Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גש לאייס/אוטודיפו, תקנה פוליש ultimate compound של מגווירס ואפליקטור ספוג, או סמרטוט מיקרופייבר חדש, תמרח קצת חומר ותשפשף בעדינות..

חייב שפח הרכב יהיה נקי אחרת תגרום לעוד שריטות.

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני קונה משם מדי פעם בראשל"צ אבל אם צריך דברים אחרים אני קופץ לאוטוסטור, אם אתה קרוב לשניהם תבדוק מה המחירים זה בד"כ נע בין 50-60 ש"ח לבקבוק

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעושים פוליש רצוי לעבור עם ווקס / אוטם איכותי כדי להגן איכשהו על המקום, אבל לא נשלח אותך לקנות פחית ווקס ב 150-200 ש"ח לתיקון נקודתי אלא אם אתה מתכוון להשתמש בווקס גם על הפח ולהתחיל בדיטיילינג, במידה ותרצה ואתה באיזור ראשון לציון אתה מוזמן לנסות את ה FUSSO.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אלי אני מהקריות, יש לי פוליש של מגווירס וגם וקס שלהם, חבל שתקנה סתם..

בינתיים אני עם אפליקטור ידני אבל אני מחכה שיגיע לי התקן למברגה, אולי יעשה עבודה יותר טובה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם, קניתי רכב עם שריטות שדיי מציקות לי, אשמח אם תייעצו לי מה אני יכול לעשות כדי לשפר את העניין.

לאורך כל הרכב משני הצדדים יש שריטה ארוכה, העברתי את הציפורן יש מקומות שהציפורן נתקעת ויש מקומות שלא.

לצבוע את כל החלק לא בא בחשבון(אולי צביע נקודתית כדי לטשטש?אולי פוליש יעזור?) הנה התמונות אשמח ליעוץ.

אני מאזור חיפה, אולי יש באיזור איש מקצוע אמין ומקצועי שבמחיר סביר יוכל לעשות עבודה טובה, הנה מספר תמונות.

gmn3ogwomkvz.jpg

imdnmzma5fow.jpg

lmnhzhnyfjge.jpg

ytwnei2a5nnj.jpg

lzmth11omztm.jpg

1zgwumman4mt.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לתקן שריטות ושפשופים שיש בטמבון האחורי והקדמי (תמונות מצורפות). גם על המראה יש כתמים מוזרים וקצת שפשופים.

לפי התמונות, האם אפשר להסתפק בפוליש או שצריך גם לצבוע? ובכל מקרה, עם איזה פוליש מומלץ לעבוד במקרה כזה?

CAM00270.jpg

CAM00271.jpg

CAM00272.jpg

CAM00273.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב שלי רוצה לקנות רכב אבל לרכב יש שריטה לאורך השאלה היא האם פחח יכול להוריד את זה או שצריך לצבוע את שתיי הדלתות תודה לעונים..

562532a28224d.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום השאירו לי על הרכב מתנה, למרות שהוא עמד בחניה מסודרת ולא הפריע לאף אחד כנראה אותו חולה סרטן בפוטנציאה לא יכל להתאפק.

בכל אופן, לא בוכים על חלב שנשפך, מתקנים אותו.

יש המלצות לאנשי מקצוע או סדנאות שמתעסקות בזה?

החריטה עמוקה ושום פוליש בעולם לא יעזור, גם פינקו כמעט לאורך כל הרכב.

IMG_20151021_170944.jpgIMG_20151021_171027.jpgIMG_20151021_173802.jpg

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתניה (הכנס בדיחות נתניה כאן).

למען האמת בעשר שנים האחרונות תמיד היו לי רכבים בולטים בנוף וזו הפעם הראשונה שהתופעה הזו נוגעת בי.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...