Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על מכמונות מהירות

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ג'טה לבנה בכביש 2, מחלף עתלית לנוסעים מצפון לדרום: לפני כמה ימים חבר נתפס שם, 30 קמ"ש מעל המותר.

הוא נפרד מ- 750 ש"ח והוסיף לעצמו כמה נקודות.

יצא לי ליראות את הג'טה הזאת כבר כמה פעמים במקומות שונים במחלף- כדאי להיזהר.

:wink:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו שמע על מצלמה חדשה שפועלת בכביש 4 בין ראשל''צ לאשדוד ממש באיזור מחלף יבנה?, הרגע נסעתי 105 באיזור שעקרונית מותר 90 אבל בפועל זה 130 ואני מוכן להישבע שראיתי פלאש, בכלל לא בטוח אם זה רכב עם קסנון בוהק שנסע כמה מטרים טובים מאחורי ואיכשהו נתן הבהוב או שזה היה פלאש.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בהרבה מקומות יש מצלמות קבועות, הכתומות האלה בדרך כלל. הבנתי שלא כולן עובדות במכוון, ויש שיטה לגלות איזו כן עובדת ואיזו לא.

האם זה נכון? אם כן איך יודעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 6 לכיוון דרום, מעט לפני מחלף נחשונים: ג'טה עם מולטנובה שעמדה מתחת לגשר האלקטרוני ירתה פלאשים בקצב מבהיל. אם לא הוולנטיין, גם אני הייתי זוכה בתמונה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני נחשונים לכיוון דרום ,ממש חצי דקה אחרי שיורדים בקסם, יש מן מסוף כזה בצד ימין.

מעבר לבטון כמעט תמיד עומדת שם ניידת או ג'טה לבנה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 6 לכיוון דרום, מעט לפני מחלף נחשונים: ג'טה עם מולטנובה שעמדה מתחת לגשר האלקטרוני ירתה פלאשים בקצב מבהיל. אם לא הוולנטיין, גם אני הייתי זוכה בתמונה.

גשר אלקטרוני לא מגיע אחרי מחלף? ולא לפניו? או שיש שם משהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דברים חשובים יותר לעשות בזמן שאני נוהג בכביש 6 מאשר לבדוק האם הגשר האלקטרוני נמצא לפני או אחרי המחלף (רמז: נהיגה). מה שכן אני יכול לומר זה שבמקום הספציפי הזה, הגשר נמצא מצפון למחלף, לנוסעים לכיוון דרום.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמות חדשות נפרסו על כביש 4,

בצומת נחל חדרה ישנן מצלמות רמזור,

בכביש 4 לכיוון דרום בין צומת ביאליק (חדרה) לבין צומת הרא"ה

נפרסו שני מצלמות לכל כיוון,

בין צומת נחל חדרה - לפל-ים ממוקמת מצלמה, אני בטוח שיש עוד אחת - לא הצלחתי לזהות,

בין צומת פל-ים לצומת בנימינה גם זיהתי מצלמות, לא יודע אם דמה או אמיתיות

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור מיועד למצלמות מהירות בלבד. האם מדובר במצלמות רמזור או מצלמות מהירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת גסטו בכביש 4 בכניסה לחדרה מכיוון צומת א.ת. עמק חפר (כיוון התנועה דרום) ,אחרי תחנת הדלק סונול ובערך מול המצלמה הקיימת לכיוון צפון.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה לעיל נמצאית בין הק"מ 158 לק"מ 159 .

מצלמה חדשה נוספת בכביש 4 לכיוון צפון, אחריצומת פל ים לכיוון אור עקיבא -בין הק"מ ה166 לק"מ ה167.

סאאב ל(ה)נשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה:

בכביש 20 (איילון צפון) שנכנסים מכביש 4 ישנם עמודים חדשים עם התקנים מעל (עמודים עם ההתקן עליהם פרוסים גם בהמשך עם מרווחים שהם לא קבועים, ואני לא מדבר על מצלמות של הבקרה על התנועה אלא מעין לוח עם התקן שפונה לכיוון הנסיעה )

האם אלה מצלמות מהירות חדשות?

תודה לעונים

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני גאטסו-ים חדשים על כביש 4 לכיוון דרום: האחד קצת לפני צומת אור עקיבא והאחר בין היציאה מחדרה לתחנת הדלק דור-אלון.

היתה פה השאלה אם הגאטסו בכביש 4 מחדרה לת.דלק אלון פועלת(בין ק"מ 158 לק"מ 157) ...התשובה היא חיובית!!!

סאאב ל(ה)נשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה פה השאלה אם הגאטסו בכביש 4 מחדרה לת.דלק אלון פועלת(בין ק"מ 158 לק"מ 157) ...התשובה היא חיובית!!!

באיזו מהירות מתבצעת האכיפה,אם אפשר לדעת? כי במצלמה של מחלף השבעה ראיתי פלאשים לרכבים שעקפו אותי כשאני הייתי במהירות של 70 קמ"ש-שימו לב שהשילוט במחלף מראה על גבול של 70!

(לא שמתי לב מהי המהירות המדויקת של הרכב שעקף אותי וקיבל תמונה יפה+בקשת תרומה למדינה).

שנית-מצלמה חדשה במחלף עירון. השמרו לרשיונכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...