Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצב הכלכלי שלנו מצוין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיבה שבישראל אם ילד זורק אבנים בכביש בבני ברק הוא מקבל מכות או אזיקים, אבל אם הוא עושה את זה בחלחול הוא מקבל ירייה לאוויר של הריאות.

וכדי סתם לסבר את האוזן - אני עובד בחברה רב לאומית שמרכזה בעמק הסיליקון. יש עובדים היספאנים, אסיאתים, הודים וכו' למכביר. אמריקאי שחור עור עדיין טרם פגשתי שם.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כלכלה זה מין מדע כזה מצחיק

אם מחר לא יהיה לעו"ד מה לאכול , אז לא יילכו ללמוד עריכת דין

אם מחר אינסטלטור ירוויח 1000 ש"ח לשעה , אז יילכו אנשים ללמוד אינסטלטורית.

אבל יש גם פסיכולוגיה חברתית. אינסטלטור מתחיל מרוויח הרבה יותר מעורך דין מתחיל ובכל זאת אלפי צעירים הולכים כל שנה ללמוד משפטים במקום אינסטלציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בבעיה מאד קשה, שלפי דעתי אין לה פתרון, כי כבר מאוחר מדי, בלי שום קשר מי אשם מלכתחילה. כהוכחה אני אביא לך את מה שקורה באירופה (באופן כללי). המהגרים באירופה קיבלו ומקבלים את כל האפשרויות, מקבלים דירה, סוציאל, גנים ובתי ספר בחינם, רפואה בחינם, בקיצור הכל בחינם ובתנאי חממה. אבל מה? בחברה הם לא משתלבים, הפשע ביניהם הוא יותר גבוה, התנהגות שלא תואמת לנורמות המקומיות וכד'. חשבת פעם למה יש מדינות בהן החיים לא טובים? הרי יש לזה סיבות.

בקשר להילארי, אם היא תעשה מה שכתבת, אז לדעתי היא תגרום לתוהו ובוהו, כלכלי ואזרחי. כי אם היא תחליט לעשות סיבוב של 180 מעלות לכיוון השוויוניות האירופאית, בלי שזה קיים בארצות הברית היא תגרום לעלייה מטורפת בהוצאות המדינה, שבתורה תגרום לעליית מיסים, שבתורה תגרום לירידת רמת החיים של העובדים ( בלי קשר לצבע עורם), מה שיגרום למתיחות ובלאגן פנים ארצי. כמו שכתב כאן לא פעם ספריאל, שוויוניות יכולה להיות קיימת רק במדינות הומוגניות עם תרבות ומוסר מאד ספציפיים. בגלל זה בגדול, בין כל מדינות העולם יש בקושי 4-5 מדינות שיכולות להתגאות בזה( מה גם, שמדובר במדינות עם אוכלוסייה מאד קטנה).

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני הייתי ילד להתחתן עם חבר אגד היה משאת נפש של האמא הפולניה.

הדברים משתנים לאט אבל משתנים.

על המצבה של אבי נכתב מבוני העיר עפולה

וכל פעם שאנחנו מגיעים לאזכרה בן דוד בהלצה אומר , לא ידעתי שאבא שלך היה ערבי.

וכן היו פעם גם הרבה פועלי בניין יהודיים

אבל היום כולם רוצים עורך דינית הייטק וכו'.

אבל זו תופעה כלל עולמית כמעט

בשביל זה המציאו את המהגרים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור שיגיד לבחורה בדייט ראשון שהוא אינסטלטור כנראה זה יהיה הדייט האחרון עם אותה אחת. אנשים שבויים בסטיגמות וסטיגמות קשה מאוד לשנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שכל האינסטלטורים בישראל רווקים או שכתבת שטות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור שיגיד לבחורה בדייט ראשון שהוא אינסטלטור כנראה זה יהיה הדייט האחרון עם אותה אחת. אנשים שבויים בסטיגמות וסטיגמות קשה מאוד לשנות.

ואם הבחור יגיד לבחורה שהוא טכנאי מכונות כביסה או מקררים יש סיכוי לפגישה נוספת ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהוכחה אני אביא לך את מה שקורה באירופה (באופן כללי). המהגרים באירופה קיבלו ומקבלים את כל האפשרויות, מקבלים דירה, סוציאל, גנים ובתי ספר בחינם, רפואה בחינם, בקיצור הכל בחינם ובתנאי חממה. אבל מה? בחברה הם לא משתלבים, הפשע ביניהם הוא יותר גבוה, התנהגות שלא תואמת לנורמות המקומיות וכד'.

זה מצב שונה לגמרי:

הפליטים לאירופה מגיעים מרקע עוד יותר קשה ואלים.

חלק מן הפליטים רואים במדינות אירופה אחראיות למצבם בשל חוסר התערבותן במרחב הסורי, למשל.

הפליטים, המאוד אדוקים בחלקם, מוצאים את עצמם במדינות שאינן רק חילוניות אלא גם מתנגדות להפגנת סממנים דתיים במרחב הציבורי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת פעם למה יש מדינות בהן החיים לא טובים? הרי יש לזה סיבות.

בוודאי, אבל האפרו אמריקאים בארה"ב הם לא מהגרים. הם נמצאים שם לפחות, לפחות 150 שנה והם עיצבו את התרבות האמריקאית (מרוברט ג'ונסון, דרך סטיבי וונדר ועד לקנייה ווסט) לא פחות מהלבנים בתקופתם, במלחמות השונות הם שירתו בצבא האמריקאי (אפילו ג'ימי הנדריקס היה אמור להיות צנחן בוייטנאם) ועוד ועוד.

מאידך, גם אתה מהגר וגם אני, כך שמאוד קשה להכליל על מהגרים בעולם. אתה קצת במרומז וקצת לא מחלק תכלס את העולם ללבנים או לא. אני יכול להבין את הגישה, באמת. אבל צריך לדון בכל מקרה לגופו, ואני לא חושב שיש מקום כל כך להשוואה בין המהגרים באירופה שאתה מתכוון אליהם, לבין האפריקאים בארה"ב. מה שכן, "בשביל זה המציאו את המהגרים" של מר ישה זה משפט מאוד נכון. תמיד גם תשאל את עצמך למה גרמנים הביאו טורקים, או צרפתים הביאו אנשים מאלג'יר או מקומות אחרים. הסיבות די דומות לסיבות לזה שהאמריקאים הביאו את האפריקאים. וזה אולי כן נקודה שאפשר להשוות בה.

אגב, גם המדינות שאתה ואני באנו מהן, החיים בהן לא טובים בערך מאז שמישהו מתעד את הנעשה בעולם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, המדינות שהגענו מהן היו לא משהו באופן כללי, אבל ברטרוספקטיבה אני יכול להגיד לך שבניגוד למה שתמיד אמרו ואומרים, לא הכל שחור לבן, יש הרבה אפור באמצע. לגבי השחורים בארצות הברית, זה בדיוק העניין. הם חיים בארצות הברית כבר קרוב למאה שנה, עשרות רבות של שנים הם כבר חופשיים, אבל שום דבר לא משתנה, הפשיעה היא אותה פשיעה, חוסר ההצלחה וההשכלה נשארות באותו המקום, שום דבר לא משתנה. תיקח את שאר האוכלוסיות שהגיעו לארצות הברית בתחילת המאה ה-20, יהודים, איטלקים, אירים וכו', אתה רואה אותם שורפים מכוניות, שוברים חנויות ויורים על משטרה ומתלוננים בלי סוף? וכן, גם בקשר לאוכלוסיות שמניתי למעלה הופעלה גזענות בהתחלה וכל מיני הגבלות. ואלה אנשים שכל מה שהיה להם בבואם, אלה הבגדים שהם היו לבושים בו. משהו יגיד, היהודים התעסקו בפשיעה. כן, היה זמן אחר, אבל אין להצדיק דבר כזה, אך הם עשו הכל, כדי שילדיהם שנולדו כבר בארצות הברית לא יתעסקו בזה. האוכלוסיה בארצות הברית שאנו דנים בה, לא נראה שדור ההמשך מדאיג אותה

אלפא, מעלה את הדופק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירים הם חלק ממנעמי בשרה של האוכלוסיה האמריקנית, והוא הדין גם באיטלקים.

מצבה של האוכלוסיה השחורה (וההיספנית) שונה מאוד והשתלבותה בחברה האמריקנית הוא תהליך מאוד אטי שרישומו טרם נמחה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, המדינות שהגענו מהן היו לא משהו באופן כללי, אבל ברטרוספקטיבה אני יכול להגיד לך שבניגוד למה שתמיד אמרו ואומרים, לא הכל שחור לבן, יש הרבה אפור באמצע. לגבי השחורים בארצות הברית, זה בדיוק העניין. הם חיים בארצות הברית כבר קרוב למאה שנה, עשרות רבות של שנים הם כבר חופשיים, אבל שום דבר לא משתנה, הפשיעה היא אותה פשיעה, חוסר ההצלחה וההשכלה נשארות באותו המקום, שום דבר לא משתנה. תיקח את שאר האוכלוסיות שהגיעו לארצות הברית בתחילת המאה ה-20, יהודים, איטלקים, אירים וכו', אתה רואה אותם שורפים מכוניות, שוברים חנויות ויורים על משטרה ומתלוננים בלי סוף? וכן, גם בקשר לאוכלוסיות שמניתי למעלה הופעלה גזענות בהתחלה וכל מיני הגבלות. ואלה אנשים שכל מה שהיה להם בבואם, אלה הבגדים שהם היו לבושים בו. משהו יגיד, היהודים התעסקו בפשיעה. כן, היה זמן אחר, אבל אין להצדיק דבר כזה, אך הם עשו הכל, כדי שילדיהם שנולדו כבר בארצות הברית לא יתעסקו בזה. האוכלוסיה בארצות הברית שאנו דנים בה, לא נראה שדור ההמשך מדאיג אותה

אלפא, מעלה את הדופק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היו פה במשך השנים לא מעט שצידדו בהתלהבות ייתרה ב"שוק לחופשי" ללא כל התערבות ממשלתית.

ברני מיידוף (כן, ההוא), משגר לנו מבין חומות הכלא דוגמא נהדרת למה קורה בשוק חופשי ללא התערבות המדינה (או במקרה הזה, הנהלת הכלא) ועל הדרך גם מזכיר לנו את המשל הידוע, "עקרב תמיד ישאר עקרב".

אסירים מתלוננים: כוכב הכלא ברני מיידוף השתלט על שוק השוקו החם

לדברי העיתונאי סטיב פישמן, מיידוף, שביצע את ההונאה הגדולה בהיסטוריה ונשלח ל-150 שנות מאסר, ממשיך ליישם את כישוריו הפיננסיים בכלא. כיצד הוא יצר את המונופול?

http://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3705798,00.html

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...