Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש סיאט איביזה 1.6 105 כ"ס ב 95K ?

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 4852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי שהמערכת שמגיעה עכשיו היא NECVOX HQ3 , ולא HQ1.2 כמו שהיה פעם.

האם מישהו יודע האם GPS כלול או לא?

ואיך היא לעומת ה KENWOOD ?

לשם השוואה, בזאפ ה NECVOX נמכרת בין 3000 ל 4500 שקל, וה KENWOOD בין 3780 ל 4500 , כך שעל פניו לא אמור להיות כזה הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבנתי שהמערכת שמגיעה עכשיו היא NECVOX HQ3 , ולא HQ1.2 כמו שהיה פעם.

האם מישהו יודע האם GPS כלול או לא?

ואיך היא לעומת ה KENWOOD ?

לשם השוואה, בזאפ ה NECVOX נמכרת בין 3000 ל 4500 שקל, וה KENWOOD בין 3780 ל 4500 , כך שעל פניו לא אמור להיות כזה הבדל.

טוב אחי,שאלת את הבן אדם ששיגע את כל העולם כדי לבצע שדרוג לKENWOOD

מברור מעמיק מול רדיו מילאנו ומול סוכנת צמפיון הגעתי להחלטה לא לשדרג בסופו של דבר

נאמר לי ממקור מוסמך כי הדגם של קנווד בעייתי מאוד,וכי הוחזר להם מספר מערכות מפאת חוסר התאמה לאביזה

ומבעיות קליטה חמורות(כמדומני הדגם הוא-5526).כמו כן עלות השדרוג הסתכמה ב2300 ש"ח כולל GPS מובנה.

אני כבר 3 שבועות עם ה-NETVOX ואני מרוצה,איכות טובה+.

לגבי ה-GPS במערכת אז הוא לא כלול והתוספת עליו היא 1600 ש"ח(חחחחחח ניראה לכם הגיוני????:roll:)

ניראה לי שמישהו חישב כבר את התוספת של הGPS וחשב לדפוק קופה (או גנבה אך שתרצו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחי,שאלת את הבן אדם ששיגע את כל העולם כדי לבצע שדרוג לKENWOOD

מברור מעמיק מול רדיו מילאנו ומול סוכנת צמפיון הגעתי להחלטה לא לשדרג בסופו של דבר

נאמר לי ממקור מוסמך כי הדגם של קנווד בעייתי מאוד,וכי הוחזר להם מספר מערכות מפאת חוסר התאמה לאביזה

ומבעיות קליטה חמורות(כמדומני הדגם הוא-5526).כמו כן עלות השדרוג הסתכמה ב2300 ש"ח כולל GPS מובנה.

אני כבר 3 שבועות עם ה-NETVOX ואני מרוצה,איכות טובה+.

לגבי ה-GPS במערכת אז הוא לא כלול והתוספת עליו היא 1600 ש"ח(חחחחחח ניראה לכם הגיוני????:roll:)

ניראה לי שמישהו חישב כבר את התוספת של הGPS וחשב לדפוק קופה (או גנבה אך שתרצו)

הדגם של ה KENWOOD שאני שמעתי עליו הוא 5024 , אבל אולי גם את זה כבר החליפו...

בכל מקרה, לגבי ה NECVOX, ברצינות ה GPS לא כלול? ואתה מדבר על דגם HQ3 בוודאות ולא על HQ1.2 ?

אני אסביר לך למה אני מתעקש ושואל, כי בכל החנויות בזאפ המערכת מגיעה עם GPS ו IGO (אמנם בחלק מהמקומות גרסת ה IGO היא ישנה, אבל בכל זאת...)

האם לדעתך ה GPS קיים בפועל והבעיה היא להשיג תוכנה? או שזה מגיע ללא הצ'יפ של ה GPS?

הרי לפי ההיגיון, אם זה היה ככה, אז היו חנויות שהיו מציעות לפחות אופציה למערכת זו ללא GPS בפחות כסף, אבל זה לא המצב.

בכל החנויות ללא יוצא מן הכלל מצוין שהמערכת כוללת GPS מובנה.

לכן זה קצת מוזר....

ולגבי המבצע, לדעתי הוא נגמר כבר בשבוע שעבר, אבל אולי יהיה משהו דומה באירוע של צ'מפיון עוד שבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לאון לפני שבועיים.

המערכת שהזמנתי כוללת חיישני רוורס,מצלמה אחורית,GPS,בלוטוט,ומערכת DVD- האם זה HQ3???

ואיך ניתן לעדכן את תוכנת הIG8 אם הוא מובנה?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לאון לפני שבועיים.

המערכת שהזמנתי כוללת חיישני רוורס,מצלמה אחורית,GPS,בלוטוט,ומערכת DVD- האם זה HQ3???

ואיך ניתן לעדכן את תוכנת הIG8 אם הוא מובנה?

תודה :)

את הדגם המדוייק אתה צריך לשאול, כי יש כמה דגמים שנמכרים.

בכל מקרה, ה GPS עצמו מובנה, אבל את התוכנה אני מניח שניתן לעדכן או ע"י עדכון בחברה או משהו, או ע"י עדכון מכרטיס SD (אם יש במערכת חריץ מתאים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הדגם המדוייק אתה צריך לשאול, כי יש כמה דגמים שנמכרים.

בכל מקרה, ה GPS עצמו מובנה, אבל את התוכנה אני מניח שניתן לעדכן או ע"י עדכון בחברה או משהו, או ע"י עדכון מכרטיס SD (אם יש במערכת חריץ מתאים).

אחלה תודה על התשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם של ה KENWOOD שאני שמעתי עליו הוא 5024 , אבל אולי גם את זה כבר החליפו...

בכל מקרה, לגבי ה NECVOX, ברצינות ה GPS לא כלול? ואתה מדבר על דגם HQ3 בוודאות ולא על HQ1.2 ?

אני אסביר לך למה אני מתעקש ושואל, כי בכל החנויות בזאפ המערכת מגיעה עם GPS ו IGO (אמנם בחלק מהמקומות גרסת ה IGO היא ישנה, אבל בכל זאת...)

האם לדעתך ה GPS קיים בפועל והבעיה היא להשיג תוכנה? או שזה מגיע ללא הצ'יפ של ה GPS?

הרי לפי ההיגיון, אם זה היה ככה, אז היו חנויות שהיו מציעות לפחות אופציה למערכת זו ללא GPS בפחות כסף, אבל זה לא המצב.

בכל החנויות ללא יוצא מן הכלל מצוין שהמערכת כוללת GPS מובנה.

לכן זה קצת מוזר....

ולגבי המבצע, לדעתי הוא נגמר כבר בשבוע שעבר, אבל אולי יהיה משהו דומה באירוע של צ'מפיון עוד שבועיים.

niro91111 , אשמח להתייחסותך לנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע אכן נגמר והמערכת החדשה לא כוללת GPS גם היא זה מופיע בכל אתר שיש בארץ ובעולם (ולא בסיאט) אלא כתוספת לכל לקוח שהוא.

וידידי,

למען הסדר הטוב אז המערכת שווה 250 ש"חאו 100 ש"ח או ש...:roll:אז אל תשכח פרט אחד וחשוב (שאותו כ ו ל ם שכחו) שהמערכת מגיעה ח י נ ם !!! או יותר נכון מתנה !!!.

כך שלהגיד שלגנוב וכד' זה בגדר גועל נפש .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע אכן נגמר והמערכת החדשה לא כוללת GPS גם היא זה מופיע בכל אתר שיש בארץ ובעולם (ולא בסיאט) אלא כתוספת לכל לקוח שהוא.

וידידי,

למען הסדר הטוב אז המערכת שווה 250 ש"חאו 100 ש"ח או ש...:roll:אז אל תשכח פרט אחד וחשוב (שאותו כ ו ל ם שכחו) שהמערכת מגיעה ח י נ ם !!! או יותר נכון מתנה !!!.

כך שלהגיד שלגנוב וכד' זה בגדר גועל נפש .

שלום לך דדי היקר,(איש נסיעות המבחן של סיאט).

בהכרות דיי קצרה שלי איתך(שדרוג המערכת להזכירך),התרשמתי לטובה וקיבלתי מענה לכל שאלותיי(גם אם היו פה ושם חירטוטים),למרות שאינך איש מכירות או נציג טלפוני.

לגבי "הסדר הטוב" שרשמת פה למעלה אני מסכים איתך שהמערכת היא תוספת מכובדת וטובה,אך שנינו יודעים ידידי כי להוסיף כמעט 2000 ש"ח!!!!! ל-GPS במערכת סינית,אך אני אתאר את זה.........עושק?גניבה?עבודה בעניים?תבחר אתה...

ועוד בנושא הזה,בכל סוכנות מכובדת קיימת האופצייה להשתדרג,אז למה בצ'מפיון נותנים לך תירוצים וסוגרים לך דלתות???

לדעתי בקצב הזה,צ'מפיון יאבדו המון לקוחות פונטציאליים בעתיד,וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

itay.koren שלום לך,

אז כמו שהסברתי בעבר והעלתי תמונות(בשרשור הזה),דגם מערכת המולטימדייה הוא HQ3 בוודאות.

יש שקיבלו את הדגם היישן HO.1(ראשונים),ויש שקיבלו את ה-KENWOOD (מעטים),

לגבי הGPS סיאט חשבו על העניין הייטב והחליטו להוסיף אותו(צ'יפ) רק בתוספת תשלום,יקרה לטעמי.

בכל מקרה אשמח לענות על הכול,

נירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

itay.koren שלום לך,

אז כמו שהסברתי בעבר והעלתי תמונות(בשרשור הזה),דגם מערכת המולטימדייה הוא HQ3 בוודאות.

יש שקיבלו את הדגם היישן HO.1(ראשונים),ויש שקיבלו את ה-KENWOOD (מעטים),

לגבי הGPS סיאט חשבו על העניין הייטב והחליטו להוסיף אותו(צ'יפ) רק בתוספת תשלום,יקרה לטעמי.

בכל מקרה אשמח לענות על הכול,

נירו.

תודה על תשובתך.

אני יודע שהמערכת שמגיעה כרגע היא HQ3 , רק רציתי לדעת האם המערכת שאתה קיבלת היא גם מדגם זה (ושלא קיבלת את המערכת הישנה או משהו).

האמת, גם לי נראה די תמוה העניין הזה.

זה נראה כאילו סיאט היו צריכים להתאמץ כדי שלא יהיה שם GPS , אבל כנראה שזה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, מישהו שם לב שבמבצע זה (המבצע על ה 1.6 שנגמר) הדגם המוצע הוא עם 4 כריות אוויר, ולא 6 כמו שהיה במבצע הקודם עם ה 1.4 ?

האם מישהו יכול לאשר שזה באמת נכון? ולמה לעזאזל זה ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...