Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש סיאט איביזה 1.6 105 כ"ס ב 95K ?

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כבר מבצע חדש עם סלוגן CATCH ME IF YOU CAN - מעניין אם זה עם המנוע TSI.

http://seat.co.il/landing.asp?rId=5

DKNY - זרוק לגולשי הפורום עצם :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:-D

עדיין זה לא לTSI אלא זה המבצע חדש אך מסוג אחר ותרשו לי לא לכתוב כאן כי זה פרסום וזה אסור.

תואיל בטובך לשלוח לי את מה שאתה יודע לגבי המבצע בפרטי ? אני ממש מעוניין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מבצע גם ל TSI איך שיגיע?

משהו צנוע או "משוגע" כמו שהיה בגרסת ה - 1.4?

אם יהיה ישר איך שהדגם יכנס לשוק, ויהיה מבצע משוגע כמו הקודמים שהיו..זה כבר באמת יהיה קצת מתסכל, מי היה מאמין שיהיה על ה TSI מבצע איך שיכנס לשוק.

נו, שיהיה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש שרשור על האיביזה, תרשו לי לנצל אותו לשאול שאלה, האם "מערכת המולטימדיה" (עולה 10,000 ש"ח נדמה לי) שמציעים בצ'מפיון מוטורס שווה את הכסף או שאפשר להסתדר בלעדיה? מה היא מציעה בעצם?

ועוד שאלה סתם, מישהו ראה את הרכב (איביזה 5D) בצבע זהב מטאלי? לא שיש להם הרבה צבעים אחרים אבל איך הצבע עליה?

תודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה הגיוני שיהיה מבצע על המנוע tsi

כי זה רכב שכבר כל כך הרבה מחכים לו ורוצים לקנות אותו ומספיק שהרכב יעלה כמו הפולו tsi הוא יחטף בכמויות כי האיביזה יותר סקסית בעיניי הרוב והרבה יותר מאובזרת, יש רק את העניין הקטן שכביכול הרבה אנשים עדיין מרגישים שפולקסווגן זה פולקסווגן וסיאט זה סיאט אבל ההבדלים באיבזור והמראה החיצוני ישבור אותם כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצעים הרבים (מידיי?) של סיאט הם טובים ורעים כאחד!

טובים כי הם מאפשרים ליותר אנשים לרכוש רכב חדש, וליבואן כמובן להגדיל משמעותית את נפח המכירות והרווחים, ורעים מכיוון שזה יוצר חוסר אמון מוחלט במוצר מצד לקוחות שכבר רכשו קודם לכן (ואני אחד מהם) ויוצר פגיעה ממשית במחיריי ובשוק המשומשות.

לקוח שירגיש מרומה או נפגע לא ישוב לרכוש סיאט לעולם (וזה לא משנה אם הוא צודק או לא, מספיק שזו תהיה ההרגשה של אותו קונה)

באופן אישי! אם אדע ששבועיים בלבד לאחר קבלת הרכב יצאו במבצע אטרקטיבי יותר, זה בהחלט ירגיז אותי מאוד וכנראה שבאמת לא אשוב לרכוש מהם מכונית חדשה לעולם!

זו אחלה שיטה לעשות כסף קל ומהיר, אבל באותה נשימה גם אחלה שיטה לאבד את כל הלקוחות הפוטנציאלים לעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות ,

מתי הסיאט איביזה עם מנוע 1.2TIS מתוכננת לבוא לארץ ?

והאם יש איביזה FR החדשה בתצורת 5 דלתות ? באתר של סיאט ישראל מופיע שכן אבל מופיעים שם עוד כמה דברים לא מדויקים אז אני חייב לשאול פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTV,

לפי מה שנאמר לנו אז נכון להרגע אך מחיר הרכב נפגע אך חכה ותראה כי טעית וזאת בגלל הכמות רכבי איביזה שנכנסה לשוק רק תעשה טוב לבעלי האיביזות (עובדה בדוקה).

יאיר,

ממה שאני ראיתי (איביזה 3D בצבע זהב ) אז הרכב נראה מאוד טוב ומרשים בצבע הזה.

לגבי מבצע TSI אז קשה לי להאמין שיהיה.

לגבי המבצע אז הוא בעיקר לחולי כדורגל ופרטים אני אתן בכיף למי שירצה דרך הודעות פרטיות.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTV,

לפי מה שנאמר לנו אז נכון להרגע אך מחיר הרכב נפגע אך חכה ותראה כי טעית וזאת בגלל הכמות רכבי איביזה שנכנסה לשוק רק תעשה טוב לבעלי האיביזות (עובדה בדוקה).

דדי ידידי

לא הבנתי את המשפט הנ"ל! תנסה בבקשה להסביר שוב מה כתבת.

אז המחיר ירד או לא ירד? מצטער אבל לא הבנתי מזה כלום:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דדי ידידי

לא הבנתי את המשפט הנ"ל! תנסה בבקשה להסביר שוב מה כתבת.

אז המחיר ירד או לא ירד? מצטער אבל לא הבנתי מזה כלום:roll:

המחיר לא ירד אך לך יהיה קשה למכור כרגע כי יש הרבה רכבים חדשים במחירי המבצע (כמוך קנו עוד ...)אם הזמן המצביתייצב ואז גם השוק יהיה יותר ריאלי ולא יחתך כמו שנחתך עד לפני המבצעים (ירידות ערך ללא הגיון).

FR יש 5D .

לגבי ה1.2 אז יש עוד זמן עד שהיא תגיע.

אשכרה אני יכול להפך ליועץ סיאט באתר :lol:.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

כנראה אני הולך להזמין איביזה בקרוב, אבל לאור המצב של המבצעים המשתנים, יש לי שאלה: האם כדאי להזמין עכשיו (במרתון של 6-8 לאוקטובר) אן לחכות עוד קצת, אולי יהיה מבצע עוד יותר טוב? מה דעתכם?

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, ועוד כמה שאלות לבעלי האיביזות:

1. האם איביזה SC מגיעה עם מפתח עם קפיץ (כמו רוב הוואגיות היום) אן מפתח רגיל?

2. האם יש מרימי שמשות + קיפול מראות אוטומטי כשנועלים את הרכב? האם סאנרוף נסגר לבד כשנועלים את הרכב?

בתודה מראש..

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. איביזה SC מגיעה עם מפתח קפיצי ובו 3 מתגי שליטה(נעילה, פתיחה , בגאז') , המפתח הרזרבי הוא מפתח רגיל ללא שלטים

וקפיץ.

2.קיפול מראות חשמלי נעשה ע"י הזזת מתג שליטת הזזת המראות L-R למצב תחתון לפני עזיבת הרכב.

3. לחיצה ארוכה בשלט המפתח בפתיחה פותחת את צמד חלונות החשמל ואת החלון שמש (למצב חרך).

לחיצה ארוכה בשלט המפתח בנעילת הרכב סוגרת את הדלתות, החלונות והגג. לחיצה קצרה סוגרת רק את הדלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...