Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצב הכלכלי שלנו מצוין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה יכול לעמוד בתשלומים, למה לדחות את התענוג?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשאתה אומר בחינם, למה הכוונה? הריבית נשארת קבועה?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.3.2020 בשעה 13:48, pooh-bear כתב:

אני באמת לא מצליח להבין את הגישה האמריקאית שאומרת שכל עוד המוזיקה מנגנת אז כל אחד לעצמו, אבל כשיש קשיים אז כסף ציבורי מוזרם לחברות גדולות בלי שום תמורה לציבור בעצם. כלומר, אני מבין, יש הרבה לוביסטים וכולם רוצים לקבל כסף ציבורי בחינם. זה לא הרבה יותר מורכב מזה.

זה מגיע מאותו מקום שאנשים מעדיפים למות בלי ביטוח בריאות רק כדי לעשות דווקא למהגרים או מעדיפים לחלק מיליארדים לטייקונים, אבל לא מוכנים למחוק הלוואות לסטודנטים. 

לפני 3 דקות, MiniMiz3r כתב:

לא מגדילים כלום, הריבית נשארת קבועה, הכל פשוט זז ארבעה חודשים קדימה.

הבנתי שהמשכנתא לא מתארכת בנקים יחלקו את 3-4 חודשי דחייה לאורך חיי המשכנתא הקיימת. 

https://www.calcalist.co.il/real_estate/articles/0,7340,L-3804922,00.html?ref=ynet

הבעיה של מחוסרי עבודה אינה נעלמת בשל דחיית ההחזרים - היא רק נדחית במספר חודשים. זאת משום שהבנקים לא האריכו את תקופת המשכנתא. כל מי שנהנה מהפוגה זמנית בתשלומים יידרש להחזיר את הסכום שהקפיא על פני פרק זמן קצר יותר. לפי הערכות, לקוח שדחה תשלום של כ־7,000 שקל לשלושה חודשים, יידרש לשלם בהמשך תקופת המשכנתא סכום של כ־10 אלף שקל.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MiniMiz3r כתב:

בחינם

מתי מישהו קיבל משהו בחינם מבנק?

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל אם מצטרפים לפפר, מקבלים 250 שקל במתנה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.3.2020 בשעה 13:48, pooh-bear כתב:

אני באמת לא מצליח להבין את הגישה האמריקאית שאומרת שכל עוד המוזיקה מנגנת אז כל אחד לעצמו, אבל כשיש קשיים אז כסף ציבורי מוזרם לחברות גדולות בלי שום תמורה לציבור בעצם. כלומר, אני מבין, יש הרבה לוביסטים וכולם רוצים לקבל כסף ציבורי בחינם. זה לא הרבה יותר מורכב מזה.

הגישה האמריקאית , לפחות בעידן טראמפ היא לחלק לכל תושב שק על סך 1200 $ (אם אני לא טועה ) ועוד תוספת על כל ילד. 

חלק גדול מהכסף מוזרם ישירות לאזרחים ולא לחברות. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסטרו , שהוזכר כאן מספר פעמים , במצב גרוע עד מאוד 

https://www.bizportal.co.il/capitalmarket/news/article/779135

וזה עוד לפני הנזקים של הקורונה , הוא כבר בהפסד תפעולי. 

אני לא יודע כמה עמוק הכיס של הבעלים , וכמה הוא יהיה מוכן לדחוף את היד בכדי להציל את העסק. 

אבל אם לא יזרים כמויות של כסף ויבצע תוכנית הבראה כואבת , אין לו הרבה סיכוי לצאת מהמשבר הזה . 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...