Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש סיאט איביזה 1.6 105 כ"ס ב 95K ?

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 405
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

iwalup - תחכה שתגיע האיביזה עם מנועי ה TSI.

שווה המתנה לדעתי וסביר להניח שיהיו מחירים נורמלים עם אבזור נדיב לאור המבצעים האחרונים :)

(כשראיתי את המבצע האחרון חשבתי שזה כן נוגע למנוע TSI וכבר דמיינתי טריידאין של הפביה בעבור איביזה מאובזרית למשעי :lol:,עד שזוגתי שתחיה ניפצה את הפנטזיה במבט זועם :-P)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצעים הרבים (מידיי?) של סיאט הם טובים ורעים כאחד!

טובים כי הם מאפשרים ליותר אנשים לרכוש רכב חדש, וליבואן כמובן להגדיל משמעותית את נפח המכירות והרווחים, ורעים מכיוון שזה יוצר חוסר אמון מוחלט במוצר מצד לקוחות שכבר רכשו קודם לכן (ואני אחד מהם) ויוצר פגיעה ממשית במחיריי ובשוק המשומשות.

לקוח שירגיש מרומה או נפגע לא ישוב לרכוש סיאט לעולם (וזה לא משנה אם הוא צודק או לא, מספיק שזו תהיה ההרגשה של אותו קונה)

באופן אישי! אם אדע ששבועיים בלבד לאחר קבלת הרכב יצאו במבצע אטרקטיבי יותר, זה בהחלט ירגיז אותי מאוד וכנראה שבאמת לא אשוב לרכוש מהם מכונית חדשה לעולם!

זו אחלה שיטה לעשות כסף קל ומהיר, אבל באותה נשימה גם אחלה שיטה לאבד את כל הלקוחות הפוטנציאלים לעתיד.

בסך הכל מדובר בלוגיקה מאוד פשוטה. מבצעים כאלו הם תוצאה של מיעוט מכירות. אלו מצידם מביאים הרבה מאוד לקוחות חדשים ואלו האחרונים, לפחות ברובם, גם יהיו מאוד מרוצים ויפתחו נאמנות מותגית. עכשיו תעשה חשבון, מעט לקוחות שמרגישים פראיירים ובצדק כמובן, אל מול הרבה מאושרים שקיבלו "מתנה" בת אלפי שקלים מה גובר ? זה החשבון. נכון שלטווח ארוך יסתבר פתאום שאף אחד לא קונה סיאט, אלא רק מחכה למבצע, אבל הדוחות שבאמת מענינים הם כנראה רבע שנתיים והטווח הארוך הרבה יותר ארוך מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע הזה לא נובע מהרצון לרווח קל. המשמעות שלו היא רבה יותר לטווח הארוך.

סיאט עשו קפיצת מדרגה משמעותית בכל העולם. הדרך הכי קלה לשנות תדמית של מותג היא להכניס אותו לתודעה ולהציף אותו בשוק.

סיאט לא היתה ממוקדת בשנים האחרונות. הם ניסו למתג את עצמם כמותג צעיר ומצד שני מכרו הרבה מאוד כלים שלא מתאימים לשפה הזאת.

זו גם אחת מהסיבות שסיאט החליטו לא למכור למוניות עד להודעה חדשה, כנראה גם לא למורי נהיגה.

בצ'מפיון החליטו להתמקד הרבה יותר והם גם מאמינים שיש להם היום כלים מתאימים יותר ובאיכות גבוהה יותר.

לכן, הם החליטו להציף את השוק ברכב הזה בשביל לשנות את התודעה ובזה הם בהחלט הצליחו והצליחו לעשות את זה בלי ללכת לשוק הליסינג המשעמם. אנשים שלא תיארו לעצמם שיקנו סיאט נוסעים היום בסיאט, ויש הרבה רכבים בכביש. פתאום איביזה היא אופציה ראויה, ולא רק לילדים בני 18.

אם בטווח הארוך הכלים עצמם באמת יהיו אמינים ואיכותיים מקודמם זה רק יועיל למותג בטווח הארוך.

כמובן שהמחיר של זה הוא פגיעה בליין הגבוה יותר. אני חושב שקשה יותר למכור FR וקופרה שמלבד המכלולים הטכניים, בפנים ובחוץ היא קופי של הדגמים הנמוכים (להוציא "בקרת אקלים" ריפוד וג'נטים).

אני מאמין שהמבצע הזה כנראה לא כל כך יפגע בדגמי ה TSI שעתידים לבוא כיוון שהם יהיו עדיפים טכנולוגית ואולי צ'מפיון יביאו אותה גם בגימור גבוה יותר בשביל לבדל אותה.

בכל מקרה המבצע הזה הוא מדהים וגם קודמו, וגם אם צ'מפיון מרוויחים פה לא מעט כסף אני חושב שגם קהל הלקוחות מרוויח רכב שאין לו מתחרים ברמת האבזור בסכום הזה.

אם אמא שלי נוסעת היום באיביזה 3 דלתות ידנית, סיאט כנראה עלו פה על משהו.. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששש,

האם אתה עובד של סיאט או קרוב של המנכל ? (:-D),

לפי מה שכתבת זה נקרא וזאת כי משיחות רבות נראה כי אכן זוהי התפיסת עולם שזו התפיסת עולם שלו ושל מנהל המכירות בדיוק אחד לאחד (מה שאני לא הבנתי בתחילת עבודתי איתם).

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.. אבל איתך הייתי בנסיעת מבחן (כמו בטח כמה מאות אחרים) וגם רכשתי איביזה 1.4 במבצע, שנמכרה לפני שבועיים לטובת שירוקו חדשה שתגיע בשבועיים הקרובים.

זה פשוט מובן לחלוטין מהמבצע הזה. צ'מפיון הנשלטת על ידי אלייד היא יבואנית שהיא קצת עוף מוזר בישראל. חברה שנשלטת על ידי מועצת מנהלים החושבת לטווח ארוך ממש כמו וופלקסוואגן עצמה.

לכן, מתוך ההנחה של"ענק הרדום" אלייד אין בעיות תזרימיות כרגע אני לא רואה סיבה שסיאט תצא במבצע בשביל להכניס עוד כמה שקלים בלי לתכנן לטווח ארוך. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיווק שמטרתו החדרת מותג באופן הזה לא עושים באמצעות מבצעים. מבצעים יוצרים תחושה לא נוחה אצל מי ששילם מחיר מלא ויוצרים תחושה של העדר יציבות גם אצל מי שנהנה מהמבצע. מבצעים כאלו מטרתם שיפור מסיבי ומהיר בטבלאות המכירות וחיסול מלאים וכאלו הם בהחלט לטווח קצר, לעתים על חשבון הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

אם יש למישהו איביזה SC אדומה, אשמח לקבל כמה תמונות, ע"מ להתרשם ממראה של הרכב עם צבע הנ"ל. הכוונה לא לתמונות "פרסום" מהאינטרנט, אלה תמונות אמיתיות של חברי הפורום, איך שהרכב נראה "בשטח".

תודה מראש! 

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא קראת את התגובות הראשונות באשכול הזה, או האחרונות בזה של ה 1.4 - הבלמים זה מהדברים הראשונים שצוינו פה

iwalup, מהיכן אתה בארץ? אני מכיר מקום בו נמצאת אחת כזו אדומה.

אני דיי משוכנע שהיא SC, בכל אופן, באיזור הרצליה פיתוח. אם אתה מעוניין אני איידע אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה שלי הגיעה עם 6 כריות אויר, מה זה אומר?

שאלה קטנה, האם אפשר לראות וידיאו בזמן הנהיגה? המערכת של necvox לא מאפשרת כשהבריקס הידני לא מורם.

מעבר לזה, רכב נחמד במחיר המבצע. מדובר בדגם 1.6 ליטר SC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

אם יש למישהו איביזה SC אדומה, אשמח לקבל כמה תמונות, ע"מ להתרשם ממראה של הרכב עם צבע הנ"ל. הכוונה לא לתמונות "פרסום" מהאינטרנט, אלה תמונות אמיתיות של חברי הפורום, איך שהרכב נראה "בשטח".

תודה מראש! 

הנא 2 תמונות שביקשת רק שים לב שהגאנטים, האלה באו במנוע 1.4 ו-1.6 עד לא מזמן היום הם הוחלפו לצורה אחרת.

mzmzi0iywnmx.jpghttp://"]mzmzi0iywnmx.jpghttp://[/url]

zwokomzdyhhd.jpghttp://"]zwokomzdyhhd.jpghttp://[/url]

(*) הגריל הכסוף זה תוספת שהבעלים הוסיף.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התמונות!

לגבי הג'אנטים אני מעודכן :-P

הרכב נראה מעולה, אבל אני לא הייתי שם את הרשתות. אבל זה רק אני :wink:

כנראה אני גם אזמין אדומה, בהתחשב לעובדה שלא משווקים יותר את הדגם הזה בכתום.

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...