Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריונות משטרתית: תסתלקו או שנזמין לכם בוחן, אנחנו מתאמנים פה עכשיו

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוני , צר לי מאוד , אבל stio כתב דברים נכונים .

היום בישראל , אתה נחשב לעבריין . ( עובר על החוק )

המשטרה יכולה לטעון לנהיגה מסוכנת ,( מסכנת אותך או אחרים , הינו הך ) זריקת זנב - אי שליטה ברכב :lol: וכו'

זה לא הדרכת נהיגה - האם היה לך מורה נהיגה צמוד , והייתה עם שילוט של מורה נהיגה :?:

רשמתי זאת בעדינות , בתשובה הקודמת בדיון לפני שבועיים .

הבעיה - זה החוק הלא חכם אשר לא מתיר נהיגה במתכונת שאתה ואני רוצים .

המשטרה סתם משגעת נכון , אבל יש לה אפשרות , כי לנו אין חוק המתיר לנו שימוש בדרך או במגרש נהיגה למטרות אלו.

צריך ללחוץ על חברי הכנסת , לקביעת חוקים ומקומות ידידותיים לנהגים חובבי נהיגה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מסעיף ההגדרות בפקודת התעבורה

"דרך" — לרבות כל מסילה, דרך, רחוב, סמטה, ככר, מעבר, גשר או מקום פתוח שיש לציבור זכות לעבור בהם;

מכאן שהמקום בו הייתם אף אם הוא בבעלות פרטית הוא דרך

מכאן שחלות על המסלול הזה פקודת התעבורה ותקנות התעבורה וכן חוק נוסף מטופש חוק הנהיגה הספורטיבית, ועוד שלל חוקים אחרים שאפילו אין לנו מושג שהם חלים.

כל מי שלא מצייית לחוק הוא עבריין גם אם הוא חושב אחרת. ובקשר לנהיגה ספורטיבית כולנו בדעה שהחוק דבילי, אבל עדיין הוא חוק.

וכל עבריין משלם אם הוא נתפס

ולגבי השוטרים

רכב משטרה

32. (א) רכב של משטרת ישראל שהנוהג בו או הנמצא בו ממלא תפקיד רשמי בפועל לא יחולו לגביו הוראות חלק ב' אם היה בקיומן כדי למנוע את מילוי התפקיד.

מותר השוטר מן הנהג הרגיל.

חלק ב' - שלל התקנות כ 140 במספר המדברים על ההתנהלות בדרך החל ממהירות וכלה באיתות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסעיף ההגדרות בפקודת התעבורה

"דרך" — לרבות כל מסילה, דרך, רחוב, סמטה, ככר, מעבר, גשר או מקום פתוח שיש לציבור זכות לעבור בהם;

מכאן שהמקום בו הייתם אף אם הוא בבעלות פרטית הוא דרך

מכאן שחלות על המסלול הזה פקודת התעבורה ותקנות התעבורה וכן חוק נוסף מטופש חוק הנהיגה הספורטיבית, ועוד שלל חוקים אחרים שאפילו אין לנו מושג שהם חלים.

כל מי שלא מצייית לחוק הוא עבריין גם אם הוא חושב אחרת. ובקשר לנהיגה ספורטיבית כולנו בדעה שהחוק דבילי, אבל עדיין הוא חוק.

וכל עבריין משלם אם הוא נתפס

ולגבי השוטרים

רכב משטרה

32. (א) רכב של משטרת ישראל שהנוהג בו או הנמצא בו ממלא תפקיד רשמי בפועל לא יחולו לגביו הוראות חלק ב' אם היה בקיומן כדי למנוע את מילוי התפקיד.

מותר השוטר מן הנהג הרגיל.

חלק ב' - שלל התקנות כ 140 במספר המדברים על ההתנהלות בדרך החל ממהירות וכלה באיתות

ומה זה אומר? שהם צריכים להתייחס למקום כאילו הוא שלהם? לנצל שררה?

אתה יודע - הייתה מספיקה איזה בקשה מסודרת של "חבר'ה יש לנו אימון כאן" +איזה קריצה או אפילו התענייניות בתחום - שהרי כולנו ב"נהיגה המתקדמת" בכדי להוציא יום יפה לכוללללם..

במקום זאת הם התנפלו כמו חבורה של צבואים על כל מנורת מספר אחורי וצעקו "בוחן בוחן"

על זה אנו מתרעמים ולא על שום דבר אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעקו בוחן בוחן, הדליפו לתקשורת שעצרו "תחרות" ואז קיימו את אותה ה"תחרות" בעצמם!

חבל שאין עם מי לדבר.

אבל היי, תסתכלו על הצד החיובי, בימינו ספורט מוטורי הוא כמו סקס עם המאהבת, הריגוש, המיסתורין, הסיפוק אחרי סשן מוצלח, התמונות שאפשר להעלות לפורום.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שתחושת הביטחון של האזרחים שוברת שיאים, מספר ההרוגים והפצועים בכבישים מינמאלית, פשוט זהב.

עד שלא יגויסו למשטרה אנשים איכותיים (לרבות זוטרים ודרגי ביניים) ישלמו להם בהתאם וכו לא נוכל לצפות מהם לדברים בסיסיים כמו הבנה בין עיקר לטפל, תודעת שירות, הבנת התפקיד וכד'.

עם המצאי הקיים אין למה לצפות.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט תופעה מדהימה בארצנו ולצערי כבר לא מפתיעה.

זה נחמד ששוטר מראה איך חוכמתו נוטפת ממוחו במשפטים שאני אישית למדתי מהם כגון:

"כן..אני יודע מה זה סליקס. סליקס זה צמיג מאוד יקר שקונים בשביל להחליק"

"האגזוז הזה לא משופר הוא מוציא רעש בלתי סביר" "אבל זה אגזוז מקורי" "זה רשום ברשיונות? תביא אישור מהיצרן"

יש להם קצת ידע רבותי, לא לזלזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובר במודע על החוק ועוד מתלונן שתפסו אותך / שביקשו ממך להתסלק?

הספורט המוטורי לא חוקי כרגע, ואין לך למי לבוא בטענות אלא רק לעצמך בכך שבחרת לעבור על החוק, אז אני לא מבין למה אתה מתלונן? השוטרים עושים את העבודה שלהם וימשיכו לעשות אותה גם אם זה לא מוצא חן בעינך. במידה ואתה רוצה להתאמן, סע לחו"ל למגרשים ייעודיים ותתאמן תחת פיקוח, מדריכים וצוות הצלה - כרגע המגרש באשדוד לא מותאם לאימונים, ואכן מבחינת החוק אתה (ומי שהיה שם) נחשב עבריין ופושע.

רוני , צר לי מאוד , אבל stio כתב דברים נכונים .

היום בישראל , אתה נחשב לעבריין . ( עובר על החוק )

המשטרה יכולה לטעון לנהיגה מסוכנת ,( מסכנת אותך או אחרים , הינו הך ) זריקת זנב - אי שליטה ברכב :lol: וכו'

זה לא הדרכת נהיגה - האם היה לך מורה נהיגה צמוד , והייתה עם שילוט של מורה נהיגה :?:

כולכם טועים באותה הדרך ואני אסביר זאת בדיוק:

אכן ספורט מוטורי איינו חוקי אבל אימון או הדרכת נהיגה חוקיים לחלוטין ומתקיימם בחסות החוק כבר עשרות שנים. אלטרנטיבי, מסלולים, אופנוען - כולם עסקים לגיטמיים שנותנים שרות גם למשטרה עצמה בהדרכות נהיגה.

ואיפה מתבצעות ההדרכות החוקיות האלו:

בחניונים (אלטרנטיבי מתאמנים בחניון סגור, מסלולים בחניון סגור ואופנוען עושה חלק מההדרכה בחניון פתוח) רוב הדרכות הנהיגה מתבצעות בחניונים נטושים או סגורים.

בכביש ציבורי - הדרכות נהיגה מתבצעות בכביש הסופרלנד, נס הרים וכבישים ציבוריים רבים.

במנחתים - ערד, שדה תימן.

או במסלולים מסודרים (כוכב יאיר ונחשונים)

בהדרכות נהיגה נהיגה בניגוד לשיעורי נהיגה לא חייב שיהיה מדריך ליד כל נהג. למעשה כל אימוני הראלי נחשבים לאימונים והם חוקיים מבחינת האימון. הבעיה היא רישוי ושיפור הרכבים. כל ימי המסלול הם אימונים חוקיים שאין מדריך ליד הנהג.

האימון שהיה אמור להיות היום נחשב כהדרכת נהיגה ללא שום ספק. שלושה מדריכים היו אמורים להיות נוכחים (אחד לא הספיק להגיע לפני שהיה הבלאגן). שניים לסייע לנהגים שצריכים הדרכה ואחד לארגן את היציאה ואת הנסיעה באזור - כל שלושתם הם המובילים בארץ בתחום האימון.

עקב כך ובהתאם לזאת - האימון היה חוקי ואכן המשטרה לא אמרה שום דבר על חוקיות האימון - בשל כך הם הפעילו את הביריונות שלהם באיומים על הבאת בוחן והורדת הרכבים מהכביש. הרכב שהורד מהכביש סומן כמטרה מראש בשל מראהו והשוטרת בחנה את כל האורות - איתותים - רוורס כדי לחפש על מה להכשיל, לצערה בעל הרכב מכונאי והכל עבד בצורה מושלמת - אז הם נאלצו להשתמש בצמיג וזאת למרות שבזמן כתיבת הדו"ח - לרכב כבר היה מורכב הצמיג המקורי והחדש שלו.

בקיצור אין עבירה על החוק מבחינת האימון. יש פה עבירה של ביריונות נטו.

נ.ב בחלק גדול מהמדינות אין חוק ספורט מטורי ועדיין כל המסלולים, מרוצים, ג'ימקנות ועוד עובדים מצויין מבלי שאף אחד נחשב עבריין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנדה יקר

אני איתך ואודה על טעותי.

רק תביא לכולנו את הציטוט מהחוק שאכן זה כך .

איך תסביר את החוקיות של המסלול בכוכב יאיר כאשר רוני בהודעתו הראשונה אומר שהגענו לאשדוד כיוון שהיו בעיות עם המסלול בכוכב יאיר.

בוודאי שזה מאוד חוקי לנסוע בנס הרים כל רכב יכול לעשות זאת כי מדובר בכביש ציבורי אבל לא שמעתי למשל שמותר לנסוע שם 140 קמ"ש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתהיה בעייה עם זה שאתה נוסע לו באוטו כל עוד יש לו ביטוח שחל גם עליך? :shock:

רק בכדי למנוע טעות רווחת - ביטוח חובה חל תמיד על כל נהג (כמובן - נהג בעל רשיון מתאים כמובן...). צד ג' ומקיף - רק למי שמנוי בפוליסה במידה והיא לא מסוג של "כל נהג". החוק מחייב ביטוח חובה בהיותו ביטוח נגד פגיעות גוף ולא מעבר לכך.פגעת במרצדס בלי צד ג' ותשלם כל חייך - זבש"ך.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היקר

אתה מוזמן להראות לי איפה זה אסור. אל תשכח כי אסור לעבור על החוק - מה שאומר שצריך שיהיה חוק כדי לעבור עליו...

הארוע בכוכב יאיר לא בוטל בשל איסור על אימונים אלה בשל דיון בין המשטרה לבעלי המסלול על הרעש שנגרם. יש כמובן חוקים ברורים לרעש בהתאם לשעות מסויימות (יש רעש מקסימלי כללי, רעש בשעות מנוחה, רעש החל מ 11 בלילה וכו).

בקשר לנס הרים אתה כמובן צודק - מותר לבצע אימוני נהיגה בנס הרים כל עוד שומרים על החוקים הקיימים - אותו הדבר באשדוד - מותר לקיים שם אימון תוך כדי שמירה על החוקים במקום. שוב, לא נאשמנו בעבירה על המהירות המותרת, רמזורים או מעבר בין נתיבים ללא איתות - פשוט סולקנו בגסות תחץ איום של הורדת הרכב מהכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן להראות לי איפה זה אסור. אל תשכח כי אסור לעבור על החוק - מה שאומר שצריך שיהיה חוק כדי לעבור עליו...

- פשוט סולקנו בגסות תחץ איום של הורדת הרכב מהכביש...

מה זה סולקנו - הבנתם לבד , שעדיף לעזוב , כי אין לכם גיבויי בחוק - נקודה .

וכאשר אין גיבויי , תקרא לזה איך שאתה רוצה , זה לא חוקי .

השימוש בדרך או במגרש מיועד לשימוש בנהיגה רגילה ולפי חוקי הנהיגה - זו הבעיה .

הסעיפים שהמשטרה משתמשת בהם

סעיף 338 לחוק (שעניינו "נהיגה בדרך נמהרת ורשלנית", שיש בה כדי לגרום סיכון לחיי אדם או לגרום לו לחבלה).

סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה", לפי סעיף 332 (2) ( אם הוזהרתה והמשכתה בביצוע העבירה )

וכל עוד אין חוק המאפשר את הדרכת הנהיגה , תמיד הם יכולים לשלוף את חוקי האיסור הנ"ל .

הייתי שמח אם הייתה מראה לנו, היכן ככתוב כי הדרכת נהיגה , וכו' מעוגנים בחוק , ומותר לבצעם לכל אדם .

מי נחשב כמורה נהיגה , מדריך מורשה להדרכת נהיגה , תעודת הסמכה של המדינה, והחוקים החלים עליו .

ובקשר למשטרה והצבא - עליהם חלים חוקים אחרים , יש להם אפשרות להשתמש ביועצים מיוחדים , לא רק לנהיגה .

גם לשימוש בחומרי נפץ והריגה - אז לאזרח מהישוב , גם מותר .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא הרבה תגובות בפורום.

חלקן חכמות, אחרות מטופשות.

חלקן מאירות עיניים ומהצד השני ישנן התגובות ההזויות שגורמות לך לתפוס את הראש ולהתגלגל בריצפה.

אחת לכמה זמן ישנן תגובות מסוג אחר. תגובות מפחידות. תגובות מאנשים שאין להם מושג ירוק מדמוקרטיה ושלטון החוק. יש בהן משהו מעבר להתלהמות הרגילה. יש בהם השלמה - רגע, איזה השלמה - סליחה, יש בהן הצדקה לבריונות, למשוא פנים, לאיפה ואיפה ורמיסת זכויותינו כאזרחים.

ד. אתה צריך לדעת שמה שאסור לך לא בהכרח אסור להם. ככה זה בעולם, החזק שורד - הם יותר חזקים ממך מבחינת החוק, ולכן הם התאמנו ואתם לא. פיזיקה פשוטה.

מצטער. לא מקובל. לא יודע מי העביר אותך בגרות באזרחות. בישראל, למרות הכשלים הרבים ישנם זכויות אזרח והמשטרה לא יכולה לעשות מה שבה לה "כי הם יותר חזקים, וככה זה בעולם". ממש לא!

לא מאמין לי? לך לכל מדינה שמסתיימת ב"סטאן". תהיה לך הפתעה גדולה.

לגופו של עינין. לא היה מירוץ, לא תוכנן מירוץ ולא התבצע מירוץ. המשטרה לא לא גילתה שום עבירה על החוק, כי לא היתה כזו.

במידה והיתה השגת גבול היא היתה של שני הצדדים (תתפלאו, גם למשטרה אסור להשיג גבול. כן יש חוק במדינה והוא מעל המשטרה. הוא אפילו מעל לרב הראשי).

במידה והיו עבירות על החוק הן ככל הנראה היו של המשטרה שהתאמנה בשטח פרטי מבלי לבקש רשות מהבעלים.

במידה ויש הוכחות מצולמות ומוקלטות אני מציע להגיש תביעה.

ישה, ליין וסטילו אני בטוח שאתם מאמינים בלב שלם במה שאתם כותבים....

...וזו בדיוק הבעיה.

יש דרך לפתור אותה היא מתחילה פה:

חוק יסוד כבוד האדם וחירותו

http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=8011

אני מפנה אותכם במיוחד לסעיף 9 בחוק.

אני מאחל לכם קריאה מעוררת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה

http://www.hnn.co.il/gallery10783.html

ירון מאיר

יופי של תמונות. חבל שלא צילמו איך השוטרים מסלקים אותנו כמה דקות קודם לכן.

כמו שנאמר כאן - תודעת שירות, כבוד לאזרח ואפילו סתם יחס נורמלי בין אנשים - כל הדברים הללו לא היו לאותם שוטרים. לא הייתה שום סיבה לסלק אותנו כפי שנעשה.

יש כאן אנשים שממהרים לצטט מהחוק, למשוך כתפיים ולומר "אבל זה החוק, מה אפשר לעשות". אז רבותיי - החוק לא מטפל בכל המקרים. יש עניין של מידתיות. לא חייבים להתייחס לכל מקרה באותה הצורה. ובטח לא חייבים להתייחס אל אזרחים מן השורה כאל עבריינים. אני מסרב לשתוק למי שטוען שאני עבריין. ואם אי פעם יאשימו אותי בעברה כזו או אחרת הנוגעת לספורט מוטורי, אני אלחם על זכותי. החלטתי לכתוב את מה שכתבתי כאן ובמגזין אוטו בדיוק מסיבה זו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והיתה השגת גבול היא היתה של שני הצדדים (תתפלאו, גם למשטרה אסור להשיג גבול. כן יש חוק במדינה והוא מעל המשטרה. הוא אפילו מעל לרב הראשי).

במידה והיו עבירות על החוק הן ככל הנראה היו של המשטרה שהתאמנה בשטח פרטי מבלי לבקש רשות מהבעלים.

במידה ויש הוכחות מצולמות ומוקלטות אני מציע להגיש תביעה.

ישה, ליין וסטילו אני בטוח שאתם מאמינים בלב שלם במה שאתם כותבים....

...וזו בדיוק הבעיה.

יש דרך לפתור אותה היא מתחילה פה:

חוק יסוד כבוד האדם וחירותו

http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=8011

אני מפנה אותכם במיוחד לסעיף 9 בחוק.

אני מאחל לכם קריאה מעוררת.

אני לא נגדכם , אני בעד - אבל .

stio - צודק - רק הניסוח שלו לא טוב :grin:, הכוונה המשטרה חזקה , כי יש לה גיבוי בחוק .

אם בוצע יום אימון של המשטרה במקום הנ"ל , יצאה פקודה מסודרת .

אם המקום נטוש - אפשר להפקיע אותו למספר שעות , המשטרה לוקחת אחריות .

אם למקום יש בעלים - אפשר לתאם עימו , וכן אפשר גם להפקיע אותו למספר שעות או ימים , נגרם נזק

או נמנעה זכות השימוש במקום לבעליו , ינתן לו פיצויי .

המשטרה והצבא לא מגיעים סתם למקום נתון , יש להם תיאום מראש

(אני לא רוצה להכנס יותר מידי לפרטים - אבל גם בתי מלון סובלים מהבעיה , אימון של צוותי השתלטות )

סגרו בפניכם את המגרש וסלקו אותכם - עלה בראשכם הרעיון , כי הם לא רוצים שתראו מה הם מבצעים :idea:

ובמיוחד שאתם חברה שקצת מבינים בנהיגה .. - ואח"כ , זה יופיע ברשת :roll: ) - אולי

עזבו את זה , התאכזבתם נכון , מחר יום חדש , בשקט ובתיאום נוסף תגיעו שוב , בכייף .

עשיתם בחוכמה שעזבתם , זה לא שווה מאבק .

והלואי ונלחץ יותר, וחוק הספורט המוטורי , יאפשר להקים מגרש ומסלולים לאימוני נהיגה והדרכה מוסדרים .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...