Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש סיאט איביזה 1.6 105 כ"ס ב 95K ?

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם בהזמנה שלך היה כתוב 4 כריות אוויר? אם כן, אז יש לי עוד תקווה.

אם לא, אולי רק אני נדפקתי....

לא רשום לי בדף הזמנה כריות אויר, בכלל לא מוזכר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוזר, צריך להיות רשום גם בהצעת המחיר וגם בהזמנה.

רשום שם פסקה די ארוכה על האוטו עם כל מערכות הבטיחות והתוספות השונות, ושם אמור להיות מצויין מספר כריות האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את הרכב לפני 5 חודשים, ומזה כשבועיים יש רעשים מהגג הפנימי של הרכב, באזור סוכך השמש מצד הנהג.. הבעיה היא שהרעש מופיע בלילה, ולא במשך היום. אם הרעשהיה רציף , הייתי לוקח למוסך ומתקן.. הבעיה שהדפיקות הללו בעת נסיעה מופיעות במשך הלילה, וגם זה לא תמיד...

אני מתאר לעצמי שיפרקו את הגג הפנימי, השאלה אם זה שווה את זה? אם זה לא יעשה נזק אחר..

לדעתי אין קשר לגג הפנורמי, גם כשהוא סגור או פתוח הרעשמופיע, מה גם שהרעש מגיע מעל סוכך השמש בצד הנהג (לצערי הרעש לא מהסוכך עצמו.. אז לא היתה בעיה לתקן..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את הרכב לפני 5 חודשים, ומזה כשבועיים יש רעשים מהגג הפנימי של הרכב, באזור סוכך השמש מצד הנהג.. הבעיה היא שהרעש מופיע בלילה, ולא במשך היום. אם הרעשהיה רציף , הייתי לוקח למוסך ומתקן.. הבעיה שהדפיקות הללו בעת נסיעה מופיעות במשך הלילה, וגם זה לא תמיד...

אני מתאר לעצמי שיפרקו את הגג הפנימי, השאלה אם זה שווה את זה? אם זה לא יעשה נזק אחר..

לדעתי אין קשר לגג הפנורמי, גם כשהוא סגור או פתוח הרעשמופיע, מה גם שהרעש מגיע מעל סוכך השמש בצד הנהג (לצערי הרעש לא מהסוכך עצמו.. אז לא היתה בעיה לתקן..)

היי,

אני שאשמח לעזור לך מכרותי עם כל רכבי סיאט בכך שתקפוץ לסניף שקרוב אלייך ביום שאני אהיה ובכך גם אשמע ,אראה ואוכל לעזור לך לפתור את מה שמציק.

דדי

נ.ב

מאיזה אזור אתה או מאיזה סניף רכשת?

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שיציאת ה AUX של ה NECOX לא מחוברת לשקע ה AUX שמגיע עם המערכת המקורית של הרכב, כמו שהידית מתחת להגה לא שולטת על המערכת הזאת.

יש למערכת הזאת יציאה ל AUX אבל לדעתי היא מחוברת למקום שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ניתן לחבר כל דבר עם יציאת אזניות.

בעיקרון הכבל מתחבר אל המערכת (מאחורה) ומוציאים אותו מאיפה שרוצים.

בעיקרון אמורים לעשות את זה כבר בהתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעוניינים,ניתן לחבר את הלחצנים(מצד שמאל להגה) למערכת ה-NECVOX

בסניף חיפה הפנו אותי למוסך קרוב יחסית לסוכנות,המחיר הוא 70 ש"ח,שווה,שווה,שווה!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי צריך מתאם שעולה בחוץ (לא אצל סיאט) בערך 200-300 שקל.

באמת עלה לך 70 ? וואו....

האם יש איזשהו שם לחלק הזה? שאיתו אפשר לחפש באינטרנט איפה יש אותו?

האם אתה מכיר באיזור המרכז מקום שמחזיק את החלק הזה?

ומה לגבי יציאת ה AUX אצלך? איך היא מחוברת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כקיבלתי את הרכב נאמר לי כי יש מוסך קרוב שמתעסק בהתקנות,(לא זוכר את שם המוסך,למתקין קוראים מוטי)

תתקשר לסניף חיפה ותשאל ,בטוח שייפנו אותך למקום הנכון.

לא מכיר מקום אחר שעושה את זה,גם מהר(10 דקות),וגם במחיר מצחיק.

לגבי יציאת ה-AUX למה אתה רוצה לחבר????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כקיבלתי את הרכב נאמר לי כי יש מוסך קרוב שמתעסק בהתקנות,(לא זוכר את שם המוסך,למתקין קוראים מוטי)

תתקשר לסניף חיפה ותשאל ,בטוח שייפנו אותך למקום הנכון.

לא מכיר מקום אחר שעושה את זה,גם מהר(10 דקות),וגם במחיר מצחיק.

לגבי יציאת ה-AUX למה אתה רוצה לחבר????

הAUX, מאוד שימושי לחיבור של IPOD או כל מכשיר אחר כמו GPS חיצוני. האם אצלך זה מחובר? עוד דבר, האם אפשר לבטל את הבלם הידני מהמערכת? שאני משתמש בדיסק און קיי אני לא יכול לבחור בין התיקיות בזמן נסיעה. גם הDVD לא משדר בזמן נסיעה כל עוד הבריקס הידני לא מורם. אפשר לבטל את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לתשובה ולשאלה של urkabi .

ה AUX משמש לחיבור של נגן MP3 , ואמורים להוציא לך כבל מאיפשהו כדי שתוכל באמת לחבר נגן או משהו.

לכן רציתי לדעת איך זה אצלך.

בנוסף, אני מבין שהמחיר של המתאם הוא זול, אבל כשצריך לנסוע בשביל זה מתל אביב עד חיפה, אז עדיף לבדוק אולי גם במרכז יש מקום שמתעסק עם זה....

לכן, אם יש לך את השם של החלק זה יעזור, או אפילו שם של מקום שמתעסק עם זה באיזור המרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...