Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DLS Scandinavia בארץ הקודש !

srool
שימו לב! השרשור הזה בן 4818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי כן, גם את זה לקחתי בחשבון :(

וזו אחת הסיבות למשל שבינתיים אין בידוד בדלתות, רק אחרי ההתקנה, במידה ויהיו רעשים- נבודד את הדלתות (אני בספק אם בכלל יהיו רעשים, הוופר יותקן בתוך תיבה מ- 5 שכבות של פיבר).

וזו אחת הסיבות שלא נבנתה רצפה כפולה שהיתה מוסיפה יותר משקל.

וזו אחת הסיבות שהתיבה של הסאב תוחלף באחרת אשר מתאימה למידות, ולא אשאיר את הנוכחית ואקטין את הנפח שלה.

וזו אחת הסיבות שאני שוקל ברצינות לעשות דיאטה :)

לרוב אני נוסע לבד ברכב, אולי פעם בשבוע אני מבצע נסיעה ברכב עם עוד מישהו (ג'וניור לא נחשב עוד מישהו, הוא שוקל כמו שישיית קוקה קולה).

ד"א, הפורט כמעט מקביל לקיר, כך שהוא לא ייחסם (וגן, גם הכמעט הזה נלקח בחשבון ולכן הפורט קוצר במעט מצדו הקדמי).

מעבר לכך שהדבר נעשה בהתייעצות עם אנשים שבנו כבר תיבות פורטד ברכב ובהנחה שיש דברים יותר שמיעים ויד שברים פחות שמיעים, והשפעתם של דברים רבים כבר נמדדה בתיבות הזמניות.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 199
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סרול

שמתי לב ש - אתה מחליף אותיות בין שתי מילים סמוכות...

אתה לא צריך דיאטה פשוט תיסע בלי ישראל ברכב :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאני עושה הגהה כבר עובר הזמן שאני יכול לערוך את ההודעה.

ולרוב אני כותב מהסמארטפון- וזה סיוט בפני עצמו כי הוא משלים/משנה מילים על דעת עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרול - אתה הולך ליפול מזה

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

http://damnyouautocorrect.com/

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל התיבה שבניתםם בינתיים תקבל עוד שכבות של פיבר?

או שממנה אתם עושים תבנית ואז יוצקים את הפיבר וככה יהיו הרבה פחות ליטושים?

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל, מה זה החומר האדום הזה?

לא מבין את שיטת עבודה. אם אפשר לפרט על שיטה זו?

אני מכיר שיטה הרבה יותר נוחה עם 99% דיוק בנפח, רק דורשת קצת יצירתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר- אני מקווה שהבנתי את השאלה שלך.

אנו נוסיף עוד שכבות של פיבר על מה שקיים עכשיו, אני מדבר על החלקים החיצוניים כי הגה חזק מאוד (למרות שגם הוא יקבל קצת חיזוקים וליטושים חיצוניים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף פרוייקט מעניין מזה הרבה מאוד זמן בפורום..

ממש יש עניין לשמוע.

כל הכבוד לישראלים!

[=

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר,

מה הטעם ליצור תבנית לפרוייקט חד פעמי?

העלויות של בניית תבנית הן מאוד גבוהות - אתה צריך לקנות חומרי הפרדה, זמן לייבוש של כל שלב ושלב בדרך ובנוסף לכך זו בעצם בניית פיבר בפני עצמה שכוללת בתוכה כמות חומר לא מבוטלת רק בכדי ליצור אותה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף פרוייקט מעניין מזה הרבה מאוד זמן בפורום..

ממש יש עניין לשמוע.

כל הכבוד לישראלים!

[=

"מעניין" זו בהחלט אחת המילים המתאימות לתאר את הפרוייקט.

גם אני רוצה כבר לשמוע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי

לדעתי אחרי יצירת תבנית המוצר צריך להיות יותר חזק, יותר אטום ויותר קל לעבד מוצר כזה.

ולך תידע אם ישראל גוניור לא מתכנן להתחיל פס יצור לתיבות פורדט :twisted:

אבל כמו שאמרת, שיקולי מחיר חומרים ושיקולי תשלום על העבודה הם השחקנים המרכזיים פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צל של ספק ששימוש בתבנית עוזר לזירוז תהליך הייצור של הפריט - אתה מפריד את הג'לקוט ואתה מקבל משטח כמעט חלק או חלק שעבודת הגימור עליו הרבה יותר קלה.

הדבר היחיד שיהיה צריך לעשות זה לחבר את החלק התחתון של היציקה עם החלק העליון שלה - אבל ייקור העלויות כאן הוא לא שקול לתהליך העבודה.

זה לא בודי-קיט לסובארו אימפרזה שיש באלפים - זה תיבת קוסטום לפי נתון של רמקול ספציפי

גם אם סרול היה משכפל את עצמו לעשרה לקוחות שיש להם סובארו אימפרזה מספיק שלכל אחד מהם היה סט שונה - כבר אין טעם לעשות תבנית אלא לייצר את התיבה עשר פעם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לא תתאים מבחינת נפח? יש דרכים לפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין עד לפה, אני מקווה ששניכם לא עושים את המוות אחד לשני למרות שאני בטוח שכן.

אני עוקב בדריכות ומצפה להתפתחויות.

המון המון בהצלחה בפרוייקט.

ג'וניור? אני מקווה שאתה לא משתגע יותר מידיי.....

under construction...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...