Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: מיני קאנטרימן עלה לישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שעה מסתכל בתמונה, סוף סוף הבנתי שיואל זה זה מימין ורוני זה זה משמאל עם המקור הגדול, אבל לעזאזל, אני לא מוצא את הדוגמנית!

זה כמו החידון לילד.

לפי דעתי, לא יימכרו הרבה מכוניות מהדגם הנ"ל

הגעת למסקנה לבד לגמרי?:-)

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן :).

כאשר ציטטת אותי, קטעת את המשפט באמצע, בקטע בו נימקתי את הטענה.

אני מבין מכך שאתה חושב אחרת, אשמח לשמוע את דעתך (שלא יהיו אי-הבנות, אני לא ציני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה,

1. לא עברתי שם שם על דוחות המסירות של BMW, אבל בוא לא ניתמם, אין הרבה מצבים בהם קיים פער גדול כל כך בין רמת המכוניות לבין רמתו של קהל הלקוחות האופייני שלו. תעבור באולם התצוגה שברחוב המסגר הבט בטיפוסים שמסתובבים שם ותבין לבד

2. לגבי הוצאות האולם במסגר, אני לא יודע מה ההסדר עם מיני, האם רכישת אולם נפרד עיצובו ומיתוגו הם בהכרח באחריות המפיץ המקומי או שיש השתתפות של היצרן? סביר להניח שכן. חוץ מזה מה בדיוק הבעיה במכירת פחות מכוניות אבל במתח רווחים גבוה לכל יחידה? אין פה שום סתירה למה שאמרתי, מטרת המחירים המנופחים הם לסנן את הנודניקים ולהישאר עם אלו שעסקה איתם לא נופלת על חסרון כיס

3. אני לא יודע אילו מכוניות אתה מוכר, ואולי מכירות בעולם הרכב הן לא המקום להתרשם ולעמוד על טיבם של אנשים. העולם מלא באנשים שאין כל מתאם בין רמת המשכל שלהם לבין הקלות בה ניתן לגרום להם להוציא סכומי עתק.

אבל מכל מקום, לשלם סכום כזה על מכונית כזו זה טמטום איך שלא תהפוך את זה. הדבר רחוק מכל הצדקה אפשרית. אגב, הרוכש עצמו לא חייב להיות המטומטם, זו בהחלט יכולה להיות האישה או הבת, אבל המעשה עצמו - לא מעיד על עודף אינטילגנציה.

אין שום בעיה באבא שקונה מכונית לבת שלו, אבל מיני? ב-200K? האם לשתי האקסיות הייתה מכונית ב-200 אלף שקל?

זה שאתה לא עברת על דוחות המסירה של קמור זה בסדר אבל עם לא עברת אז למה סתם להכפיש מותג ויבואן?

אגב, אני עובד קמור לשעבר ומכיר את הנתונים לא רע בכלל אז די עם ההכללות והסטיגמות.

היצרן לא משתתף בשום דבר בעלות האולם, אם כבר רק מעמיס עוד דרישות והוצאות.

אם כבר לטעון שמיני מפסידה בכוונה זה כדי שיוכלו לקזז את זה ולקבל הקלות מהזרועות שכן מרויחות אבל גם לזה יש גבול...

זה שעולם מלא בכאלו (ובישראל זה משמעותית פחות מרוב העולם הנאור לפי הרגשתי) לא אומר שאתה צריך לזלזל במי שכן יכול להרשות לעצמו לקנות את הרכבים הנ"ל, זה דיבור של ילד וקשה לי להאמין שאתה באמת מתכוון לכל מה שרשמת למעלה.

אגב, לשאלתך האחרונה: כן, לשתיהן היו רכבים של למעל 200K ש"ח (למה לי אין אבא שייקנה לי איוו :cry:)

פה, אגב, טמונה בעיה שלא קשורה ישירות לשרשור. הרי אם הן תגענה למשהו בזכות זה שלאבא שלהן יש כסף ואתה לא - כאן טמונה הבעיה במדינה. הכוונה היא, שברור כמובן, שלהן קל יותר להגיע למעמד מסוים, כי אולי יש להן כסף ושיוך מהבית. השאלה היא מה מונע ממך. אם אתה מדבר על תקרת הזכוכית של האלפיון העליון - אני מבין. אבל אם אתה מדבר על העשירון העליון - לשם עדיין אני לא חושב שיש מחסומים להגיע במדינה שלנו, כמובן עם הרבה מאמץ.

לגבי זה ששתיהן היו מאותו "מעמד", השאלה היא כמובן מה דוחף איתך לצאת דווקא עימן, והאם אתה מקווה להתחתן את דרכך על הכסף? זה לא תמיד רע, אבל ממה שאני ראיתי, זה לא תמיד נגמר טוב... במאמר מוסגר אני אציין, שבאזורים רבים ברמכז, אבל גם בחיפה (כרמל) למשל, קשה למצוא מישהי או מישהו שההורים שלו/שלה לא עוזרים ברכב/דירה וכו'. ואני מאוןד מפרגן, הלוואי עלי. לא בטוח שאם אוכל אקנה לבן שלי (טפו טפו טפו) מיני חדשה, אבל איזה טנק יד2 עד שילמד לנהוג - כנראה שכן.

תעשה לי טובה, זה דרכו של העולם בייחוד העולם הקפיטלסטי ואיך שלא תהפוך את זה זה גם לגיטימי.

אני אישית יודע במה אתה עובד ואחת הסיבות שאתה עוסק במה שאתה עוסק היא כדי לספק עתיד טוב יותר לילדיך ולפתוח בפניהם אופציות שלא תיהיה יכול לפתוח להם אם תיהיה מאבטח בקניון לדוגמא (מבחינה כלכלית כן? אין לי שום דבר נגד מאבטחים :wink:)

ולמה אתה חושב שמשהו מנע ממני?

אני כולה בן 26 ואמנם לא מיליונר אבל מתחיל להיסתדר יחסית לגילי (וכן, קרש הקפיצה הראשון שלי היה שמצאתי מישהו שיחתום לי ערבות למשכנתא הראשונה שלי ואני לא מתבייש בזה)

מה שדחף אותי לצאת איתן היה המראה והאופי, לא ידעתי בהתחלה כמה כסף יש לאבא שלהן בבנק (זה היה בונוס שגיליתי מאוחר יותר :) )

אמנם הייתי שמח אם אבא של אישתי לעתיד (החל ממחר :twisted:) היה יכול לקנות לנו עוד דירה או לממן את החתונה אבל לצערי הוא לא יכול וממש אין לי בעיה עם זה.

אגב, הסיבה שצעירים לא יכולים לקנות דירה לבד היא נטו היתפנקות, הרוב לא מוכנים לקנות דירה ג'יפה באיזור לא משהו ובוכים שהם לא יכולים להרשות לעצמם דירה ראשונה שתיהיה חדשה מקבלן באיזור טוב יחסית.

ואני אכתוב שוב: גם בצחוק לא הייתי קונה את הרכב הנ"ל ובטח ובטח במחיר הזה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב!

וכמובן שלא התכוונתי באמת שאתה אישית מתחתן מהסיבה הזו, אלא שזה קורה גם לטובים ביותר, והתוצאות לא תמיד טובות.

זה כמובן לגיטימי לנסות לשפר את מצבך תמיד - ואכן אני עובד קשה לשם כך. לצערי, גם הוריה של אשתי לא ייקנו לי כנראה לעולם STI, אבל הם כן בייבי סיטר נהדרים לנכד, וזה מה שחשוב :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטנלי פישר לא מזמן ציין את הרעה החולה בבועת הנדל"ן הישראלי והיא....

עזרה מסיבית של ההורים לרכישת דירה לילדיהם.

אבל רק כאן שרשור מתחיל במיני ונגמר בדירה , חתונה וכו'

ומזל טוב לדג.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מכך שאתה חושב אחרת, אשמח לשמוע את דעתך (שלא יהיו אי-הבנות, אני לא ציני).

אף אחד לא חושב אחרת.

אתה פשוט ציינת את המובן מאליו...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...