייתי נשאר באחת הרשתות המובילות (בהמשך למה שנכתב כאן על אורנג', גם סלקום מציעה דיל דומה ב-120 ש"ח). אומנם כל שקל הוא תוצר של עבודה קשה, אבל בשביל הפרש של 20-30 ש"ח לא עוזבים את הבית.

ה"בעיה" היא שמדובר בקו שלא עוברים בו את השעה וחצי דיבור + 100 SMS גג וממש לא צריך אינטרנט. לפיכך, הצעה של 10 אגורות לדקה/SMS ללא התחייבות, מאוד מאוד קורצת (יוצא רבע מהחשבונית הנוכחית - רבע!).

כנראה שאני עדיין מה"פחדנים", כיוון שסופר לי היום על מקרה שבעלת קו ב-HOT, לא קיבלה את ההודעה שנשלחה אליה ופתאום קיבלתי פיק ברכיים :).

בממוצע, סלקום מקבלים ממני שיחה פעם בשנה :). אין אחריות על המכשיר וסלקום דורשים 40 ש"ח לחודש ולא יקבלו. בקיצור, כנראה ששירות לקוחות לא מעניין אותי.

אני גם לא חושש כ"כ מהתהליך הניוד עצמו , כיוון שאני אוהב לגשת לסידורים מוקדם על הבוקר, להיות בין הראשונים בתור ולסיים עם זה.

וואי, וואי....חייב כבר להמשיך הלאה :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...