Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחרת חלונות ובעיקר השמשה האחורית בכרמיאל

שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני יודע שהנושא הזה דובר הרבה בפורום אבל חיפשתי ולא מצאתי את מה שאני צריך.

בכל מקרה העניין הוא כזה, פניתי לדמתי שמשות - sun defender, לגבי השחרת החלונות ע"י הדבקה.

הבחור הציע לי 1100 שקל תמורת השחרה של כל החלונות כולל השמשה האחורית. שזה מחיר לדעתי סביר תמורה לאיכות שלו.

ראיתי שאצלו בפוסטר של העסק כתוב שיש אישור ממשרד התחבורה. אז שאלתי אותו על איזה אישור מדובר.

הוא אמר לי שלגבי השמשה האחורית , אם עושים את זה אצלו זה יהיה חוקי. אמרתי לו שאני לא מכיר חוק שמותיר לעשות הכהיה של השמשה האחורית. הוא אמר שזה כן חוקי, ומידה ויעצרו אותי על השמשה האחורית, הוא נותן את כל הכסף חזרה של ההשחרה.

רציתי לדעת למה הוא כ"כ בטוח שזה חוקי? עד כדי כך שהוא מוכן להחזיר את הכסף חזרה, כי לפי מה שאני יודע זה עדיין לא חוקי.

לא ציינתי לפני זה, מדובר בהונדה סיויק 2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת למה הוא כ"כ בטוח שזה חוקי? עד כדי כך שהוא מוכן להחזיר את הכסף חזרה, כי לפי מה שאני יודע זה עדיין לא חוקי.

השחרת חלונות בקדמת הרכב אינה חוקית, דובר על כך בשרשור הזה כאן :arrow:, אתה יכל לקרא על כך.

גם אם הכסף יוחזרת לך על ידי המתקין, את הרשעת התנועה/הורדה ואת הדוח תנועה הוא לא יכל יהיה למחוק לך.

הצעה קטנה, את השמשה האחורית לא להשחיר, מכיוון שבוחנים יכולים להכשיל אותך על כך בטסט השנתי, לכן אפשרי בתור תחליף לרכוש וילון מההום סנטר/אייס ולהתקין, כך שאם צריך להוריד את הוילון, פשוט מורידים שני ווים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצ"ב תמונה שהסתובבה לפני כמה זמן בפורומים

השחרת חלונות.jpg

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמשות צד אחוריות ושמשה אחורית מותרים כרגע בהשחרה. שמשה קדמית ושמשות צד קדמיות אסורות בהשחרה. זה החוק, פשוט.

אסור להשחיר שמשה אחורית !

אני מבין את כוונת פותח הטופיק, אבל אתה צריך לדעת שהתשובה הרשמית היא לא, אסור להשחיר. מצד שני, "אנשים" שונים טוענים שהשוטר/בוחן לא יבדוק זאת - על כזה דבר, אני, אישית, לא מוכן להסתמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא מובן?

המסמך הוא של משטרת ישראל שאומר לא לתת קנס או להוריד רכבים מהכביש במידה והשמשה האחורית מושחרת.

ברגע שתראה מסמך זהה של משרד התחבורה שמאשר השחמה כזאת תוכל להשחים בלי דאגה שבטסט לא תעבור.

את הסיפורים על "עברתי כבר 10 פעמים עם כל החלונות באוטו שחורים בלי בעיה" כבר שמענו:lol:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...