Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש סיאט איביזה 1.6 105 כ"ס ב 95K ?

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 4893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרך אגב, מישהו שם לב שבמבצע זה (המבצע על ה 1.6 שנגמר) הדגם המוצע הוא עם 4 כריות אוויר, ולא 6 כמו שהיה במבצע הקודם עם ה 1.4 ?

האם מישהו יכול לאשר שזה באמת נכון? ולמה לעזאזל זה ככה?

איתי ,

קבל צל"ש ליכולת ההבחנה החדה שלך.

בשירשור התגובות הנוכחי מעל 300 התייחסויות ואתה הראשון ששם לב לנתון מהותי וחיוני.

אתה כמובן צודק שבמבצע THINK FAST1 לגבי האיביזה 1.4 הלקוחות קיבלו 6 כריות אוויר. במבצע THINK FAST2 לגבי

דגם ה 1.6 המודעה מבליטה בגדול את התוספת "המדהימה" של מערכת המולטימדיה "בשווי 8,890 ש"ח" . השוואה קצרה

למודעת המבצע הקודמת מגלה זהות רבה , אך כמובן הושמטה השורה של " 6 כריות אויר".

שני פתגמים עולים בדעתי כמייצגים את העניין : "אין ארוחות חינם" ו "יודע צדיק נפש בהמתו".

כנראה , היבואן הבין את האטרקטיביות בהצעת מערכת מולטימדיה בערך "יוקרתי" לקהל הפוטנציאלי , ומצד שני קיצץ בעלויותיו

בהזמנת דגם נחות משמעותית במפרט הבטיחותי. עובדה , הוא צדק - ראו כמה התייחסויות היו בשירשור הנוכחי על המערכת

ואף אחד לא שם לב לנחיתות הבטיחותית .

רצוי שיובן , האיביזה קיבלה 5 כוכבי בטיחות NCAP באיבזור 6 כריות. למעשה 4 כריות משמעותן הגנה לקוייה בתאונת צד לנהג

ולנוסעים כולל מאחורה. העיקר שיש לנו "חבילת מולטימדיה שמעלה לך את הדופק" (ציטוט מהמודעה).

שיהיה מובן, לעיתים , תוספת שתי הכריות משמען אם הנהג/נוסע יבלה בבית לווינשטיין לשארית חייו או לא....

לנוחיות הפורום מצרף את תמונת שתי המודעות "לחושבים מהר".

בנוסף מצרף קישורים , באדיבות ממשלת ישראל , לדגמי האיביזה המדוברים (וכן , יש בארץ 1.6 SC ידנית עם 6 כריות אויר).

איביזה SC 1.4 :

http://info.mot.gov.il/APPL/CAR-TYPE/moreDetails.php?type=rehevprati2&kodDegem=02260&SemelTozar=0778

איביזה 1.6 SC שבמבצע - 4 כריות :

http://info.mot.gov.il/APPL/CAR-TYPE/moreDetails.php?type=rehevprati2&kodDegem=02200&SemelTozar=0778

איביזה 1.6 SC שלא במבצע - 6 כריות :

http://info.mot.gov.il/APPL/CAR-TYPE/moreDetails.php?type=rehevprati2&kodDegem=02220&SemelTozar=0778

מעניין מה דעת המשתתפים - אולי אני חי בסרט וכל האחרים מעדיפים את מערכת המולטימדיה הסינית בהתקנה מקומית של

רדיו מילאנו בבני ברק (שבאה במקום מערכת שמע מקורית של בלאופונקט שמותקנת אצל היצרן) על תוספת הבטיחות ?

tf1x.jpg

tf2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם באמת נראה לך שזה המשחק ?

המערכת בגלל שיש פחות 2 כריות (שקיבלו את החמישה כוכבים) ???,

אין מצב שאתה רציני !

וניר,

תודה על הפרגון (אשמח לשמוע מה התכוונת חירטוטים).

לגבי מה שכתבת (GPSׂׂ) אז המחיר הוא קרוב למה שכתבת אך לא חייבו אף לקוח (לפחות ממה שאני יודע/שמעתי/ראיתי)לקחת ,המחיר הוא הצעה כך שלהגיד גניבה וכד' זה לא לעניין וזאת כי אם הסכמת לשלם אז זה אומר שעשית זאת מתוך חשיבה .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל ש DKNY2 לא מגיב ללקוחות עם כל הבעיות והרעשים באיביזה החדשה... צריך לדעת לתת שרות גם שיש בעיות ולא רק לקפוץ שמשהו פה מתלבט לגבי קנית רכב חדש

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו שקיבל את הרכב שבמבצע הנוכחי (זה שנגמר לא מזמן) יכול לומר לי מה הקוד של הדגם בשביל הביטוח?

ראיתי פה כמה תשובות סותרות, והייתי שמח לדעת מהו הקוד המדוייק.

כמו כן, יכול להיות שלדגם הספציפי הזה, בגלל שיש לו יש 4 כריות בלבד, אולי יש קוד דגם שונה (שעלות ביטוחו גבוהה יותר).

beamvelavan , תודה על הקישורים שצרפת.

האם אתה יודע כמה כוכבים קיבלה הסיאט עם 4 כריות? האם ההבדל משמעותי? והאם לדעתך ניתן בתוספת תשלום לקבל אותה עם 6 כריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל ש DKNY2 לא מגיב ללקוחות עם כל הבעיות והרעשים באיביזה החדשה... צריך לדעת לתת שרות גם שיש בעיות ולא רק לקפוץ שמשהו פה מתלבט לגבי קנית רכב חדש

מה אני נראה לך ,יועץ שירות של צ'מפיון או משהו דומה ???(ממש לא באם חשבת שכן),

זה שאני עובד בצ'מפיון ובא לי (מהכיף שלי בלבד !!! ) לעזור לחלק מהלקוחות זה לא אומר כלום בדיוק כמו מנהלי האולמות שיש כאן,סוכני מכירות שיש כאן וכתבי רכב גם כן שכותבים ואף מייעצים.

וידידי,

תגיד מה שתגיד אבל כמו שאתה מכיר את האלפות וכד' אז אני מכיר את כל רכבי החברה כך שברור שאני אעזור ואף אמליץ,כמו כן אמליץ על עוד רכבים (חפש ומצא)וזה ללא קשר להיכן שאני עובד אז בבקשה לרדת מהעץ המאוד גבוהה שאנשים כאן מטפסים .

ומען רגיעה אז אני עוזר גם לאלה שיש בעיות (בדוק עובדות לפני ליכלוכים) .

חג שמח.

נ.ב

תבין שאי אפשר לעזור לכולם גם אם רוצים וזאת מכיוון שאנשים קוראים היום בכל מקום גם שטויות ורצים עם זה בכל הכוח בלי לעצור ולהקשיב (דומאת ההשוואה בין הגיר הרובוטי של טויוטה לבין הDSG ) .

דדי,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות, אך לפי בירור של חבר טוב שקנה את האיביזה שווי מערכת המולטימדיה

הנ"ל במציאות לא עולה על 2,000 ש"ח.

הדגם הישן של מערכת המולטימדיה שהם נתנו עם האוטו הוא Necvox HQ1.2 , והוא באמת עולה 2000 ש"ח.

הדגם הנוכחי שאיתו מגיע הרכב הוא Necvox HQ3 , והוא עולה כבר בין 3000 ל 4000 שקל (למרות שזה כולל את ה GPS, שבסיאט לא נותנים אלא אם כן מוסיפים כסף).

בכל מקרה, המערכת עצמה אמורה להיות סבירה פלוס (שלא כמו הדגם הישן שהם נתנו) אז שיבדוק איזה מהדגמים יש לו.

הייתי שמח לשמוע את חוות דעתך (או חוות דעתו של חברך) לגבי המערכת עצמה.

וחשוב לציין שסיאט נותנים עם המערכת גם מצלמת רוורס (לא שזה שווה הרבה מאוד אבל בכל זאת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם באמת נראה לך שזה המשחק ?

המערכת בגלל שיש פחות 2 כריות (שקיבלו את החמישה כוכבים) ???,

אין מצב שאתה רציני !

.

תתפלא, אני בהחלט רציני.

אם נשווה את שתי מודעות מבצע THINK FAST מס'1 ל מס' 2 (1.4 מול 1.6) בולטת מאוד התמונה הבאה :

במבצע 2 האלמנט המרכזי המובלט הוא מערכת המולטימדיה שתמצא ברכב , ובנוסף פירוט כל האיבזור . כל האיבזור מופיע כמו במודעה הקודמת מס' 1 למעט השורה היחידה שהושמטה , שהיא של פריט "חבוי" שלא ניתן לראותו כלפי חוץ (לעוד שתי כריות

אוויר אין נראות ובולטות , או בעצם פוזה כמו ל : "חלונות כהים, גג נפתח פנורמי , חישוקי סגסוגת וכו').

עובדה , שכמעט אף אחד לא שם לב לשינוי מהותי לרעה ברמת הבטיחות במבצע לרכב יקר יותר ומשוכלל יותר , לכאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו שקיבל את הרכב שבמבצע הנוכחי (זה שנגמר לא מזמן) יכול לומר לי מה הקוד של הדגם בשביל הביטוח?

ראיתי פה כמה תשובות סותרות, והייתי שמח לדעת מהו הקוד המדוייק.

כמו כן, יכול להיות שלדגם הספציפי הזה, בגלל שיש לו יש 4 כריות בלבד, אולי יש קוד דגם שונה (שעלות ביטוחו גבוהה יותר).

beamvelavan , תודה על הקישורים שצרפת.

האם אתה יודע כמה כוכבים קיבלה הסיאט עם 4 כריות? האם ההבדל משמעותי? והאם לדעתך ניתן בתוספת תשלום לקבל אותה עם 6 כריות?

כדי לעשות סדר בקודי דגם איביזות השונות עבור הביטוח :

778540 : רפרנס 5 דלתות ידני 1.4.

778541 : ספורט ידני 3 דלתות 1.4 .

778544 : FR 1.4 כולל בוקנגרה , 3 דלתות.

778545 : 1.4 קופרה , כולל בוקנגרה , 3 דלתות.

778550 : רפרנס 1.6 5/3 דלתות , אוטומטי.

778560 : סטיילנס 1.6 5 דלתות אוטומט + כנ"ל 3 דלתות + 5 דלתות ידני ספורט + 3 דלתות ידני ספורט + 3 דלתות ספורט

אוטומטי.

778562 : סטיילנס פלוס 5 דלתות אוטומטי.

כפי שאתה רואה אין הבדל בקוד הדגם בין שתי הגרסאות SC ידני 1600 בעלות כריות 4 / 6 .

מבחן NCAP בוצע רק לדגם בעל 6 הכריות , ואז נתקבלו 5 כוכבי בטיחות. לא נעשה מבחן ריסוק ב NCAP לדגם מרובע הכריות ,

אך ניתן להקיש ממבחנים אחרים כי הדגם בעל 4 הכריות היה מאבד כוכב אחד , ככל הנראה.

האם ההבדל משמעותי ? לדעתי בהחלט. ברכב 2010 מודרני ואיכותי 6 כריות ויותר הן סטנדרט מקובל. הלוואי ואיש לא יזדקק

לצמד הנוסף , אבל יש לזכור כי תפקידן כפול - בתאונות צד הגנה על פלג גוף עליון (ראש)- גם של הנהג והנוסע וגם של הנוסעים

מאחור , להם 4 הכריות מקדימה אינן מיועדות כלל.

לגבי שאלתך האם ניתן לקבלן בתוספת תשלום - התשובה המיטבית בסוכנויות סיאט. לי נראה שכנראה לא - כי מדובר בשאריות

סוף הדגם של ה 1.6 , והמבצע נעשה על הזמנת BULK מהיצרן באיבזור אחיד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תגובתך.

אני בודק את זה מול סיאט, ונראה לי שהתשובה תהיה שלילית...

בכל מקרה, בלוי יצחק באינטרנט קוד הדגם היה עם האות a בסופו (כלומר 778560a).

יכול להיות שיש הבדל בין שני הקודים או שזה משהו קוסמטי בלבד? (הדגם אצל לוי יצחק מופיע עם 4 כריות אוויר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי ,

אני אוחז כרגע בידי את מחירון לוי יצחק במהדורת חברות הביטוח האחרון (ממנו הוצאתי את הנתונים שציטטתי).

אין זכר לתת קוד a .אין תת פירוט או בידול בין דגמי הכריות השונות - כולם 778560.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה..

הסתכלתי במחירון שלו באינטרנט ומשום מה שם הייתה האות a , אבל אני מניח שזה סתם.

תודה על הבדיקה.

יש למישהו הערכה של ביטוח פלוס מינוס (חובה + מקיף)? שמעתי פה מגוון עצום של מחירים.

הבעיה היא שאני מתחת ל 24 (23 וקצת) ולכן אני מניח שהמחירים יהיו די גבוהים.

לכן, אשמח אם תוכלו להמליץ על מקום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, אני בהחלט רציני.

אם נשווה את שתי מודעות מבצע THINK FAST מס'1 ל מס' 2 (1.4 מול 1.6) בולטת מאוד התמונה הבאה :

במבצע 2 האלמנט המרכזי המובלט הוא מערכת המולטימדיה שתמצא ברכב , ובנוסף פירוט כל האיבזור . כל האיבזור מופיע כמו במודעה הקודמת מס' 1 למעט השורה היחידה שהושמטה , שהיא של פריט "חבוי" שלא ניתן לראותו כלפי חוץ (לעוד שתי כריות

אוויר אין נראות ובולטות , או בעצם פוזה כמו ל : "חלונות כהים, גג נפתח פנורמי , חישוקי סגסוגת וכו').

עובדה , שכמעט אף אחד לא שם לב לשינוי מהותי לרעה ברמת הבטיחות במבצע לרכב יקר יותר ומשוכלל יותר , לכאורה.

ידידי,

אני חייב לציין כי כאשר העלו את המבצע הראשון אז כ ו ל ם צחקו ואף זילזלו בשלושת המנהלים שהגו את הרעיון ( י ד נ י ת !!! :shock:,3 ד ל ת ו ת בלבד!!!:shock:) אך משום מה המבצע שעלה עם חשש רב מאוד (גם מנהלים וגם סוכנים) גרם להבין כי אכן יש ביקוש לסוג רכב זה ולכן מרגע גמירת המלאי חשבו על דבר הבא,

הדבר הבא כבר בא יותר טוב אך משום מה כולם חושבים כי יש ק'צים וכד או בלופים (כמו מולטימדיה במקום הכריות אויר :shock:,מפעל של יוון שנסגר,נתקעו עם מלאי ....) .

ולידיעה קטנה בלבד אז הפריט ה"חבוי" לא כזה חבוי כי כל לקוח שישב ורצה פרטים לרכב קיבל את ההסבר שאומר כי הרכב פחות שתי כריות אויר .

האם גם זה שקר או גניבה או .....

ותסלח לי שאני לא אגיב יותר כי אחרת יחשבו שאני מקבל פה תוספת למשכורת או אחוזים או שאני סוכן או.... (:roflmao:):shock:.

דדי,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...