Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו GTI לבנה הגיעה לארץ הקודש

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ב"בית אמות" בחיפה הייתי שם וראיתי תפולו GTI מדהימה עם כל התוספות ,ראיתי ת 5 דלתות בסוכנות שם , קצת התבאסתי שלא הביאו תפולו TSI גירסת 3 דלתות ,ורק לפולו GTI מביאים 3 דלתות המחיר גם ככה קצת ייקר (לי לפחות )לאוטו כזה....

יש כמה גולפים 3 דלתות שהגיעו בהזמנה מיוחדת (לא GTI).

תנסה להזמין פולו 3 דלתות, לא נראה לי שתתקל בסירוב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איציק, זה לא בדיוק הזמנה מיוחדת בהתחלה ששיווקו את הגולף 6 במחירון הופיע גרסה של 3 דלתות כמו כן אני סידרתי הזמנה לחבר של אחי גולף 1.4TSI 160 כ"ס בצבע שמפניה 3 דלתות.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים היום חזרתי מהסוכנות עם קטלוג של פולו GTI בידי. המחיר ל5 דלתות לבנה 157000

יש במלאי לשלם ולקחת. האיבזור כולל מערכת מולטימדיה 510 כמו בגולף GTI חלון שמש שנפתח לגמרי.

משום מה למרות שנתוני המנוע זהים לקופרה הפולו מהירה יותר מ0 ל100 בסביבות 0.3 מאיות השניה

אני בטוח שפנים הרכב בכמה רמות מעל הקופרה (יש לחבר ואני נוהג בה די הרבה) שלא לדבר על נוחות נסיעה.

יצא לך לנהוג בפלו GTI שאתה יכול להשוות את ענין הנוחות או שזו סתם השערה?

אגב, עם אילו עוד תוספות מגיע הרכב במחיר הנ"ל? יש לך במקרה רשימת אבזור\מפרט מלאה שלו שתוכל להעלות לכאן? היא פשוט לא מופיעה עדיין באתר שלהם משום מה:roll:

157 זה כולל מיגון ואגרת רישוי או ללא ?

חוץ מזה, תתחדש! ושיהיה בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי, לקראת הסופ"ש אולי יצא לי לבדוק אני מסיק ע"ס המושבים שלי בגולף GTI שהם נוחים ובפולו הם די זהים. יש לי בבית את הקטלוג של הפולו עם המפרט המלא אני לא יודע אם זה נוגד את חוקי הפורום אם אני יסרוק ויעלה לכאן שכולם יוכלו לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנא כתבה של מאקו שפורסמה אתמול

http://www.mako.co.il/cars-cars-news/local/Article-3dabcae827baf21006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=529170498

מישהו כאן כתב 153, מאקו כתבו 150, אז מה נכון? בכל זאת, 3000 זה לא קצת :)

דרך אגב, מישהו יודע אם תיהיה גרסא ידנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה גולפים 3 דלתות שהגיעו בהזמנה מיוחדת (לא GTI).

תנסה להזמין פולו 3 דלתות, לא נראה לי שתתקל בסירוב.

כבר קניתי פולו tsi 1.2 חדשה 5 דלתות כי שאלתי לפני שקניתי אם אני יכול לקנות תגירסה [את הגירסה של ה-]3 דלתות. אמרו לי שלא מביאים תגירסה [את הגירסה של ה-] 3 דלתות רק ת [את ה-] 5 דלתות, אבל גם ה 5 דלתות מעולה, רק שה 3 דלתות יותר יפה, לדעתי.

Volkswagen Polo 1.2 TSI 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ביקורות מעניינות:

http://www.youtube.com/watch?v=BwrrszeQM5c דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=Jw3MEPoIVeU דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=mkqPqScj3EM דרך יוטיוב

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את המבחן האחרון, של אוטואקספרס. ישר ולעניין. רק שהפאביה כל-כך לא desireable, שהייתי מוותר גם עליה.

הקופרה היא היחידה שם שנראית ספורטיבית. היתרון היחידי של הפולו הוא בארץ - בגלל המחיר (שם היא יקרה יותר). מעבר לכך - אני לא מצליח להבין את ה-appeal שלה. היא משעממת למראה וככל הנראה משעממת לנהיגה. כנראה שזו תחושת ה"מיני גולף GTI" שעושה את זה לאנשים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק זה. שמעת מה הוא אמר, "אפילו תוכלו לעבוד על חברים שלכם שיש לכם גולף GTI"...

האיביזה קופרה בעלת מראה ספורטיבי אגרסיבי מאוד (וגם נוסעת לא רע בנהיגה ספורטיבית) אבל אלו היתרונות היחידים שלה.

מעבר לזה, יש בארץ מין סגידה לגולף GTI...

אבל בהתחשב בהפרש המחירים - אם הייתי מחפש רכב בסגמנט הזה כנראה שהפולו GTI הייתה מנצחת...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים וחברות, סוף סוף זה קרה, הילדה הקטנה שלי הגיע !

היום בשעה 13:30 ראיתי את הילדה שלי בפעם הראשונה ..

וכבר לאחר כחצי שעה הייתי איתה בדרך הביתה :)

אז כמו שהבטחתי, התמונה הראשונה :

לגבי ביצועים אני עוד לא כלכך יודע להגיד .. אבל המזגן פצצה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות וחוויות אישיות - באוף טופיק, בבקשה

בפורום "כללי" יערכו דיונים אינפורמטיבים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים וחברות, סוף סוף זה קרה, הילדה הקטנה שלי הגיע !

היום בשעה 13:30 ראיתי את הילדה שלי בפעם הראשונה ..

וכבר לאחר כחצי שעה הייתי איתה בדרך הביתה :)

אז כמו שהבטחתי, התמונה הראשונה :

לגבי ביצועים אני עוד לא כלכך יודע להגיד .. אבל המזגן פצצה ;)

התמונה לא עובדת?

Volkswagen POLO 6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...