Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן ? אותי מעצבן ...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותי מעצבן:

1)שברכב שלי שמו את ידית פתיחת המכסה של מילוי הדלק ליד הידית של פתיחת תא המטען ואפשר לנחש מה קורה.

2) חוסמי נתיב שמאלי:twisted: ובחורות שמתפרצות לכיכרות בלי מבט אחד לצדדים.

3) התרבות המוטורית העלובה לחלוטין שלנו, אפילו יחסית למדינות לא מפותחות.

4) זה שבאנגליה רכבים עולים פי שניים פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מעצבן ?

אותי מעצבן שאנשים כותבים "באנגליה מכוניות עולות פי 2 פחות" במקום לכתוב שבאנגליה מכוניות עולות חצי ממה שהן עולות בארץ.

:wink:

זה שטויוטה מייצרות מכוניות עם רצונות, כמו למשל רצון להאיץ עצמאית- זה מעצבן!

מעצבן שעד שמישהו מביא לארץ פרארי אחת לרפואה, הוא דואג "לאזרח" אותה בצורת התקנת כנף אחורית של מטוס גלאקסי.

מעצבן אותי שאבשלום קור היה יכול לקבל 900 בפסיכומטרי אם היה ציון כזה, ועדיין בקארספורום היו מוסיפים לו להודעה , . - : ! ? והיו משנים לו את הכותרת ל"רוצה לומר שהוא מתעצבן מכל דבר אבל לא יודע איך" ובסוף ההודעה היו מוסיפים הערה נא לקרוא את כללי הפורום וללמוד פיסוק נכון.

וואלה מעצבן !

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? אני יגיד לכם מה מעצבן:

שעוצר אותי שוטר תנועה כי הוא חושב שאני בן דוד ושהוא מגלה שאני לא אומר שהפיאט שלי יפה:? (אמיתי ביותר)

זה מעצבן? שיש לי שלט ענק בחלון האחורי שמודיע לכולם שאני עוד לא שנתיים על הכביש זה מעצבן!

וזה מעצבן? מה עם זה שלא חשבו בפורד על פתיחת תא מטען מתוך הרכב, מה הם חשבו שזה נוח לצאת בחניות של הקניון?

וזה מעצבן? שבפונטו תקעו שעון אנלוגי במקום מד סל"ד זה מעצבן, אבל בדגמים המאובזרים זה כן בא, אואו איזה איבזור כולה 200 שקל כולל התקנה אני לא חושב שמישהו היה מתנגד, ואיך מכוונים אותו בכלל??!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן??

להכנס למוסך 20 פעמים בשנתיים זה מעצבן!

להיות שנתיים עם אוטו מתפרק שאי אפשר להרגיש בו בבית כי לא ידוע מתי אפטר מהקללה הזאת זה מעצבן!

מעצבן?!

להזיע עכשיו שבועיים באופניים בשביל לחכות לכלה החדשה זה מעצבן!

(אבל קצת נחמד :lol: )

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?!

לחפש וובוזלות לקרבורטור הכפול (חצוצרות) כי כולם אומרים שזה אמור להוסיף מעט מומנט בטורים הנמוכים ובסוף לאחר דם-יזע-ודמעות, כשמשיגים, מסתבר שאין קשר וזה בכלל קשור לתגובת מצערת!!! זה מעצבן!

וזה מעצבן?!?!

אנשים שבוכים מזה שלא קיבלו מה שהם רוצים, למרות שקיבלו משהו עדיף לגמרי, כמו תגובת מצערת טובה יותר, שמשפרת משמעותית את הפאן והיכולת בסיבובים כשמשתמשים בהעברות משקל. זה מעצבן!

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

כשאתה נוסע בכביש ראשי ורכב משטרתי יוצא מאחד הישובים, לא לתוך נתיב ההאצה אלא ישר לכביש ומכריח אותך לבלום חזק, זה מעצבן.

כשאתם נפגשים ברמזור ואתה שואל אותו מה בדיוק עבר לו בראש ואיך הוא מעיז, והא בתגובה עונה "יאללה יאללה, סגור ת'חלון לפני שאני מחפש איזו סיבה לתקוע לך דו"ח", זה מעצבן!

(כשאתה מקליט אותו ומגיש תלונה למח"ש, זה כבר יעצבן אותו).

8)

סיפור אמיתי...

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, איחרת את הרכבת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=289144

8)

אני מודע לעובדה שהיה שרשור כזה, אבל ההוא היה באוף טופיק וזה רק בהקשר של מכוניות.

כל מי שרושם פוסט טוב יעשה אם יזכיר באיזו מכונית מדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מעצבן ששוטרים (ערביים) מעכו עוצרים אח של לקוח שלי, בן 28, אזרח נורמטיבי לחלוטין שעובד באבטחה, לבדיקה שגרתית במחסום, מוצאים אצלו שק שינה צבאי ישן, ופותחים לו על זה רישום פלילי...

אכן אחד המעצבנים...

זה מעצבן ?

מעצבן שאתה נוהג בטרנטה שהמדחס בה גורם לזקנות להתקף לב , אז אתה נוהג ללא מזגן , מתבשל ושאתה מגיע לים אתה מבין שאתה צריך לחזור הביתה כי נשרפת . זה מעצבן ! ! :shock:

זה מעצבן ? ?

מעצבן שכולם יודעים לנגן בגיטרה ושאתה מנסה נקרע מיתר , זה מעצבן !

זה מעצבן ? ? ?

מעצבן שאחרי ששילמת את מיטב חסכונותייך לעמלות בנק , הארור שובת שבועיים ואומר לך :נו ! נו ! נו ! - אתה לא יכול לגעת בכסף שלך , זה מעצבן !

זה מעצבן ? ? ? ?

מעצבן שתמיד יהיה את זה שאומר " מה לא עשינו את זה כבר ? " -- זה מעצבן !

זה מעצבן ? ? ? ? ?

מעצבן שתמיד יש את החכמולוג שינסה להתחכם וידחוף כמה שיותר סימני שאלה בהודעה אחת - זה מעצבן !:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אחד המעצבנים...

זה מעצבן ?

מעצבן שאתה נוהג בטרנטה שהמדחס בה גורם לזקנות להתקף לב , אז אתה נוהג ללא מזגן , מתבשל ושאתה מגיע לים אתה מבין שאתה צריך לחזור הביתה כי נשרפת . זה מעצבן ! ! :shock:

זה מעצבן ? ?

מעצבן שכולם יודעים לנגן בגיטרה ושאתה מנסה נקרע מיתר , זה מעצבן !

זה מעצבן ? ? ?

מעצבן שאחרי ששילמת את מיטב חסכונותייך לעמלות בנק , הארור שובת שבועיים ואומר לך :נו ! נו ! נו ! - אתה לא יכול לגעת בכסף שלך , זה מעצבן !

זה מעצבן ? ? ? ?

מעצבן שתמיד יהיה את זה שאומר " מה לא עשינו את זה כבר ? " -- זה מעצבן !

זה מעצבן ? ? ? ? ?

מעצבן שתמיד יש את החכמולוג שינסה להתחכם וידחוף כמה שיותר סימני שאלה בהודעה אחת - זה מעצבן !:roll:

זה מעצבן?!

מעצבן שאנשים לא מבדילים בין תת פורום רכב כללי לתת פורום אוף-טופיק , זה מעצבן!:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

מעצבן שאתה מסיים פרוייקט שיפוץ/שיפור רכב ענק ומסובך לאחר 10 חודשים , בהם נסעת רק בתחבורה ציבורית, בשמש ובגשם.

וביום של נסיעת הבכורה, איזו אישה עושה רוורס בחניון ושוברת לרכב את כל הגריל הקדמי.

זה מעצבן?

מעצבן שכאשר אתה ניגש לדלק מוטורס להערכת נזק של הגריל הקדמי, ומנהל המוסך צורח לעובדים באולם קבלה, "מי נתן לרכב של טיוטה להיכנס לרחבת הטיפולים" (ואתה יודע שמדובר על המאזדה שלך).

זה מעצבן?

מעצבן שעד שבזבזת יום שלם של הערכות שמאי, במוסך מרכזי עם מנהל המוסך של דלק מוטורס, לבסוף אתה מקבל תשובה כי ליצרן ביפן, אין חלק כזה במלאי ושאין מה לעשות ושתצטרך לטפל בנושא לבד (לאחר פיצוי של חברת הביטוח).

אל דאגה מצאתי את החלק מדילר של מאזדה באוסטרליה, (וגם יצא רווח כספי מכל הסיפור)

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

מעצבן שיש לך דשבורד ברוחב של נהר מיסיסיפי, ותא כפפות המתאים לכפפה אחת.

מעצבן שסיטרואנים נמכרות פה קרוב ל-50 שנה, אבל עדיין בקושי יש מכונאים שיודעים לטפל בהן.

מעצבן שבעל רכב צריך לשלם מיסים אינסופיים שלא ברור לאיזה צרכים הם הולכים, ועדיין להתנייד על מכונית משנות ה-90 על כבישים מלאים בבורות.

מעצבן שמי שזרק נעל על שופטת מקבל 3 שנים בפנים, בעוד שתיקים על שוד, רצח, ואונס נסגרים מחוסר עניין לציבור.

מעצבן שאם אתה קונה מכונית חדשה, אתה משלם על שתיים - אחת לך, ועוד אחת לממשלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

ולנסוע בביסקיווט אחרי שנטבל בתה זה כיף? (205)

ומה זה אמור להיות המושב האחורי בפונטו? זה מתוכנן לאנשים עם גב עקום או מה?

וזה מעצבן? שאני מנסה לסדר משהו באוטו אבל תמיד אבל תמיד הבורג האחרון לא רוצה לצאת? זהה מעצבןן

ועד שמצליחים לסדר משהו ואני מרוצה אני מחזיר וההברגה נשברתת די כבר רוצה רכב חדש:lol:

וזה מעצבןןן? מי לעזאזל שם בפורד חשב להתקין את הצופר בידית אורות בצד שמאל במקום באמצע ההגה כמו שנהוג?? איך אני יכול לצפור בעצבנות על נהגות שטועות בכביש??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

אותי הכי עיצבן שאחרי הרבה שנים שלא נהגתי באוטומט, אלא רק בידני, לקחתי את הגטס האוטומטית של ההורים שלי לערב אחד.

כשבאתי להניע את הרכב הוא לא לא הניע, כי היה בניוטרל. אבל אני לא ידעתי שזו הסיבה (:oops:), אז התקשרתי לביטוח וסיפרתי להם על זה שהרכב לא מגיב, הם לא שאלו אותי מה מצב התיבה, רק אמרו לכבות את הרכב, לנעול ואחרי כמה דקות לנסות שוב. זה כמובן לא עזר והם הם שלחו עלי (באמצע הלילה:oops:) איזה מסכן, שגם הוא לא שאל אותי בטלפון על מצב התיבה. רק אחרי שהוא הגיע וראה שהמצבר חדש דנדש הוא שאל האם התיבה ב-P. ד"א, התקשרתי גם לאבא שלי והוא גם לא אמר לי לבדוק את מצב התיבה.

זה היה מעצבן.:lol::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...