Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על מכמונות מהירות

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 2147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צומת גבעת זאב (על 443, כמדומני) לפני המחסום בנתיב שנוסע לת"א - התקנה של מצלמה (כשעברתי על פניהם, הם היו בתהליכי התקנה של המצלמה) אינני יודע מאיזה סוג.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה מאות מטרים מדרום לצומת בית ליד (לנוסעים מדרום לצפון) מצלמה קבועה על עמוד, נסעתי בכיוון הנגדי וזהיתי פלאש.

אתה מתכוון אולי למצלמה מצפון לצומת בית ליד, המצלמה מדרום לצומת בית ליד לא פועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 1 לכיוון מערב, מחלף ענבה. כלב כחול עשה לי אתמול התקף לב בזמן ששייטתי בנתיב הימני במהירות כזאת וכזאת. שימו לב שהוא הסתיר את עצמו בצורה כזאת שאילולא ידידי משכבר הימים ולנטינו (V1), כנראה שברגעים אלו כבר לא היה לי רישיון.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד טענתי שהנתיב הימני הוא הנתיב המהיר.

ממל"ז ?? דבורה?? צלמניה??

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון אולי למצלמה מצפון לצומת בית ליד, המצלמה מדרום לצומת בית ליד לא פועלת.

הצדק איתך.

אז למען ישור קו, המצלמה מצפון לבית ליד לנוסעים מדרום לצפון, משהו כמו קילומטר מהצומת בתחילת הירידה.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך ולנטינו עזר לך נגד המופע הזה?

זה היה טנגו עם חיישנחנינו?

היות ומדובר ברכב של העבודה, אינני יכול להתקין עליו אמצעים קבועים. השוטר התחבא במקום שלא היה לי סיכוי לראות אותו. אני מעריך שהוא ירה על מישהו שנסע בסמוך אלי, או שפשוט הייתי מחוץ לטווח שלו. איך שלא יהיה, בזכות ההתראה שקיבלתי היה לי מספיק זמן להתיישב על דוושת הבלם ולהינצל מהסיטואציה הלא נעימה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

בכביש 1 לכיוון מזרח במחלף בן-גוריון חנתה הבוקר ג'טה לבנה שבשמחה היתה מוסיפה לאלבום המשפחתי שלכם תמונה יפה ויקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים האם יש אמת בידיעה שהותקנו מצלמות באיילון ?

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כביש 424 בסמוך מאוד לכניסה למיני ישראל עומדת ניידת עם דבורה. אילולא ידידי הוותיק V1, לא היה סיכוי שהייתי רואה אותה מבעוד מועד, שכן היא עומדת בקטע חשוך לחלוטין וללא אורות כלשהם.

ראו הוזהרתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן, 2 מקרים חדשים מאתמול..

במקרה הראשון מדובר על מצלמת מלטנובה נייחת על עמוד, היא המצלמה האחרונה לפני מחלף יבנה. פעילה לחלוטין, תזהרו.

במקרה השני מדובר על ג'טה לבנה שהתמקמה אתמול בשעה 20:00 על דרך נמיר לכיוון דרום. הייתה כ-100 מטרים אחרי הגשר החדש שמוביל למחלף קק''ל, (מדובר על מחלף גלילות) בתחנת האוטובוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...