Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצב הכלכלי שלנו מצוין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, SlowRide כתב:

אבל אם מצטרפים לפפר

אל תדבר איתי על פפר.

איזה מן בנק שמכוון את עצמו לצעירים דורש שקודם יהיה לך חשבון בבנק אחר?

רציתי שהבן הגדול יפתח שם חשבון לפני הגיוס וגילתי את השטות הזאת. כשניסיתי להגיד על זה משהו לסגנית המנהלת של הסניף שלנו (בנק לאומי) היא אמרה לי  "אל תתחיל לדבר איתי על פפר..."

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אין לי מושג מה זה פפר, חפרו לי על זה בפרסומות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, YaronNahum כתב:

קסטרו , שהוזכר כאן מספר פעמים , במצב גרוע עד מאוד 

https://www.bizportal.co.il/capitalmarket/news/article/779135

וזה עוד לפני הנזקים של הקורונה , הוא כבר בהפסד תפעולי. 

אני לא יודע כמה עמוק הכיס של הבעלים , וכמה הוא יהיה מוכן לדחוף את היד בכדי להציל את העסק. 

אבל אם לא יזרים כמויות של כסף ויבצע תוכנית הבראה כואבת , אין לו הרבה סיכוי לצאת מהמשבר הזה . 

עשו מזה מינימום תאגיד ענק רב לאומי, שמספק חצי ממקומות העבודה בארץ.

כולה רשת חנויות בגדים כושלת, שאם תקרוס, יקומו במקומה עוד שתיים. שידחוף את היד לכיס של עצמו כמה שבא לו, העיקר שזה לא יהיה על חשבון משלמי המיסים.

• רעיון טוב! 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספק אם תקום במקומה אחת בטח לא שתיים. אנשים קונים בגדים און-ליין. אני לא אומר שצריך להתאבד כלכלית בשביל להציל אותם, אבל אולי יש מקום לתת להם מענק שיאפשר להם לבצע תוכנית הבראה כי הרשת מספקת 5,000 מקומות עבודה באופן ישיר ואלוהים יודע כמה מקומות עבודה באופן עקיף. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים ימשיכו לקנות בחנויות, החווייה של מישוש הבגד חשובה לרבים. אבל קאסטרו היא לא תנובה או אל-על שחיוניות לקיום המדינה, כך שיתכן שעדיף לתת תמיכה זמנית לעובדים עד שיקומו מקומות עבודה אחרים, כאלה שיתאימו חמצב הכלכלי הקיים.

אם תומכים בגוף מסחרי כלשהו זה חייב להיות עם דרישות, כגון התחייבות להעסקת עובדים והגבלות קשות על שכר מנהלים, חלוקת דיווידנדים ושאר מטעמים שבעלי החסרות ומנהליהן ירצו לעשות על חשבון הקופה הציבורית.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ChemGuy85 כתב:

ספק אם תקום במקומה אחת בטח לא שתיים. אנשים קונים בגדים און-ליין. אני לא אומר שצריך להתאבד כלכלית בשביל להציל אותם, אבל אולי יש מקום לתת להם מענק שיאפשר להם לבצע תוכנית הבראה כי הרשת מספקת 5,000 מקומות עבודה באופן ישיר ואלוהים יודע כמה מקומות עבודה באופן עקיף. 

אני בטוח שיש מקומות שיותר ראויים למענק.

עם קסטרו זה מרגיש כמו לתת מענק לבלוקבאסטר.

הרשת גם ככה הייתה בדרך לקרוס, ואותם 5000 עובדים היו בדרך החוצה.

קורונה רק האיצה את התהליך.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...