Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה9שח אלו הם דמי המנוי החודשיים, שתמורתם אתה מקבל 60 דקות שיחה, 60 SMS ו10MB לגלישה (ועל חריגה מהגבולות האלה אתה משלם 18אג לדקה, אגורה אחת על SMS ו9אג לכל מגהבייט)

ובכלל, זה 9.99. כלומר 10 בעיגול למעלה.

כל המידע זמין אצלם באתר, צריך קצת לקרוא https://www.golantelecom.co.il

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שבוע שאני חשבתי לעבור לגולן טלקום או להוט מובייל בשל התוכניות שלהם..

לדבר, לסמס ולגלוש ללא הגבלה ולשלם 90 ש"ח בהוט מובייל ו 100 ש"ח בגולן טלקום..

התברר שפלאפון, אורנג' וכנראה סלקום לא ישתקו על זה, הם גם הורידו מחירים!!

אתמול עברתי בבסיס וראיתי עמדת פלאפון ניידת, ניגשתי סתם לשאול, פתאום אני מגלה, חבילת שיחות סמס וגלישה ללא הגבלה ב 100 ש"ח בלבד!

עכשיו זה אותו דבר כמו גולן טלקום, אבל לך תדע איזה אינטרנט לעזאזל תקבל שם?

וחוצמזה פלאפון חברה שהיא כבר ידועה, אז לא חשבתי פעמיים והתניידתי, לאחר כמה שעות נציג אורנג' מתקשר אליי ורק אומר כמה פלאפון גרועה ולמה אני צריך לחזור לאורנג'..

הוא הציע לי אותה חבילה ב 125 ש"ח וראיתי שגם הם הורידו מחירים!

בקיצור עשו ברכה!!

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את השרשור מתחתיי, לא ראיתי ששאר החברות הגדולות גם הורידו מחירים!!

מה שכן מעניין אם עדיין יעברו להוט ולגולן, כי יעדיפו לשלם אותו כסף לחברה ידועה למרות הכל..

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפלאפון לא הייתי מאמין. הם מכרו לנו שקרים ופעם אחת הספיקה לנו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לאורנג' לברר את לגבי תהליך הניתוק מהחברה, לא כי אני נודניק, אלא בגלל שכמה קווים מקושרים יחדיו.

אחרי כמה דקות של המתנה שבהם המערכת מודיעה לי שיש עומס בפניות בגלל תכנית התעריפים החדשה שלהם....

ענתה לי מוקדנית, הבינה מהר מאוד שאני מעוניין לנטוש ואפילו לא חשבה להציע לי עסקה חלופית.

כלום. חוץ מאורנג' קליר לא היה להם כלום.

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן טלקום באמת מספקים "שיחות ל-29 מדינות ללא הגבלה" בחבילה של ה-99 ש"ח?!

זה מטורף! הם מספקים מיקרו-סים? אני רוצה לנייד מפלאפון (שהביאו לי בינתיים חבילה ב-140 הכל כלול) לגולן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי לפנות קודם לספק הקיים שלי וקיבלתי דיל שעולה לי 250 ש"ח יותר ל 6 מכשירים אבל עם אינטרנט 5MB לא מוגבל גם בשימוש כמודם, שיחות חופשיות לחו"ל (ואני מתקשר בעיקר לניידים) וביטוח למכשירים (חשוב אצלי. בממוצע הולך אצלי מכשיר כל כמה חודשים). לי התנאים הנוספים וזה שאם הולך לאיבוד מכשיר אני מקבל סים חלופי מייד ולא צריך להמתין למשלוח בדואר שווה לי את ההפרש.

זה עלה לי בפחות מ 3 דקות המתנה למענה ועוד יותר משעה עם הנציג על הקו עד שהגענו לעמק השווה.

בינתיים אני רואה בפורומים השונים המון תלונות על החדשות (בעיות בניוד, קוים לא מחוברים, אין אפשרות להוציא שיחות למספרים מסויימים וכו') ולי לא מתאים להיות זה שיתגלחו על הזקן שלו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענתה לי מוקדנית, הבינה מהר מאוד שאני מעוניין לנטוש ואפילו לא חשבה להציע לי עסקה חלופית.

כלום. חוץ מאורנג' קליר לא היה להם כלום.

למה חיכית שיציעו לך? למה לא אמרת שאתה מכיר מישהו שקיבל הכל ללא הגבלה ב-125 ש"ח? כבר העברתי 3 חברים לחבילה הזאת

ואחרי שנקבל חוות דעת מאנשים שהשתמשו בחברות החדשות נעבור אליהן גם

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...