Jump to content

$DRAGSTER$

 • פרסום הודעות

  2,290
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות $DRAGSTER$

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)
 1. מחיר צפוי בארץ למגאן RS הרגילה ול RS טרופי?
 2. אני לא מאמין, למה שאני קורה כאן. אנשים עדיין מאמינים שלהעלות את מחיר הדלק יוריד את האנשים מהכביש? חוץ מל** את אנשי הפריפריה ולהעלות עוד את מחירי הדיור במרכז זה לא יעשה כלום! בארה"ב הרכבים סופר זולים והדלק עולה חצי ממחירו בארץ ואנשים נוסעים בתחבורה ציבורית. למה? כי אי אפשר לנסוע בכבישים מעודף פקקים! זה מה שאנחנו צריכים בארץ, כמה שיותר רכבים וכמה שיותר פקקים ולא תשאר ברירה, לא לאכולוסיה ולא למנהלי עסקים אלא לדרוש לקדם את התחבורה הציבורית קדימה. זה יגיע מזעקת הצורך האמיתי! הרכב והדלק אמורים להיות זולים! כדיי לשמש אתכם בסופ"שים וחגים ואחרי שעות בעבודה. כשהרכב והדלק זולים אתה גם נהנ
 3. היי לכולם, אני מחפש קורס לנהיגה על קרטינג. קורס בן מספר מפגשים כל מפגש שעתיים-שלוש. חשוב לי שהכלי יהיה חזק 20 כ"ס לפחות ועדיף 2 פעימות. מישהו מכיר משהו? תודה, מנואל.
 4. וואוו.. פתאום שווה ללכת לרכוש אבארט'
 5. מה העלות להשתתף בכזה אירוע (נגיד לזוג)? ללקוח אבארט' נראה מדהים! בטח חוויה מעולה..
 6. הפיג'ו 308 GTI מגיעה עם הגירסה החזקה 270 כ"ס ותגיע עם אפשרות לבחירת 2 צבעים. הרכב הראשון כבר בארץ. יגיע הדגם הזה? http://www.peugeot.co.uk/showroom/308/gti-by-peugeot-sport/ ידוע אם יהיה ידני?
 7. http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-34222-%D7%A2%D7%A7%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%9D.aspx?utm_source=Mako&utm_medium=Auto-copmponent&utm_campaign=Ongoing בנתיים מועדון אברט חוגגים את בואה של הכלה החדשה לארץ
 8. לא מבין איך כל דיון פה הופך לטחינת מים. היבואן בסה"כ נתן מחיר הוגן ל 124 אברט לאור העובדה שהיא עולה 40K יורו באירופה. היצרן הוא הגנב במקרה הזה. לפה ולפה זה רכב שלא מצדיק את המחיר שלו, לא בארץ ובמיוחד לא באירופה. היבואן כן גונב אותנו במחיר המופקע שתלה מעל ה 595 קומפיטציונה, 230K ש"ח על רכב שעולה כמו פיז'ו 208GTI זאת גנבה לאור יום. נכון אפשר לטעון כי היבואנים הוקמו למטרות רווח כמו שלי ולרבים אחרים מותר לטעון שהם גנבים! מדינה קטנה, אין תחרות, מדיניות כסאח בכל הנוגע לייבוא כלי רכב והרבה גנבים. כי זאת גניבה חוקית. לא רוצה אל תקנה. סבבה.
 9. אשמח לשמוע מה לדעתך יותר מעניין בשוק הישראלי היום? (יותר שאלה כמו מה היית קונה במקום במיאטה ב-230K?) וחדש לא יד 2 בבקשה. לא מתוך ציניות או משו..סתם מתוך עניין
 10. אכן התכוונתי לתיבה אוטומטית. שהיא מביכה ברכב כזה בעיניי.
 11. כל כך הרבה מערכות מעניינות שמו ברכב הזה אבל זה עדיין לא שווה את המחיר.. כדיי לקבל חבילה מושלמת, לדעתי הם היום צריכים לשמור על המימדים הצנועים של ה-MX5 ולא להאריך את הרכב (לשם מה?) וגם לטפל בשלושת השורות שסימנתי באדום. לא מבין למה לא הכניסו מנוע בסגנון המנוע שיש בג'וליטה טלטן ירוק (תתארו לכם את המתוקה הזאת עם 250-230 כ"ס בריאים) ואישית לא מבין את ההגיון בתיבה ידנית ברודסטר חמה שכזאת.
 12. ה PAGANI ZONDA במקום השני והלמבו הזאת יורדת למקום השלישי והמכובד ביותר. מסכים מאוד לגביי הקררה GT, פשוט מוזיקה.
 13. יש לו טעם נחמד ברכבים. כל הכבוד לו שהוא חיי את החלום ולא כמו ישראלים רבים שרק טוענים "מה יש לעשות עם זה בארץ?" אבל בעיניי, כל ילד עם ימבה כסף היה בוחר דווקא את הרכבים האלו.. ומי קונה 2 רולס רויס? ועוד בגרסת 4 דלתות. מילא אחת היתה עם גג נפתח לשינוי אווירה. עכשיו שהוא הביא למבורג'יני יחסית מיוחדת הטעם שלו מתחיל להשתבח. מקווה שהרכב הבא יהיה משהו מעניין ומשובח באמת (ממ..פגאני..ושימכור רולס רוייס אחת על הדרך)
×
×
 • תוכן חדש...