Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האלפא האיטית והזולה בישראל

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, ברצוני לתקן הודעתי הקודמת משעה 14.47ומצידי ניתן למחוק אותה ממניין הודעותיי..

התכוונתי לומר :פנדוב של חצות, טוב שמישהו קולט אותי, הללויה.

מהודעתו של זה שחיי על הצד שמצפה לזיקוקין בחצות, הבנתי שהניסוח שלי שגוי: התכוונתי שדיגיי ג'ק הבין את כוונתי ויצא ההיפך. אני מתנצל

בפניו, אני מתנצל גם לחי על הצד,שכן בחצות אני מקווה לישון על הצד .ערב טוב, מועדים בשימחה.

להבדיל, עניין אחר, למי מיוחסים הדברים הבאים?אני מצטט:שרק היה הנהג הטוב ביותר שיכולתי לבקש לעצמי. הקומפרסור שלנו היה עושה 170.היינו נוסעים תמיד במהירות עצומה. אבל בשנים האחרונות הוריתי על שרק לא לנסוע יותר מ80.....[מחקתי קטע מסויים]משעשעת במיוחד היתה הרדיפה אחרי המכוניות האמריקאיות הגדולות. תמיד אחריהן, עד שהיו נתקפות בשגעון התחרות. הרי הן סתם טינופת, בהשוואה למרצדס. מובן שהמנוע שלהן לא היה עומד בזה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה למחוק? כל הודעה שתקרב אותך להשלמת פרויקט השלושים תישאר חקוקה לנצח בלבי. במיוחד כזו עם שירה בחרוזים. העם דורש עוד!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן,

יש לך טעות אינהרנטית בכותרת המחקר, אם אני אביא לך סתם פרגית, אתה לא אבא שלה! :roll:

אם היא תיקרא לי "אבא" זה מספיק טוב בשבילי.

כמו שאומרים: אגדה שהיתה באמת ו/או מבוסס על סיפור אמיתי.

דורקי- דעה שניה חובה רק תביא מועמדות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אלעד אפשר בקשה?

אם אפשר תעלו ל[פנדוב את סף העמידה למשלוח הודעות פרטיות ל100 או יותר כך שהפרויקט לא יגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבדיל, עניין אחר, למי מיוחסים הדברים הבאים?אני מצטט:שרק היה הנהג הטוב ביותר שיכולתי לבקש לעצמי. הקומפרסור שלנו היה עושה 170.היינו נוסעים תמיד במהירות עצומה. אבל בשנים האחרונות הוריתי על שרק לא לנסוע יותר מ80.....[מחקתי קטע מסויים]משעשעת במיוחד היתה הרדיפה אחרי המכוניות האמריקאיות הגדולות. תמיד אחריהן, עד שהיו נתקפות בשגעון התחרות. הרי הן סתם טינופת, בהשוואה למרצדס. מובן שהמנוע שלהן לא היה עומד בזה.....

זרקת פצצה והלכת :sleeping:? שאלתי את שמעון ואת גוגל :type: והם לא מבינים על מה לכל השדים אתה מדבר :screwy: ...

ניסיתי בפעם הראשונה את "יותר מזל משכל" בגוגל ובתוצאות הוא רשם לי "[פנדוב של חצות, לך תבין..."

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, ברצוני לתקן הודעתי הקודמת משעה 14.47ומצידי ניתן למחוק אותה ממניין הודעותיי..

התכוונתי לומר :פנדוב של חצות, טוב שמישהו קולט אותי, הללויה.

מהודעתו של זה שחיי על הצד שמצפה לזיקוקין בחצות, הבנתי שהניסוח שלי שגוי: התכוונתי שדיגיי ג'ק הבין את כוונתי ויצא ההיפך. אני מתנצל

בפניו, אני מתנצל גם לחי על הצד,שכן בחצות אני מקווה לישון על הצד .ערב טוב, מועדים בשימחה.

אני מרגיש שכל הודעה שלי מקרבת אותך אל פרוייקט 30 ההודעות ממש שליחות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה תמשיכו להקפיץ את השרשור מעלה בשביל [פנדוב.

אם לא יהיו תקלות של הרגע האחרון ועם עוד קצת עזרה מאיתנו היום [פנדוב חוגג שלושים!:beerchug:

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שפנדוב הוא ישות שנוצרה על גבי הרשת ועושה את צעדיה הראשונים כיצור תבוני, לקראת שליטה עולמית.

בקיצור, אני מציע להתחנף לפני שיהיה מאוחר מדי...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שפנדוב הוא ישות שנוצרה על גבי הרשת ועושה את צעדיה הראשונים כיצור תבוני, לקראת שליטה עולמית.

בקיצור, אני מציע להתחנף לפני שיהיה מאוחר מדי...

פנדווב הוא ישות שנוצרה מצריכה מוגזמת של כשות, מכאן ואילך פוסט זה ימשיך ברצינות, הוא יהיה די טרחני אך גם זה- אני.

שמתי לב שלשרשור צןפים רבים וזה טבעי:הוא החל במכנה משותף די נמוך ולכן רחב[ראו ערוץ שתיים כדוגמה]

כבעל ידע בסוציולוגיה,פרנקוס בטח יאשר שמקס וובר כתב{לא בפורום]על מיסודה של כריזמה,רצה להבהיר שתופעות מסוימות ,עם הזמן משתנות ומתמסדות.הכיוון כאן אינו שליטה עולמית אלא ההיפך-יצירת נישה, שכן רוב תחומי העניין שלי דיי איזוטריים ומענינים אנשים מעטים,אני מניח שבהמשך השרשור או שרשורים אחרים יהיו פחות גולשים אך מתוכם ישארו כמה הזויים כלבבי.

וכעת למספר תגובות:סופרב, אני לא אוהב את קור. אלעד,האם הספירה שלך היא למספר חודשים ללא אלפא? אמיגר, תודה-אני מניח.ערן,תודה שחיפשת, נסה גם באנגלי, אם לא תמצא, הפעל הגיון ותגיע...אגב גם אחרים כאן לא פטורים משיעורי הבית, ג'ק רצית שרשור ללא תקלות-זה אפשרי באלפא?

הבטחתי מדור צרכנות:

כרגיל לגבי צרכנות נתחיל בבשורה על העלאת מחיר.כרגע אתם צורכים כאן וכספק אני מבקש תשלום בדמות תגובות מענינות.מי שהזדמן לשררשור בטעות-פטור מישכאן פעם שלישית ויותר מוזמן לכתוב משהו מענין ולא מובן מאליו.

עוד בצרכנות,דלק, המחר עלה אך בזכות מעורבות של ראש הממשלה ברגע האחרון.עלה בקצת פחות.האם שמתם לב שזהו דפוס קבוע בממשלה זו? ויכוח, מחאה שביתה, מו"מ וברגע האחרון סופרמן נחלץ לעזרה?[ גם סופר טנקר ועוד מקרים]מה זה מלמד? כל השרים והפקידים כושלים ורק אדם אחד יכול? כל מו"מ עם שר הוא מיותר כי רק לרוה"מ סמכות?

עוד התיקרות צפויה-ספרים , לימור ליבנת כמדומני שרת התרבות מעונינת לחוקק חוק שמטרתו בפועל העלאת מחיר.איני שולל לחלוטין הטענה שספר ב25 שח זו זילות אבל.יש כאן כוחות שוק שהביאו לכך, תמוה לכן, שדווקא ממשלת ימין כלכלי המאמינה ביד הנעלמה,במעורבות מינימלית של המדינה למען האזרחת מתערבת כאן ,לא קוהרנטי..אני אומר זאת כאחד שקורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...