Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DLS Scandinavia בארץ הקודש !

srool
שימו לב! השרשור הזה בן 4826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם וגם.

ג'וניור פירק את הדיפון לכמה חלקים, כשהחלק התחתון נחתך כמעט כולו למעט המסגרת, ועל בסיס המסגרת והדלת עצמה נבנתה התיבה.

אני אעלה מאוחר יותר עוד תמונות שימחישו טוב יותר את הדבר.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 199
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמונות לא יעזרו.. צריך לעשות ישיבה אצל ישראל :roll:

הפעם הפלאפל עלי :lol:

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה למצוא זמן כדי להגיע לסיום תיבה אחת כמה שיותר מהר.

מיקמנו את הפורט, כמה שיותר רחוק מהנוסע כדי להפחית את רעשי הפורט, לאלמנט ניתנה זווית עדינה כדי לשפר את התוצאה במחינת שמיעה גם בחיתוך גבוה יחסית בין המיד לוופר.

ושוב, תודה רבה לישראל ג'וניור שמבצע את הכל בסבלנות אין קץ, לא משנה כמה פעמים הוא נאלץ לסבול ולהזדקף לגחמות הכי קטנות שלי.

הנה עוד כמה תמונות כדי להמחיש את הדבר:

IMG_2854.jpg

IMG_2855.jpg

IMG_2856.jpg

IMG_2857.jpg

IMG_2860.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזו תהיה אחת המערכות המעניינות ביותר שאנחנו נראה אי פעם - לא מכיר הרבה משוגעים שיבנו תיבות פורטד בדלתות של רכב, לא בארץ, לא בעולם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר 2 אנשים שבנות תיבות פורטד בדלתות בארץ (סימיון בנה להייבריד או לאילייט תיבה פורטד של 8 ליטר, שאני לא יודע מה זה נותן, ויאריק בנה לאילייט 10 ליטר, שהוא סתם מאוחר יותר עם פקקים של אמבטיה :).

יש אנשים שבנו תיבות פורטד מסביב לעולם, בדלת, בדשבורד, איפה שיש מספיק נפח :) כמובן שהשינויים הנדרשים הם גדולים.

מה שכן- ראיתי חלק נכבד מהתיבות בדלתות שנבנו בארץ, ואני מגיע למסקנה שאנשים לא יודעים למדוד :), ארחיב בעדכון הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אין מילים.

נראה שהולך לצאת לכם משהו מטריף.

המון בהצלחה!!

Mazda 3 Integrated HU + JBL MS-8 | Audison Voce 3Way | Nakamichi PA-2100 | Helix B4 Precision | Hifonics 1206D | AA Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של פרויקט

שיהיה בהצלחה חברים

אני אוהב פרויקטים מסוג זה.

ישראל, מה לערכתך נפח תיבות שתהיה?

ואם כבר בשלב הזה ניתן למדוד או לעריך נפח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולאה - נכון, נכון.

ליאריק באמת היו פקקים בדלתות בפאסאט שלו...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מדדנו את הנפח, אחרי הרבה דם, יזע ודמעות, הנפח עומד על 13 ליטר ! (12.7 ליתר דיוק, יעמוד על 13 אחרי שנסיים את הגימורים).

אני לא יודע אם כל אחד מבין את המשמעות, זה נפח בלתי נתפס בדלת הקטנטנה של הסובארו, ניצלנו כל מקום אפשרי, והגדלנו אותה ככל שניתן, חזרנו על המדידות מספר פעמים ועל ההגדלה מספר פעמים עד שהגענו לנפח הכי גדול שניתן.

כדי להגיע לנפח יותר גדול מזה, היה נדרש לנגוס באופן דראסטי במרכב הרכב, במקום שיועד לרגליים, וזה כבר היה פוגם בוחות הנהיגה ובאסתטיקה של הבניה.

אני מקווה להעלות עדכונים היום או מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרול,

תן לי לנחש - בכדי להזיז את המושב קדימה או אחורה אתה צריך לפתוח את הדלת? :-D:-D:-D

למה זה כל כך מוכר לי... אה כן - תיבות אטומות לאילייט בנפח 7 ליטר שבניתי בקורולה הישנה שלי בזמנו :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא :)

החלטתי שלא להגדיל אותן מעבר למה שהגדלנו כדי שלא לפלוש לתוך חלל הנהג והנוסע (עד כמה שניתן, כן ? :) )

ולכן הסתפקתי ב 13 ולא ביותר.

יש עוד עבודה רבה עד שהדלתות תהיינה גמורות, רק סיימנו לבנות את הצורה הכללית שתקבע את עיקר הנפח, עוד לא יצקנו את כל התיבה, ואני לא מדבר על גימורים, שיופים, והקניית צורה חלקה, יפה ומעלפת שתהלום את התוצאה השמיעתית, אבל אני סומך על ג'וניור שימשיך להדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם באמת לא חשבת על אלמנטים ביתיים אם כבר אתה הולך על זה וטורח לבנות תיבות פתוחות בדלתות ?

אני לא חושב שהסט הזה בנוי לעבוד ככה , האם היה דיבורים עם נציגות רישמית של DLS ? או שהכל בוצע דרך WINISD ?

אני לא מבין מה המטרה בלקנות סט כזה יקר שהונדס בשביל לעבוד בצורה הטובה ביותר בתנאים של רכב ופשוט לבנות לו תיבות 13 ליטר ועוד פורטד , הרי סקאנספיקים אפילו 15W רווילטור עובדים מצויין ( וזה נמדד והוגדר כנפח המושלם ) ב 13 ליטר פורטד ונראה לי שהם יתעלו עליהם בכל פרמטר .

אני לא בא לזלזל פשוט .. מוזר .. אלה אם כן יש לך אינטרס להתקין את הסט הזה.

בכל מקרה רעשי פורט אפשר להוריד בצורה דרסטית עם פורטים מעוגלים ( כמה שיותר יותר טוב ) בשני הקצוות.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על FLARE PORT - אפשר לקנות ממדיסאונד בכל מיני גדלים אבל לתיבה קטנה שכזו ולפורט קטן שכזה אני לא חושב שהוא ימצא.

טל - אם רק היית יודע את מספר הבדיקות והנסיונות שסרול עשה עד שהוא קיבל מהרמקולים האלה תוצאה מירבית.

ואני חושב שבDLS כבר מכירים את סרול ברמה האישית :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהסט הזה עולה יותר מלייבא אלמנטים חדשים של סקאנספיק רוולייטור?

למה נראה לך שהם יתעלו עליהם בכל פרמטר?

אני לא אשאל אם שמעת את ה DLS מותקנים ברכב כמו שצריך, כי כנראה שלא, אולי טסת לEMMA האחרונה ושמעת אותו.

עשיתי שיעורי בית מקיפים לפני שרכשתי אותם:

- בדקתי ביקורות ברחבי הרשת בפורומים העולמיים (שיפרתי לא רק את האנגלית שלי, גם את הרוסית :) )

- עקבתי באופן כרוני אחרי כל התקנה של הסט הזה שהועלתה לרשת, כולל עדכון על כל בניה ושינוי בנפח.

- מיותר לציין שעקבתי באדיקות אחרי הפרוייקט DLS Revolution.

- דיברתי עם האנשים הטכנים של DLS בשבדיה, לא רק מיילים, אלא שיחות טלפון ארוכות שמחירן היה לא מבוטל.

- התכתבתי במייל ובפורומים עם אנשי TEAM DLS אשר התחרו עם הסט הזה בתחרויות השונות באירופה ולקחו אותו לקצה.

- מביניהם- הייתי בקשר רציף עם NIGE, שלקח מקום ראשון עם הסט בתחרות EMMA בשנה שעברה.

ורק אחרי כל אלו ועוד רבים- רכשתי את הסט.

ומשם הדרך לא היתה קלה:

- למצוא מתקין ראוי שיוכל לבצע את הפרוייקט לפי כל הדרישות הקפדניות והאינסופיות שלי, שיירתם במלוא האחריות לפרוייקט, לא משנה כמה פעמים הוא יצטרך לבנות משהו מחדש רק כי טעיתי בזווית או שהנפח לא יצא מספיק או שחזרתי בי ממה שאמרתי (שוב, תודה רבה לישראל ג'וניור, שבלעדיון ההתקנה הזו לא היתה יוצאת לפועל בצורה האופטימלית).

- לשבת שעות על התוכנה ולקבל הכוונה על התיבה.

- לבנות תיבות בנפחים שונים, מסוגים שונים, עם אורכי פורט שונים וקטרי פורט שונים (תתפלא, התוכנה לא משקפת את מה שקורה בפועל, ומה שנראה טוב בגרף על המחשב, לא תמיד נשמע טוב בפועל).

- לבחון את האינטגרציה של כל שינוי קטן עם שאר הרכיבים בסטאפ.

- לבחון את הישימות של התוצאה הסופית במציאות, הן מבחינת יכולת ביצוע, הן מבחינת אסתטיקה והכל בהתאם למגבלות התקציביות.

לגבי רעשי הפורט, ניסיתי לעגל את הפורטים בקציית, זה לא הכי הלך, השארתי את האפשרות להחליף את הפורטים במידה ואמצא משהו מתאים יותר בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...