Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על מכמונות מהירות

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי שהשוטרים נתפסו על מיקום חדש (לי לפחות לא היה ידוע וקצת הפתיע) על 443.

לכיוון ירושלים, אחרי מחסום מכבים, בתחילת העליה הגדולה לתחנת דלק.

תיאורטית זה נשמע נגד הגישה החביבה על המשטרה של לתפוס בירידה (ומדובר בחתיכת עליה) אבל תכל'ס הם מתמקמים 300 מטר בערך (בהתאם לטווח החוקי) מהעיקול שמגיע לעליה הזאת כך שבעצם הם תופסים את כל מי ש"תופס תנופה" לקראת העליה.

מדובר בלייזר והם עמדו שם די הרבה היום. גם בערב (סביבות שמונה) וגם ראיתי את הניידת בדיוק מגיעה למשמרת נוספת בחצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בחיפה קצת לפני צומת בת-גלים, ליד מוזיאון חייל הים לבאים מכיוון דרום.

כנ"ל צד שני מתחת לגשר.

אני מצטט את עצמי ומוסיף היום שני חברים שלי קיבלו שלילה על מהירות אחד אחרי מוזיאון חייל הים

והשני בכניסה לכביש החוך לכיוון דרום ממש איפה שהפניה ימינה לחוף הסטודנטים סימו לב עד לפניה הזאת מותר לנסוע 70 לא 90.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שזה רק עניין של זמן עד שישימו שם מכמונת מהירות!

אני תמיד נוסע שם לא, רק כי אני יודע שמבחינה אסטרטגית זה טוב למכמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשפונים בסוף רחוב אבן גבירול (ת''א) ימינה לכיוון שדרות רוקח (לכיוון מזרח) כעבור 200-300 מטרים מחכה לכם פאסאט לבנה מאחורי תחנת אוטובוס עם מולטנובה. המהירותה המותרת שם היא 70 קמ''ש. הולנטיין זיהה את המכמונת היום בשעות הלילה.

סוף שבוע נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בכביש 70 מכיוון יקנעם ליגור, לפני צומת העמקים ליד תחנת הדלק - דבורה פעילה ומחלקת דוחות. שעות הלילה, כשיש תנועה של רכבים "בדידים". עוצרים אותך יותר מאוחר, ומראים מדידה.

HU: PRS

FRONT: Morel hybrid 5

SUB: Focal 27A

AMP: Bazooka EL460

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם כמעט נכנסתי בהם כי הם פשוט עמדו שם בלי אורות, חצי בתוך הנתיב.

זה היה ב2 בבוקר ביום שבת.

התקשרתי למוקד 100 כדי להתלונן והם אמרו לי "אם ניידת עומדת באמצע הנתיב, בטח יש סיבה לזה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיילון צפון, בקטע האחרון של הרצליה "צפון" היכן שהכביש רציף , עומדת לרוב נייד עם אקדח מתחת לגשר...

כבר פעמיים היא נצפתה שם במהלך השבוע.

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש בגין בירושלים נעשות עבודות להוספת מצלמות בקטע שאחרי המנהרה האחרונה לכוון 443.

כביש 443 - אחרי צומת עטרות לכוון ת"א - ירידה שבקצה מחכה ממל"ז או דבורה

כנ"ל רק בצד השני.

443 בקטע שבו מתחבר לכביש בגין דרום בירושלים - המהירות יורדת מ 90 ל 80 ואם אתם על 110 = יושבת ניידת בסיבוב ומחכה לכם.

443 מחלף בן שמן - בירידה לכביש 1 לכיוון ת"א - ממל"Z או דבורה.

כביש 90 = צומת נערן וצומת ברוש הבקעה - באופן קבוע דבורה.

נשר - בכניסה לעיר מכוון מזרח (צומת יגור) ליד העיריה - ניידת על בסיס קבוע.

ירידה מ-443 לכביש 1 יש ירידה גדולה שבסופה מתחת לגשר עוןמד 50% מהזמן שוטר ועם הוא לא שם לא לתת גז הוא נמצא יותר קדימה בין השיחים.

בברכה טל

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה no-speed-limet התכוון אבל בזמן האחרון יצא לראות ניידות שעומדות בשול הימני בירידה מה 443 לכביש

מספר 1, השוטרים מנצלים את מחסום הבטון שיש בקצה הירידה ומעמידים את הניידת בניצב לכביש ואז ממלזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המיקום הרגיל שבאמת יוצא לי לראות הרבה (אני חושב שהחידוש הוא במקביל, צמוד לבטון ואז באמת קשה מאוד לראות משהו כי כל הרכב מתחבא ולא רק חלק ממנו), מעניין אותי מה המיקום הנוסף שהוא דיבר עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי היום סוף כל סוף לצלם את קטע הכביש שבו צולמתי כביכול :)

הלכתי רגלית את כל הקטע לאורכו ולרוחבו ולא מצאתי שום מצלמה קבועה.

ייתכן שזה היה ניידת עם מצלמה בפנים ומספר קדמי "נוטה" כלפי מטה?

בכל מקרה הנה התמונות (איכות לא משו).

למי שאינו מתמצא ישנם שני דרכי הגעה למקטע הנ"ל :

1) אם אתם בחצור הגלילית,פונים בצומת יציאה ימינה,ואחרי 400מטר ישנו הכביש שבו נסעתם עם 2נתיבים לכל צד ובטון באמצע,וישנו המקטע הנ"ל בדיוק מצד ימין (אחרי 400מ' מהצומת,כאמור)

2) אם אתם יורדים מצפת,נוף כנרת,ראש פינה-הרחבה ד',ממשיכים ישר לכיוון סנטר-ר"פ ורואים את המשטרה ממול - שם הכביש :)

עדכונים על ניידות קבועות - בקרוב ;)

21112009032.jpg

21112009033.jpg

21112009034.jpg

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט מדובר ב 300 מטר ללא חצובה וחצובות לא בשימוש.

מה שכן לרוב מי שלוזר עליך לוקח שתי קריאות אחת מעבר ל 300 מ' כדי לראות אם המהירות שאתה נוסע בה

שווה את הטרחה של לעצור אותך והשניה בתוך הטווח של ה 300 מ'.

תעשה חיפוש הנושא הזה נדון הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק בין רחוב דב גרונר לחשמנואים (קצת לפני מכון מור מכיוון צומת גהה) עומדת כבר במשך קבוע ניידת סמויה יונדאי מטריקס של אלדן בצבע אפור ועוצרת אנשים הנוסעים על נתיב תחבורה ציבורית. כל בוקר אני רואה שם לפחות 5-8 כלי רכב עומדים בצד.

סעו בזהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...