Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו GTI לבנה הגיעה לארץ הקודש

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לטענת VW, הפסקת יצור ה 1.4 TSI הנוכחי (עם סופרצ'ארג'ר וטורבו) היא בגלל עלויות ייצור גבוהות ולא בגלל בעיות אמינות.

ה 2.0 גם שוקל יותר, מזהם יותר וצורך יותר דלק. לא בטוח שקהל היעד של מכוניות מהסוג הזה מחפש את זה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רק עכשיו רואה את זה!

אבל אני חייב לציין שלפי הכוחות סוס ולפי האוטו זה נשמע ממש חלום טוב לחובבי הפולו למינהים!

אבל יקר יחסית לפולו כזאת 170+- זה דיי הרבה, אבל ממש נראת טוב ויפה!

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטענת VW, הפסקת יצור ה 1.4 TSI הנוכחי (עם סופרצ'ארג'ר וטורבו) היא בגלל עלויות ייצור גבוהות ולא בגלל בעיות אמינות.

ה 2.0 גם שוקל יותר, מזהם יותר וצורך יותר דלק. לא בטוח שקהל היעד של מכוניות מהסוג הזה מחפש את זה.

בגלל זה כתבתי שמועות... לא מידע ממקור ראשון...

I stand corrected

אגב, לך תדע אם לא מדובר באמתלה של עלויות ייצור גבוהות והסיבה האמיתית הינה בעיות אמינות... (הרי כולנו שמענו על כמה מרכבי הקונצרן ששברו מנוע בשנה הראשונה...).

באשר לקהל היעד, גם כאן יש צדק בדברייך אבל יצרני הרכב הרי יוצרים תחרות בינם לבין עצמם ע"מ להגביר מכירות (ע"ע איביזה אף אר מול קופרה)...

אפשר היה לעשות גם ולפחות גיר ידני ...

נב. למי שטרם הספיק לראות:

http://auto.co.il/כתבה-26854-פולקסווגן-פולו-GTI-הגיעה-לישראל.aspx

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להתקין טלפון בלוטוס במסך צריך להוסיף 3200 ש"ח (זה כולל שליטה על הטלפון מההגה) ...

פשוט מטורף לדרוש תוספת של 3200 ש"ח על קשקוש שבקיה פיקנטו שעולה חצי מחיר מגיע כסטנדרט!!!:shock:

אגב, לך תדע אם לא מדובר באמתלה של עלויות ייצור גבוהות והסיבה האמיתית הינה בעיות אמינות... (הרי כולנו שמענו על כמה מרכבי הקונצרן ששברו מנוע בשנה הראשונה...).

כן, גם את הגולף MK4 הם גנזו שנתיים לפני הזמן בגלל "עלויות הרכבה גבוהות" :roll:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מטורף לדרוש תוספת של 3200 ש"ח על קשקוש שבקיה פיקנטו שעולה חצי מחיר מגיע כסטנדרט!!!:shock:

זה חלק מהטריק. דיברתי על זה עם מישהו שבבעלותו חנות ידועה להתקנות של מוצרים לרכב, והוא אומר שחלק מיצרני הפרימיום (בעיקר הגרמנים) מתכננים את רכיבי האפטרמרקט OEM כך שיהיו מותאמים לציוד המקורי שעל הרכב, עם הגנות כאלו ואחרות שמקשות על התקנה של מוצר לא מקורי מעל גבי המערכת המקורית. אם אתה רוצה משהו לא מקורי - תחליף את כל ה-head unit. אם אתה רוצה מקורי - בלא מעט מקרים תהיה חייב לקנות את הבלוטות', GPS וכדומה - ישירות מהיצרן ובמחירים מופקעים.

בכל מקרה, לטעמי ה-3 דלתות נראית נחמד. ה-5 ממש סתמית. אני מתקשה קצת להבין את ההתלהבות האדירה כאן. אתם אפילו לא יודעים איך האוטו נוסע... אפקט פולקסווגן?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם יש לה תאורת לד שחסכו בצ'מפיון :lol: את ה-BT לפחות מציעים כאופציה :wink:

עריכה: את הקופרה כנראה יורידו לאיזור המחירים של הדור הקודם? זה היה 135-140K אם אינני טועה. ירידה קצת דרסטית, אבל אין עכשיו שום הגיון לרכוש אותה במחיר הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיקנטו יש מסך מגע שאפשר לחייג ממנו? (אגב, התשובה היא לא, לפי התמונות שפרסמו).

הרי אין עליה כל מידע באתר היבואן, וכתבת את מה שכתבת סתם כדי להתריס, והאמת היא שזה נראה פשוט כמו חוסר דיוק מכוון, או סוג של הטעיה די מקוממת. אתה הרי יודע שלא מדובר על אותו דבר. למה לרכוש אסטרה 1.4T אם יש קורסה?

יש מספיק דברים שאפשר לצאת נגדם, לא צריך להיטפל דווקא לדברים בהם הם מקדימים בדור שלם את היצרנים/יבואנים האחרים (כי הרי האבזור הוא בחירה של היבואן בסופו של דבר, היכן שבכלל אפשר להתקין). גם לטויוטה יש כזה מקורי. רק 17K ש"ח וזה שלך (כולל ה- GPS)... באלפא אין את זה בכלל. עד שלא יהיה לך, לא תבין את היתרון של זה. אצלנו, זה כבר ממש הפך לשיקול מבחינת אבזור הרכב. כן, נשלם על זה יותר אם צריך, בהנחה ושאר החבילה מתאימה. ניסית פעם לחייג מהפתרון של לקסוס? פשוט על-הפנים וסכנת נפשות. ניסית פעם לחייג מדיבורית שלושה כפתורים שהציעו לי באלפא? פשוט לא נוח, זה היה קיים כבר לפני חצי עשור, שלא לדבר על זה שזה בלתי אפשרי פרקטית לביצוע אלא אם חנית בצד - אבל אז אתה לא צריך את הדיבורית מלכתחילה - דחוף אזניה לאוזן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שמועות על הפסקת ייצור מנועי ה-1.4TSI בגלל תקלות כאלה ואחרות ובנוסף בתור בעלים לשעבר של איביה קופרה 2010' גיר ה- DSG7 מאוד לא מוצלח לטעמי (לפחות בשילוב עם מנוע ה-1.4).

דווקא לטעמי הוא השתלב מצויין עם מנוע ה- 160 (כמובן למעט היום שבו הוא היה צריך החלפת מוח...). תיפקד מעולה גם בפקקים וגם בעליות לכרמל, והוריד הילוכים מתי שצריך. אולי יש שוני בין התוכנות ו/או החיבור באיביזה, כמו שהיו השבתות מנוע TSI אצל סקודה אבל לא ידוע לי על VW.

בעיות במנוע הזה היו - לפי ניסיונות לברר בעבר כולל של חבר'ה מהפורום - רק כאן ובאוסטרליה, בשל בעיות עם הדלק. לא ידוע לי על בעיות כאלה אחרי שהתאימו את תוכנת המנוע, ולי לא היתה כל בעיה ב- 25K ק"מ שבנעתי עימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם את הגולף MK4 הם גנזו שנתיים לפני הזמן בגלל "עלויות הרכבה גבוהות" :roll:

אני מניח שהתכוונת ל- MK5, ובכל מקרה, ידוע לך על איזה בעיות שם? כי בד"כ אחרי רמיזות כאלה יש איזו תגובה שמבקשת גיבוי... אגב, מי שקנתה ממני את ה- TSI כבר נוסעת עליו יותר משנתיים בלי שום בעיה (כלומר הוא כבר בן יותר מארבע), ואני מזכיר - DSG, טורבו כפול, וכו'.

ממש לא מבין את השנאה שלך למותג הזה, כפי שהיא באה לידי ביטוי כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי אין עליה כל מידע באתר היבואן, וכתבת את מה שכתבת סתם כדי להתריס, והאמת היא שזה נראה פשוט כמו חוסר דיוק מכוון, או סוג של הטעיה די מקוממת. אתה הרי יודע שלא מדובר על אותו דבר.

תשמע, אין שם מסך מגע (שכנאה באמת נוח אם אתה כל כך אוהב אותו), אבל הנקודה היתה שברכב שעולה פי 2 פחות יש דברים שאין כאן. מצד שני, פיקנטו זה מקרה מיוחד ויש יותר מפריט איבזור אחד שאין אותם ברכבים יותר יקרים..

בכל מקרה, לדעתי האישית הפולו זה רכב יפה מאוד בגרסת GTI, הבעיה העיקרית שלו היא כללית לכלל קטנות חמות מבית VAG - היעדר התיבה הידנית. מה גרם להם לקבל החלטה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי אין עליה כל מידע באתר היבואן, וכתבת את מה שכתבת סתם כדי להתריס, והאמת היא שזה נראה פשוט כמו חוסר דיוק מכוון, או סוג של הטעיה די מקוממת. אתה הרי יודע שלא מדובר על אותו דבר .

אני באמת ובתמים מתנצל שפגעתי בציפור נפשך והעזתי להגיד משהוא רע על היצרן הקדוש העונה לשם פולקסוואגן. באמת סליחה.

רק שאת העובדות אי אפשר לשנות, בקאיה פיקאנטו שעולה כ 70K ש"ח אתה מקבל את דיבורית ה BT המקורית כסטנדרט!

אם אני לוחץ על טאצ-סקרין או על כפתור אמיתי זה כבר באמת קשקוש לא רלוונטי מבחינתי, בטח לא משהוא שמצדיק 3200 ש"ח.

אני מניח שהתכוונת ל- MK5, ובכל מקרה, ידוע לך על איזה בעיות שם? כי בד"כ אחרי רמיזות כאלה יש איזו תגובה שמבקשת גיבוי... אגב, מי שקנתה ממני את ה- TSI כבר נוסעת עליו יותר משנתיים בלי שום בעיה (כלומר הוא כבר בן יותר מארבע), ואני מזכיר - DSG, טורבו כפול, וכו'.

ממש לא מבין את השנאה שלך למותג הזה, כפי שהיא באה לידי ביטוי כאן.

אכן, טעות סופר, התכוונתי ל 5.

שנאה? :shock:

אפילו לא ביקורתיות, מקסימום ראיה ריאלית ללא כחל ושרק.

בטח לא משהוא שאתה מכיר עם משקפי VW הוורודות שלך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...