Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: מיני קאנטרימן עלה לישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

1. לא עברתי שם שם על דוחות המסירות של BMW, אבל בוא לא ניתמם, אין הרבה מצבים בהם קיים פער גדול כל כך בין רמת המכוניות לבין רמתו של קהל הלקוחות האופייני שלו. תעבור באולם התצוגה שברחוב המסגר הבט בטיפוסים שמסתובבים שם ותבין לבד

2. לגבי הוצאות האולם במסגר, אני לא יודע מה ההסדר עם מיני, האם רכישת אולם נפרד עיצובו ומיתוגו הם בהכרח באחריות המפיץ המקומי או שיש השתתפות של היצרן? סביר להניח שכן. חוץ מזה מה בדיוק הבעיה במכירת פחות מכוניות אבל במתח רווחים גבוה לכל יחידה? אין פה שום סתירה למה שאמרתי, מטרת המחירים המנופחים הם לסנן את הנודניקים ולהישאר עם אלו שעסקה איתם לא נופלת על חסרון כיס

3. אני לא יודע אילו מכוניות אתה מוכר, ואולי מכירות בעולם הרכב הן לא המקום להתרשם ולעמוד על טיבם של אנשים. העולם מלא באנשים שאין כל מתאם בין רמת המשכל שלהם לבין הקלות בה ניתן לגרום להם להוציא סכומי עתק.

אבל מכל מקום, לשלם סכום כזה על מכונית כזו זה טמטום איך שלא תהפוך את זה. הדבר רחוק מכל הצדקה אפשרית. אגב, הרוכש עצמו לא חייב להיות המטומטם, זו בהחלט יכולה להיות האישה או הבת, אבל המעשה עצמו - לא מעיד על עודף אינטילגנציה.

אין שום בעיה באבא שקונה מכונית לבת שלו, אבל מיני? ב-200K? האם לשתי האקסיות הייתה מכונית ב-200 אלף שקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קפצנו לבקר בארוע ההשקה המקומי של הקאנטרימן, שנערך בשישי האחרון בנאות-קדומים.

מזג האוויר היה נפלא, הכיבוד היה מצויין, המלצריות היה אדיבות ואפילו קליסטרו הקוסם דפק יופי של הופעה והצליח לנהוג בקאנטרימן

בעיניים עצומות סביב האגם הקטן שבשמורה.

אהה, כן, היתה גם מכונית. שתיים, ליתר דיוק. קשה שלא להתרשם לטובה ממכונית שתג המחיר ההתחלתי שלה נע סביב

250 אלף ש"ח. תא הנוסעים של הקאנטרימן מציג עיצוב ייחודי ומרשים, כולל גימיק חביב בדמות מסילת אבזור שרצה בין שני המושבים

האחוריים וכוללת שתי מאפרות ונרתיק קשיח למשקפי שמש שנעים קדימה-אחורה. במגע ראשוני הכל מרגיש איכותי ונעים, אבל גם

עמוס בשלל מתגים וכפתורים קטנים שדורש הסתגלות. סיבוב ההתרשמות הקצרצר לא באמת אפשר לנו לתהות על קנקנה של

הקאנטרימן וחבל, כי כן הצלחנו לזהות ניצנים של פוטנציאל בגרסת הקופר S ALL4.

כמה תמונות מהארוע:

Img_4598.jpg

Img_4586.jpg

יואל ורוני וויס, בעלי השליטה בקמור, עם הדוגמנית טל ברקוביץ':

mini-101126-297.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה שלא להתרשם לטובה ממכונית שתג המחיר ההתחלתי שלה נע סביב 250 אלף ש"ח.

תג המחיר מכתיב את האיכות, או להיפך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא בהא תליא.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת התעניינתי ברכב פה בשוויץ בתור מחליפה לטווינגו, המחיר שרוצים עליה פה ממש מטורף, 37 אלף פרנק (תכפילו בל3.8).

אז כנראה שלא רק בארץ השתגעו עם המחירים :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיפים למכור 1 ולהרוויח עליה 100K מאשר 10 ולהרוויח עליהם 10K

ויש לקוחות שכסף יש להם , ולא רוצים שיקיריהם ייסעו ברכב "המוני". ובד"כ הם לא טיפשים אלא יש להם הגיון אחר מאשר לאנשים הפשוטים.

הם גם קונים שעון ב 50K כאשר אפשר לקנות שעון שעושה את אותם הפעולות ב 500 ש"ח בלבד.

כך מתקיימת לה נוסחה שעובדת ועובדת ועובדת... ושני הצדדים נהנים ושיתפוצצו הקנאים "והמבינים"

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון לא דוגמה מוצלחת. אם אתה יודע מה אתה קונה, אתה גם נהנה ממנו, בין שהמדובר בהנאה הפרטית שלך, או זו שב"הערכתו" של מי הרואה אותו על ידך ומבין מה הוא רואה, וגם מחזיק בנכס שמחירו בהחלט יכול לעלות ובאופן משמעותי. אף אוטו חדש לא יודע לעשות את זה. אשר למיני, היא מאוד יקרה הן יחסית והן אבסולוטית ומבחינה זו לפחות מקנה לקונה תדמית כמעט מופקרת, כל כך עשיר שבאמת לא מזיז לו כמה הדבר הזה עולה וגם אין לו שום ענין לעשות חשבון. די לו שהוא רוצה כזה. יש כאלו שסוג "פוזה" כזה בהחלט מדבר אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? ראיתי היום בעיתון שם מוכרים את הקופר (מיני קופר, הדגם הזול ביותר שלהם , כנראה) ב- 170K.

יודעים מה? לא נורא ביחס לרכבים אחרים באותו סגמנט.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אגב, 2 האקסיות שלי היו מאלו שאבל'ה קנה להן אוטו, לא רק שהן ידעו להעריך כסף אלא הלוואי עלי להגיע למה שהן יגיעו בחיים)

פה, אגב, טמונה בעיה שלא קשורה ישירות לשרשור. הרי אם הן תגענה למשהו בזכות זה שלאבא שלהן יש כסף ואתה לא - כאן טמונה הבעיה במדינה. הכוונה היא, שברור כמובן, שלהן קל יותר להגיע למעמד מסוים, כי אולי יש להן כסף ושיוך מהבית. השאלה היא מה מונע ממך. אם אתה מדבר על תקרת הזכוכית של האלפיון העליון - אני מבין. אבל אם אתה מדבר על העשירון העליון - לשם עדיין אני לא חושב שיש מחסומים להגיע במדינה שלנו, כמובן עם הרבה מאמץ.

לגבי זה ששתיהן היו מאותו "מעמד", השאלה היא כמובן מה דוחף איתך לצאת דווקא עימן, והאם אתה מקווה להתחתן את דרכך על הכסף? זה לא תמיד רע, אבל ממה שאני ראיתי, זה לא תמיד נגמר טוב... במאמר מוסגר אני אציין, שבאזורים רבים ברמכז, אבל גם בחיפה (כרמל) למשל, קשה למצוא מישהי או מישהו שההורים שלו/שלה לא עוזרים ברכב/דירה וכו'. ואני מאוןד מפרגן, הלוואי עלי. לא בטוח שאם אוכל אקנה לבן שלי (טפו טפו טפו) מיני חדשה, אבל איזה טנק יד2 עד שילמד לנהוג - כנראה שכן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואל ורוני יודעים שקראתם לאווזים על שמם?

אני שעה מסתכל בתמונה, סוף סוף הבנתי שיואל זה זה מימין ורוני זה זה משמאל עם המקור הגדול, אבל לעזאזל, אני לא מוצא את הדוגמנית!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעדיף לצאת עם ג' יפית.

חזק ! :)

ברור שמיני זה מותג לפני שזו מכונית (שלא כמו בעבר הרחוק), אבל עדיין - רבע מיליון ש"ח אמורים לראות הרבה יותר ממותג.

לפי דעתי, לא יימכרו הרבה מכוניות מהדגם הנ"ל, כי גם אנשים עם הרבה כסף, אשר הדרישה הראשונה שלהם היא מותג, עוצרים לרגע וחושבים על התמורה עבור רבע מיליון ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...