Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מספר שניות אחרי שעצרתי ברמזור אדום הרגשתי מכה קטנה ונדנוד קל ברכב. נהגת שהגיעה מאחורי שכחה ללחוץ על הבלמים בזמן והתוצאה היא מינימלית אבל מעצבנת:

IMG_20151230_081411.jpg

IMG_20151230_081416.jpg

לעין הלא מקצועית שלי לא נראה שום נזק לפח למעט השריטה המכוערת שנשארה על מרכז הפגוש האחורי.

אני יודע שהתמונות לא הכי טובות אבל עד כמה שאתם מצליחים לשפוט: האם ניתן לתקן את השריטה או לפחות למזער אותה במכוני דיטיילינג? או שדרוש פחח מקצועי? וכמה דבר כזה צפוי לעלות?

תודה מראש.

נ.ב.

התלבטתי אם לפרסם כאן או בפורום טכני, אני מקווה שזה המקום הנכון.

עריכה אחרונה על ידי Spongebob
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נסה עם פוליש. מאמין שאפשר להוריד את הרוב ולטשטש את הנזק משמעותית.

אם אין לך אתה מוזמן ליצור קשר בפרטי ואשמח לעזור. אני מרחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השריטה אפשר להעלים מהר מאוד לדעתי, את ה4 נקודות בצורת מעגל שם, לא נראה לי שיהיה ניתן, אפשר לעבור עם מכחול אחרי שיוף\פוליש, כמובן שזה רק על פי התמונות.. מאיפה אתה בארץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי השריטה חדרה את הצבע, כשמעבירים את האצבע על השריטה מרגישים הבדלי "גובה" בין השריטה לצבע הקסדה. אנסה עם פוליש גס של מגווירס, היחידי שיש לי בבית, מקווה שלא אעשה נזק. למרוח אחרי זה קצת ווקס על האזור שנעשה בו הפוליש? ובמידה ולא יצליח עם הפוליש, מה אפשר עוד לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לטשטש עם פוליש גס, משם כנראה תצטרך למלא עם קצת צבע.

לפחחים יש מכשירים שיכולים להוציא לך צבע כמה שיותר קרוב למקור או שכבר לצבוע את כל הקסדה, לדעתי זה לא יהיה יקר במיוחד אבל אני סתם הולך רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מספר שניות אחרי שעצרתי ברמזור אדום הרגשתי מכה קטנה ונדנוד קל ברכב. נהגת שהגיעה מאחורי שכחה ללחוץ על הבלמים בזמן והתוצאה היא מינימלית אבל מעצבנת:

[ATTACH=CONFIG]448136[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]448137[/ATTACH]

לעין הלא מקצועית שלי לא נראה שום נזק לפח למעט השריטה המכוערת שנשארה על מרכז הפגוש האחורי.

אני יודע שהתמונות לא הכי טובות אבל עד כמה שאתם מצליחים לשפוט: האם ניתן לתקן את השריטה או לפחות למזער אותה במכוני דיטיילינג? או שדרוש פחח מקצועי? וכמה דבר כזה צפוי לעלות?

תודה מראש.

נ.ב.

התלבטתי אם לפרסם כאן או בפורום טכני, אני מקווה שזה המקום הנכון.

את השריטה אפשר להעלים מהר מאוד לדעתי, את ה4 נקודות בצורת מעגל שם, לא נראה לי שיהיה ניתן, אפשר לעבור עם מכחול אחרי שיוף\פוליש, כמובן שזה רק על פי התמונות.. מאיפה אתה בארץ ?

יש מכון מומלץ באזור פ"ת שבו יבצעו פוליש, שיוף ומה שצריך בשביל למזער את השריטה במחיר סביר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע התקלף או שזה צבע מרכב אחר?

אם זה התקלף - לא הייתי מתעסק בצביעה (אלא אם כן זה ממש מציק לך).

אם זה מרכב אחר - קצת פוליש יוריד את הרוב ואולי את הכול.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן להבין מהתמונה אם זה באמת קילוף של הצבע שלך או צבע מהגורם של המכה, אני דווקא חושב שזה לא קילוף של הצבע שלך, אבל לא רוצה להגיד בוודאות, או שתרגיש עם הציפורן או שתצלם לנו מקרוב יותר באור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע התקלף או שזה צבע מרכב אחר?

אם זה התקלף - לא הייתי מתעסק בצביעה (אלא אם כן זה ממש מציק לך).

אם זה מרכב אחר - קצת פוליש יוריד את הרוב ואולי את הכול.

כמו שזה נראה לי הצבע התקלף - למה לא כדאי להתעסק בצביעה?

לא ניתן להבין מהתמונה אם זה באמת קילוף של הצבע שלך או צבע מהגורם של המכה, אני דווקא חושב שזה לא קילוף של הצבע שלך, אבל לא רוצה להגיד בוודאות, או שתרגיש עם הציפורן או שתצלם לנו מקרוב יותר באור.

לפי הציפורן הלא מנוסה שלי, נראה שהצבע שלי התקלף.

מה לדעתך ניתן לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...